Teraz jest Śr gru 13, 2017 04:11

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80

Czy skorzystałeś? Warto było napisać?
Zdecydowanie tak, mam zamiar przerabiać 56%  56%  [ 112 ]
Zdecydowanie tak, nie będę przerabiać samodzielnie 25%  25%  [ 50 ]
Zdecydowanie tak, już przerobiłem 18%  18%  [ 37 ]
Nic nowego się nie dowiedziałem, nie będę przerabiać 0%  0%  [ 1 ]
Nic nowego się nie dowiedziałem, mam przerobione 0%  0%  [ 1 ]
Liczba głosów : 201
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz gru 07, 2017 10:54 
Przeglądacz

Auto: Altea'07 1,9TDI BXE JCX
Imię: Emilio
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Łuki 82 napisał(a):
Mam to samo, czy z zegarów czy pilota, uruchomi się powyżej 5 stopni.

PONIZEJ +-5 stopni włacza sie automatycznie(jako podgrzewacz, nawet pełne wł. sie automatycznie)

bólzęba napisał(a):
5 stopni dla dogrzewacza, Pełne ogrzewanie uruchomisz przy każdej temperaturze

Przy kazdej ponizej ustawionej w adaptacjach: (po zagrzaniu auta do 90 musi spac ponizej ustawionej wartosci)
->"start after pause" i tam mozna ustawić najnizej 60 stopni (czyli jak mam ustawione 60 to jesli temp płynu jest 65 to sie nie włączy nawet pelne ogrzewanie)

Za ten post autor lav1982 otrzymał podziękowanie od kris25-05(Cz gru 07, 2017 11:53)

PostNapisane: Cz gru 07, 2017 11:53 
Przeglądacz

Auto: Caddy 09 BSU
Imię: Krzysztof
Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy
lav1982 napisał(a):
Łuki 82 napisał(a):
Mam to samo, czy z zegarów czy pilota, uruchomi się powyżej 5 stopni.

PONIZEJ +-5 stopni włacza sie automatycznie(jako podgrzewacz, nawet pełne wł. sie automatycznie)

bólzęba napisał(a):
5 stopni dla dogrzewacza, Pełne ogrzewanie uruchomisz przy każdej temperaturze

Przy kazdej ponizej ustawionej w adaptacjach: (po zagrzaniu auta do 90 musi spac ponizej ustawionej wartosci)
->"start after pause" i tam mozna ustawić najnizej 60 stopni (czyli jak mam ustawione 60 to jesli temp płynu jest 65 to sie nie włączy nawet pelne ogrzewanie)

Dokładnie. Podgrzany był trochę ponieważ pojechałem donskepu(na zegarach max 50-60stopni i ani z pilota ani z panelu nie rusza. Muszę to trochę potestować :ok: Jescze takie pytanie techniczne. Czy jeżeli mam ustawione grzanie auta rano (przed wyjazdem do pracy) i później (przed powrotem do domu) a aktywowany jest ten z rana to później uruchomi się ten popołudniowy ? Jescze czy da radę ustawić 6 dni w tyg kiedy się włącza ? Ponieważ tam są tylko 4 presety. Dzieki

VW Caddy 1.9 TDI

PostNapisane: Cz gru 07, 2017 12:47 
Przeglądacz

Auto: Altea'07 1,9TDI BXE JCX
Imię: Emilio
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Mozesz aktywowac tylko 1 czas potem przechodzi w off i znowu musisz aktywowac...
(Wychodzac z auta odrazu aktywuj/nastaw nastepny czas)

kris25-05 napisał(a):
Podgrzany był trochę ponieważ pojechałem donskepu(na zegarach max 50-60stopni i ani z pilota ani z panelu nie rusza.

Nie wiem jak jest z pilota (bo go niemam ale tez powinno podswietlic na panelu kontrolke od webasto), ale z panelu właczysz i swieci sie tylko kontrolka ktora czeka az spadnie temp. ponizej ustawionego progu i wtedy wystartuje webasto zeby znowu zagrzac.... (Jak bys podlaczyl vcdsa to widnieje w kanale drugim, bloków pomiarowyc, na trzeciej pozycji "Operating Status" Pause/Control pause - jak spadnie ponizej progu przechodzi w start...)

Za ten post autor lav1982 otrzymał podziękowanie od kris25-05(Cz gru 07, 2017 13:00)

PostNapisane: Cz gru 07, 2017 12:59 
Przeglądacz

lav1982 napisał(a):
Mozesz aktywowac tylko 1 czas potem przechodzi w off i znowu musisz aktywowac...
(Wychodzac z auta odrazu aktywuj/nastaw nastepny czas)

kris25-05 napisał(a):
Podgrzany był trochę ponieważ pojechałem donskepu(na zegarach max 50-60stopni i ani z pilota ani z panelu nie rusza.

Nie wiem jak jest z pilota (bo go niemam ale tez powinno podswietlic na panelu kontrolke od webasto), ale z panelu właczysz i swieci sie tylko kontrolka ktora czeka az spadnie temp. ponizej ustawionego progu i wtedy wystartuje webasto zeby znowu zagrzac.... (Jak bys podlaczyl vcdsa to widnieje w kanale drugim, bloków pomiarowyc, na trzeciej pozycji "Operating Status" Pause/Control pause - jak spadnie ponizej progu przechodzi w start...)

He he to myślałem ze to trochę madzrzejsze... To chyba wygodniej zostawić go na rano odpalanie z automatu a po z pilota. Co do reszty to już sobie po testuje i zobaczę co i jak :ok: Dzięki wielkie za pomoc :drinks: :drinks: :drinks:

VW Caddy 1.9 TDI

PostNapisane: Cz gru 07, 2017 23:13 

Auto: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię: BARTOSZ
Podziękował : 246 razy
Otrzymał podziękowań: 121 razy
kris25-05 napisał(a):
Jescze czy da radę ustawić 6 dni w tyg kiedy się włącza ? Ponieważ tam są tylko 4 presety. Dzieki

Takie cuś można w TC3 chyba,a już na pewno w TC4 Advanced

Załączniki:
Screenshot_20171207-230924.png
Screenshot_20171207-230924.png [ 110.89 KiB | Przeglądane 85 razy ]

wódka nie rozwiąże twoich problemów,ale z drugiej strony...mleko też ich nie rozwiąże
Moje Auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.ph ... 758#p91758

PostNapisane: Pt gru 08, 2017 10:02 
Przeglądacz

hagio napisał(a):
kris25-05 napisał(a):
Jescze czy da radę ustawić 6 dni w tyg kiedy się włącza ? Ponieważ tam są tylko 4 presety. Dzieki

Takie cuś można w TC3 chyba,a już na pewno w TC4 Advanced

Heh... Myślałem ze już fabrycznie to trochę mądrzejsze. Może kiedyś założę bo cena... Dzięki.

VW Caddy 1.9 TDI

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80

Strefa czasowa: UTC + 1