Teraz jest Śr sty 17, 2018 14:04

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 11, 2018 21:38 

Auto: VW Touran 2.0 tdi, 2003
Imię: Marcin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Witam.
Niestety od niedawna posiadam problem z moim tourankiem... Touran oficjalnie na liczniku ma 405kkm (jednak zapewne tylko teoretycznie haha) Otóż podczas przyśpieszania samochód zaczyna szarpać oraz przerywać. Moja diagnoza padła na pompę tandemową lub któryś z pompowtrysków. Generalnie samochód jest po wymianach podzespołów np.:wiązka elektryczna wtrysków, jeden wtrysk (regenerowany), filtr paliwa, turbosprężarka, zawór EGR (nowy), więc ogólnie silnik jest w dobry sposób ekspolatowany. Przesyłam zdjęcia z bloków pomiarowych oraz błędów. (Są tam grupy 23,13, oraz 18) + kilka błędów). Blok pomiarowy nr 18 jest po odpuszczeniu gazu, przy wolnych obrotach same 0. Na pierwszy rzut oka wydają mi się podejrzane 2 wtryski, (jednakże 1 był regenerowany, który jest ok, i mam wrażenie, że to polepszyło. Często bardzo ciężko również jest go odpalić (mam wrażenie jakby pompa zbyt słabo pompowała i paliwo wracało. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Zdjęcia (dodaję na Google Drive, bo rozmiar pliku jest za duży): https://drive.google.com/open?id=1_c7Ag ... DS3E0atz62

Strefa czasowa: UTC + 1