Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
adzi
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 11, 2015 21:57
Auto:: Touran 2005 2.0 tdi dsg
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: CCH
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: adzi »

yox pisze:... kodowanie w sterowniku PLA ;)
... LC,01,5,Vehicle Path Display active

No i tu może tkwi problem, na razie mam to wszystko uruchomione na module 3aa z końcówką L, a przypuszczam że żeby działały te linie to musi być moduł 1k8 tylko na razie nie wiem z jaką konkretnie literką na końcu
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: spacewalker »

adzi pisze:
yox pisze:... kodowanie w sterowniku PLA ;)
... LC,01,5,Vehicle Path Display active

No i tu może tkwi problem, na razie mam to wszystko uruchomione na module 3aa z końcówką L, a przypuszczam że żeby działały te linie to musi być moduł 1k8 tylko na razie nie wiem z jaką konkretnie literką na końcu
Tak, za stary pdc.
adzi
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 11, 2015 21:57
Auto:: Touran 2005 2.0 tdi dsg
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: CCH
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: adzi »

A powiedz jak możesz który moduł najbardziej "pasuje" do tourana, wyczytałem że ten z literką D na końcu ale ciężko takiego trafić, może być jakiś inny?
Awatar użytkownika
GioW
Expert
Posty: 1904
Rejestracja: sob lip 07, 2012 21:58
Auto:: 2.0 TDI BKD HL '04
Imię:: Janek
Lokalizacja: GDA / DDZ
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 91 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: GioW »

Załóż odpowiedni temat bo dyskusja trwa i trwa a to raczej nie jest odpowiednie miejsce
RNS
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 18, 2017 13:53
Auto:: Touran 1.9 tdi
Imię:: Max
Lokalizacja: DE
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: RNS »

spacewalker pisze:
adzi pisze:U mnie wreszcie skończone pla 2.0 oraz dzięki Pawłowi ( pab567) wizualizacja ops na radiu.
Czemu nie masz linii skrętnych?
Gdzie te linie powinno pokazywać na OPS360 na FISie czy na radiu? czy na widoku z kamery cofania. Można prosić jakąś fotkę.
Awatar użytkownika
Vincent83
Zaawansowany
Posty: 337
Rejestracja: śr lis 27, 2013 19:42
Auto:: VW Touran 2007 2.0TDI BKD
Imię:: Artur
Lokalizacja: Luboń
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Vincent83 »

Wymieniłem tylne sprężyny. Jedna się poddała więc wjechał komplet Sachsa :),
Obrazek
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: spacewalker »

RNS pisze: Gdzie te linie powinno pokazywać na OPS360 na FISie czy na radiu? czy na widoku z kamery cofania. Można prosić jakąś fotkę.
napisz w dziale o MIB
Awatar użytkownika
doman
Przeglądacz
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 11, 2017 19:39
Auto:: AVQ
Imię:: Michał
Lokalizacja: CB
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: doman »

Ameryka Hahaha
Załączniki
20180524_145339~2.jpg
Zastava 1100p -> Polo 86c2f -> Polo 6n i Arosa -> Bmw e46 touring -> Bora variant -> Punto mk1 -> Ibiza 6k -> Polo variant -> a teraz TOURAN 1T0 i POLO 9N0
--------------------------------------
https://domandesign.cupsell.pl/
Awatar użytkownika
maliniak93
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
Imię:: Sławek
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: maliniak93 »

Pierwsza przymiarka. Muszę namieść poprawki ale grill już trafił na stół operacyjny i myślę że już niebawem będzie na stałe.
Załączniki
projekt.jpg
Awatar użytkownika
swimmer
Expert
Posty: 1287
Rejestracja: sob paź 18, 2014 18:30
Auto:: VW Touran
Imię:: Lukasz
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: swimmer »

doman pisze:Ameryka Hahaha
Naklejka?
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Łuki 82 »

Zrobienie wiazki pod Rls, czyszczenie Egr.
Awatar użytkownika
doman
Przeglądacz
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 11, 2017 19:39
Auto:: AVQ
Imię:: Michał
Lokalizacja: CB
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: doman »

swimmer pisze:
doman pisze:Ameryka Hahaha
Naklejka?
jooo

chinole mi przysłali

chcialbym coś na poważnie ale nie mam pojecia z czego by pasowało...

NewBeetle 2015 ma fajne ale nie osiagalne w dobrej kasie
Zastava 1100p -> Polo 86c2f -> Polo 6n i Arosa -> Bmw e46 touring -> Bora variant -> Punto mk1 -> Ibiza 6k -> Polo variant -> a teraz TOURAN 1T0 i POLO 9N0
--------------------------------------
https://domandesign.cupsell.pl/
Awatar użytkownika
Gerardos
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: ndz gru 11, 2016 23:10
Auto:: Touran 1.6 mpi + LPG 2004
Imię:: Gerard
Lokalizacja: Mosina
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Gerardos »

A ja dziś zrobiłem czarnuchowi małą korektę lakieru .

Auto przygotowane do zabawy :

Obrazek

Tak wyglądała maska , tysiące małych rysek :

Obrazek

A tak już po pierwszym etapie korekty ,chmurki jak w lusterku :

Obrazek

Reszta jutro :drinks:
Awatar użytkownika
Krynol
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 20:37
Auto:: Touran 06 BMM 416NM/180KM
Imię:: Maciej
Lokalizacja: Krk/Wawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Krynol »

Zafundowałem mu lawetę. Jeszcze nie wiem co ale prawdopodobnie któraś guma z układu chłodzenia pękła. Cały płyn uciekł. Jutro (a raczej dziś) diagnoza u mechanika i się okaże.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Było:
Fiat 126p (78')--> VW Polo 0,9 (80') --> Fiat 126p (86') --> VW Polo 1,4D (92') --> Opel Omega 2,5 V6 (96') --> Peugeot 308 1,6 VTI (10')
Jest:
VW Touran 2.0 TDI BMM, '06
VW Beetle 1,9 TDI ATD, '02
Obrazek Obrazek
VWariaT
Zaawansowany
Posty: 354
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
Auto:: 1T2 2.0TDI
Imię:: VWariaT
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: VWariaT »

Touran spotkał dzika terrorystę …. fart że dzisiaj jechałem akurat wolniej (1:37)

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... hrhyG58vNg

Szkoda że nie ma kamerki z tyłu bo we wstecznym lusterku wybiegła cała wesoła rodzinka.
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Zablokowany