yox pisze:... kodowanie w sterowniku PLA
... LC,01,5,Vehicle Path Display active
No i tu może tkwi problem, na razie mam to wszystko uruchomione na module 3aa z końcówką L, a przypuszczam że żeby działały te linie to musi być moduł 1k8 tylko na razie nie wiem z jaką konkretnie literką na końcu
yox pisze:... kodowanie w sterowniku PLA
... LC,01,5,Vehicle Path Display active
No i tu może tkwi problem, na razie mam to wszystko uruchomione na module 3aa z końcówką L, a przypuszczam że żeby działały te linie to musi być moduł 1k8 tylko na razie nie wiem z jaką konkretnie literką na końcu
A powiedz jak możesz który moduł najbardziej "pasuje" do tourana, wyczytałem że ten z literką D na końcu ale ciężko takiego trafić, może być jakiś inny?
Zastava 1100p -> Polo 86c2f -> Polo 6n i Arosa -> Bmw e46 touring -> Bora variant -> Punto mk1 -> Ibiza 6k -> Polo variant -> a teraz TOURAN 1T0 i POLO 9N0
-------------------------------------- https://domandesign.cupsell.pl/
chcialbym coś na poważnie ale nie mam pojecia z czego by pasowało...
NewBeetle 2015 ma fajne ale nie osiagalne w dobrej kasie
Zastava 1100p -> Polo 86c2f -> Polo 6n i Arosa -> Bmw e46 touring -> Bora variant -> Punto mk1 -> Ibiza 6k -> Polo variant -> a teraz TOURAN 1T0 i POLO 9N0
-------------------------------------- https://domandesign.cupsell.pl/
Zafundowałem mu lawetę. Jeszcze nie wiem co ale prawdopodobnie któraś guma z układu chłodzenia pękła. Cały płyn uciekł. Jutro (a raczej dziś) diagnoza u mechanika i się okaże.