Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Łuki 82 »

Tez spotkalo mnie to kilka razy ale z sarnami cale szczescie nigdy zadnej nie walnalem,
Dzis naprawilem przerwany przewod od zapinania pasa kierowcy.
Załączniki
20180530_101537_HDR.jpg
20180530_104935_HDR.jpg
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

Nie w touranie ale w drugim aucie dokladka ledow do dziennej. Temperatura na zewnątrz była największym wrogiem, ale led juz jest i cieszy.
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

@cykraz, bez zdjęć się nie liczy ^^
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

szpyrek pisze:@cykraz, bez zdjęć się nie liczy ^^
jutro aktualizacja ;)m.zapodaj.net/fd88fb6f6ec0.jpg.html]Obrazek[/url]
Ostatnio zmieniony sob cze 02, 2018 16:24 przez cykraz, łącznie zmieniany 1 raz.
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
VWariaT
Zaawansowany
Posty: 354
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
Auto:: 1T2 2.0TDI
Imię:: VWariaT
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: VWariaT »

Zreanimowana klimatyzacja.
W ciepłe dni nie chciała chłodzić - powód -> przeładowany układ, za dużo powietrza.
Teraz czynnik dobity do prawidłowego stanu + porządne odgrzybianie i można komfortowo pomykać w upalne dni :cze:
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: spacewalker »

cykraz pisze:
szpyrek pisze:@cykraz, bez zdjęć się nie liczy ^^
jutro aktualizacja ;)
czyli sie nie liczy :oki:
szczyku
____________________
____________________
Posty: 812
Rejestracja: wt gru 12, 2017 22:44
Auto:: Sharan 7N, CFFB, 2010
Imię:: Marcin
Lokalizacja: FZ
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szczyku »

Skórka/alcantara siadła jak zloto.ObrazekObrazek
Boczki po weekendzie.
Awatar użytkownika
Dziadek13
Specjalista
Posty: 589
Rejestracja: śr mar 21, 2018 20:36
Auto:: Touran '04 1.9TDI AVQ
Imię:: Jorg
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Dziadek13 »

@Łuki 82 też mam urwane przewody pasów ale pasażera podpowiedz czy lub jak idzie rozebrać tą obudowe zapinania pasa.
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

spacewalker pisze:
cykraz pisze:
szpyrek pisze:@cykraz, bez zdjęć się nie liczy ^^
jutro aktualizacja ;)
czyli sie nie liczy :oki:
się liczym.zapodaj.net/fd88fb6f6ec0.jpg.html]Obrazek[/url]
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Awatar użytkownika
olek9364
Kandydat
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 10, 2014 17:54
Auto:: Touran 1,9Tdi 2003
Imię:: Olek
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Podziękował: 1 raz

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: olek9364 »

Nowa chłodnica wody i nowy stary reflektor.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

Dziś Touran & SPA. Porządne odkurzanie, mycie i pieszczotliwie wcieranie carnauba + ręczne polerowanie. Niech ma ode mnie kilka godzin skoro mnie wozi :haha:
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn cze 04, 2018 09:02 przez cykraz, łącznie zmieniany 1 raz.
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Łuki 82 »

Dziadek13 pisze:@Łuki 82 też mam urwane przewody pasów ale pasażera podpowiedz czy lub jak idzie rozebrać tą obudowe zapinania pasa.
Obudowe musisz rozerwac plaskim szerokim srobowkretem ale musisz uwazac zeby nie polamac potem wystarczy skleis super glue
Awatar użytkownika
m0nter
____________________
____________________
Posty: 239
Rejestracja: pn gru 19, 2016 21:08
Auto:: Touran BMN 2007
Imię:: Paweł
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: m0nter »

Autobus miał większe mycie i sprzątanie środka ;) Obrazek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Garaż: Opel Manta A'73, VW Santana 1.9 '82 -> VW Quatnum 2.2T, Touran 1T2 BMN+DSG
Obrazek
Awatar użytkownika
swimmer
Expert
Posty: 1287
Rejestracja: sob paź 18, 2014 18:30
Auto:: VW Touran
Imię:: Lukasz
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: swimmer »

m0nter pisze:Autobus miał większe mycie i sprzątanie środka ;)
zacne fele :ok:
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

Dziś gruntowne sprzątanie i SPA dla renault
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Zablokowany