jeden czortmarynarz75 pisze:dla ścisłości tyram pod pokładem
Czym się forumowicze zajmują służbowo.
- Cesarz
- Władca postów
- Posty: 4415
- Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
- Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
- Imię:: Michał
- Lokalizacja: Gdynia
- Podziękował: 629 razy
- Otrzymał podziękowań: 223 razy
jak dla kogo, dla mnie ważne...luigisq16 pisze:jeden czort
hm prace mozna chyba zmienić?luigisq16 pisze:muszę wstawać o 4 rano to mi skarpety opadają
[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 22:46 ]
na pocieszenie napisze ci ze ja teoretycznie jeszcze 30 lat
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
-
luigisq16
- Specjalista
- Posty: 608
- Rejestracja: pt sty 11, 2013 02:17
- Auto:: 1.6 TDI 2016r
- Imię:: Ludwik
- Lokalizacja: Oława/Brzeg Dolny
- Podziękował: 12 razy
- Otrzymał podziękowań: 14 razy
Nie o to chodzi. Robota jest ok. Myślę o tym jak nas urządzili ci z naszego rządu.marynarz75 pisze:hm prace mozna chyba zmienić?
A tak dla ścisłości robię przy felgach aluminiowych w Ronalu. Obcy kapitał, warunki pracy, socjal, wszystko jest wg. standardów europejskich. Nie ma na co narzekać, choć czasem kierując jednym z wydziałów jest panika. Po prostu to jest produkcja.
-
luigisq16
- Specjalista
- Posty: 608
- Rejestracja: pt sty 11, 2013 02:17
- Auto:: 1.6 TDI 2016r
- Imię:: Ludwik
- Lokalizacja: Oława/Brzeg Dolny
- Podziękował: 12 razy
- Otrzymał podziękowań: 14 razy
żaden problem! Produkcja miesięczna to 10 tysi miesięcznie. Każdy się załapie!marynarz75 pisze:luigisq16, nie znajdziesz paru falg dla forowiczów
Ale ceny za nowy model to od 2 tysi.
Ostatnio weszły 22" do Land Rovera - potężna fela
Po co ci kabina? Zawsze możesz dać nura za rufą,
- Tomalah
- Przeglądacz
- Posty: 133
- Rejestracja: czw lip 26, 2012 21:00
- Auto:: Touran
- Imię::
- Lokalizacja: Warszawa
- Podziękował: 2 razy
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
15 lat. Magiczna liczba. Ja od tylu lat pracuje w pewnej firmie i zajmuje sie projektorami multimedialnymi, sprzetem AV i tablicami interaktywnymi. Dokladniej rzecz biorac serwisem.
Czasami juz tez mam mysli ze czas juz cos zmienic ale .... No wlasnie cos mnie caly czas trzyma na stanowisku.
Czasami juz tez mam mysli ze czas juz cos zmienic ale .... No wlasnie cos mnie caly czas trzyma na stanowisku.
Touran'ek Czerwonoskóry
- kazan13
- Zaawansowany
- Posty: 475
- Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:30
- Auto:: 1T3 2.0 TDI CUP
- Imię:: Zbyszek
- Lokalizacja: Olkusz
- Podziękował: 19 razy
- Otrzymał podziękowań: 45 razy
ja pomykam służbówką 460KM
z doczepioną teściową 13,6 m - trzy osie - typ mega, służbówka to lowdeck DAF XF 460 automat Super Space Cab-najwyższa kabina, kolor czerwień meksykańska
, w sumie osi 5 i kółeczek 12; sam konik z pod światełek do 89km/h mało ma sobie równych, wycieczki-cała zachodnia europa 
- bartek0-01
- Specjalista
- Posty: 969
- Rejestracja: pn kwie 08, 2013 23:40
- Auto:: 1T3 2.0TDI CFHC DSG 2014
- Imię:: Bartłomiej
- Lokalizacja: Elblag
- Podziękował: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 102 razy
Dopiero odkopałem temat wiec sie dopiszę
budżetówka
Straż Graniczna na wschodniej granicy
budżetówka
----------------------------------------------------------
MOJE AUTO
---> viewtopic.php?f=9&p=301997#p301997 ---> Najnowsza aktualizacja profilu 06.05.2021 zapraszam do oglądania
MOJE AUTO

