Czym się forumowicze zajmują służbowo.

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
luigisq16
Specjalista
Posty: 608
Rejestracja: pt sty 11, 2013 02:17
Auto:: 1.6 TDI 2016r
Imię:: Ludwik
Lokalizacja: Oława/Brzeg Dolny
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: luigisq16 »

marynarz75 pisze:dla ścisłości tyram pod pokładem
jeden czort :shock: , ale jak sobie pomyślę, że jeszcze 23 wiosny muszę wstawać o 4 rano to mi skarpety opadają. :?
luigi sq16 - ZWzPD
Awatar użytkownika
Cesarz
Władca postów
Posty: 4415
Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
Imię:: Michał
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy

Post autor: Cesarz »

luigisq16 pisze:jeden czort
jak dla kogo, dla mnie ważne...
luigisq16 pisze:muszę wstawać o 4 rano to mi skarpety opadają
hm prace mozna chyba zmienić?

[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 22:46 ]
na pocieszenie napisze ci ze ja teoretycznie jeszcze 30 lat :P
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
luigisq16
Specjalista
Posty: 608
Rejestracja: pt sty 11, 2013 02:17
Auto:: 1.6 TDI 2016r
Imię:: Ludwik
Lokalizacja: Oława/Brzeg Dolny
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: luigisq16 »

marynarz75 pisze:hm prace mozna chyba zmienić?
Nie o to chodzi. Robota jest ok. Myślę o tym jak nas urządzili ci z naszego rządu.

A tak dla ścisłości robię przy felgach aluminiowych w Ronalu. Obcy kapitał, warunki pracy, socjal, wszystko jest wg. standardów europejskich. Nie ma na co narzekać, choć czasem kierując jednym z wydziałów jest panika. Po prostu to jest produkcja. :P
Awatar użytkownika
Cesarz
Władca postów
Posty: 4415
Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
Imię:: Michał
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy

Post autor: Cesarz »

luigisq16, nie znajdziesz paru falg dla forowiczów :?: :haha:

[ Dodano: Sro Mar 27, 2013 23:03 ]
chociaz ja będę bardziej potrzebował kabiny prysznicowej...
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
luigisq16
Specjalista
Posty: 608
Rejestracja: pt sty 11, 2013 02:17
Auto:: 1.6 TDI 2016r
Imię:: Ludwik
Lokalizacja: Oława/Brzeg Dolny
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: luigisq16 »

marynarz75 pisze:luigisq16, nie znajdziesz paru falg dla forowiczów
żaden problem! Produkcja miesięczna to 10 tysi miesięcznie. Każdy się załapie! :mrgreen:
Ale ceny za nowy model to od 2 tysi. :shock: Fiat, ford, Vw, toyota, opel no prawie wszystkie marki. Tak dla scisłości to jeden komplet rocznie mogę ze zniżką kupić.
Ostatnio weszły 22" do Land Rovera - potężna fela :!:


Po co ci kabina? Zawsze możesz dać nura za rufą, :haha: :hahaha:
Awatar użytkownika
Cesarz
Władca postów
Posty: 4415
Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
Imię:: Michał
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy

Post autor: Cesarz »

luigisq16 pisze:Po co ci kabina? Zawsze możesz dać nura za rufą,
dla rodziny, nie woże ich ze sobą... :P
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Post autor: niko02 »

To ja wam powiem, że mi do emerytury zostało 7 lat ale jak pomyślę, że dostanę 40%, to chyba popracuję jeszcze z 20.
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cesarz
Władca postów
Posty: 4415
Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
Imię:: Michał
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy

Post autor: Cesarz »

niko02, idz na emeryture, a do tego zostań jakimś "konsultantem" d/s p-poż
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
Awatar użytkownika
cheles
Władca postów
Posty: 5009
Rejestracja: pn cze 06, 2011 17:52
Auto:: Conceptline, 1.6 z 2009
Imię:: Leszek
Lokalizacja: WAWA - MAZ
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy

Post autor: cheles »

W wieku 35 lat i emeryt,ale chyba to tylko w naszym kraju takie dziwy są.
Ja właśnie po 15 latach złożyłem wypowiedzenie i od jutra do nowej roboty :)
"baci" znaczy pozdrawiam.
Obrazek
VW Touran by chelesline
Awatar użytkownika
Tomalah
Przeglądacz
Posty: 133
Rejestracja: czw lip 26, 2012 21:00
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Tomalah »

15 lat. Magiczna liczba. Ja od tylu lat pracuje w pewnej firmie i zajmuje sie projektorami multimedialnymi, sprzetem AV i tablicami interaktywnymi. Dokladniej rzecz biorac serwisem.
Czasami juz tez mam mysli ze czas juz cos zmienic ale .... No wlasnie cos mnie caly czas trzyma na stanowisku.
Touran'ek Czerwonoskóry
Awatar użytkownika
hok
Przeglądacz
Posty: 77
Rejestracja: ndz sty 27, 2013 13:20
Auto:: ?
Imię:: ?
Lokalizacja: OSTROŁĘKA
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: hok »

jak by ktoś miał pytania dotyczące dopłat bezpośrednich dla rolników ewentualnie chciał skorzystać z programów pomocowych dla rolników to służę radą
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Post autor: niko02 »

Poszedł priv. hok.
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
kazan13
Zaawansowany
Posty: 475
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:30
Auto:: 1T3 2.0 TDI CUP
Imię:: Zbyszek
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Post autor: kazan13 »

ja pomykam służbówką 460KM :evil: z doczepioną teściową 13,6 m - trzy osie - typ mega, służbówka to lowdeck DAF XF 460 automat Super Space Cab-najwyższa kabina, kolor czerwień meksykańska :> , w sumie osi 5 i kółeczek 12; sam konik z pod światełek do 89km/h mało ma sobie równych, wycieczki-cała zachodnia europa :D
Awatar użytkownika
bartek0-01
Specjalista
Posty: 969
Rejestracja: pn kwie 08, 2013 23:40
Auto:: 1T3 2.0TDI CFHC DSG 2014
Imię:: Bartłomiej
Lokalizacja: Elblag
Podziękował: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 102 razy

Post autor: bartek0-01 »

Dopiero odkopałem temat wiec sie dopiszę

budżetówka :( Straż Graniczna na wschodniej granicy
----------------------------------------------------------
MOJE AUTO :20: ---> viewtopic.php?f=9&p=301997#p301997 ---> Najnowsza aktualizacja profilu 06.05.2021 zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
JEDARO
Expert
Posty: 1505
Rejestracja: pt maja 31, 2013 17:01
Auto:: Touran 1.9 TDI BLS
Imię:: Darek
Lokalizacja: Działdowo
Podziękował: 214 razy
Otrzymał podziękowań: 518 razy

Post autor: JEDARO »

Jeszcze swojego zawodu nie znalazłem więc się podzielę jestem z wykształcenia Leśnikiem :D i zajmuje się autkami na co dzień ale szukam pracy zgodnej z wykształceniem ;)
Touran By JEDARO
Caddy By JEDARO
Jest i Tiguan :)
[you] Jeśli pomogłem kliknij na podziękowanie
Mam wyłączone PW wiadomości kierować na maila
ODPOWIEDZ