Czym się forumowicze zajmują służbowo.

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
Cesarz
Władca postów
Posty: 4415
Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
Imię:: Michał
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy

Post autor: Cesarz »

Strażacy maja Tourany ze by sie im (z przyzwyczajenia) sprzet miescil w bagażniku :> :haha:
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Post autor: niko02 »

marynarz75 pisze:Strażacy maja Tourany ze by sie im (z przyzwyczajenia) sprzet miescil w bagażniku :> :haha:
:). Może faktycznie coś w tym jest :)
Znam kilku, którzy jeżdżą Touranami :) ale nie mają czasu na forum :(
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Łukaszz
Zaawansowany
Posty: 482
Rejestracja: sob sie 25, 2012 19:45
Auto:: BLS 1.9 tdi
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Dolnośląskie/Canada
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Łukaszz »

Moja nowa zabawka w pracy Liebherr Lr 11350
Max wysokość 198m,max udżwig 1350 ton
Załączniki
image3639 (2).JPG
BLS 147ps 375nm
AAZ 1.9 TD 615tyś i rośnie:)
MT-09 było
MT-07 jest
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Post autor: Eljot »

Ja pierdzielę, Łukaszz, pocisnąłeś!!!
:brawa:
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
cheles
Władca postów
Posty: 5009
Rejestracja: pn cze 06, 2011 17:52
Auto:: Conceptline, 1.6 z 2009
Imię:: Leszek
Lokalizacja: WAWA - MAZ
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy

Post autor: cheles »

Łukaszz,
Może wpadniesz na spot ?
"baci" znaczy pozdrawiam.
Obrazek
VW Touran by chelesline
Awatar użytkownika
Cyrus
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: ndz wrz 11, 2011 20:42
Auto:: 1.9 TDI 105 DSG
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Post autor: Cyrus »

Łukaszz pisze:Moja nowa zabawka w pracy Liebherr Lr 11350
Max wysokość 198m,max udżwig 1350 ton

to jest :19: czy :20: :tdi: :haha:
Awatar użytkownika
Marekk
Specjalista
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 19, 2012 08:58
Auto:: 2.0 TDI BKD 2005
Imię:: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Post autor: Marekk »

Powiem ci że fajny sprzet do pracy :) normalnie szalejesz :>
lock00
Władca postów
Posty: 2263
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 21:33
Auto:: 1T1
Imię:: -
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Post autor: lock00 »

Łukaszz, takim na miasto... :super: :D
Awatar użytkownika
Łukaszz
Zaawansowany
Posty: 482
Rejestracja: sob sie 25, 2012 19:45
Auto:: BLS 1.9 tdi
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Dolnośląskie/Canada
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Łukaszz »

No na miasto sie nadaje korki mu nie straszne :haha:

[ Dodano: Czw Sty 10, 2013 19:25 ]
Jest ich tylko kilka na świecie pierwszy model kupili chińczycy i ......
http://www.heavyliftspecialist.com/tag/lr-11350/
BLS 147ps 375nm
AAZ 1.9 TD 615tyś i rośnie:)
MT-09 było
MT-07 jest
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Post autor: Eljot »

U nas w Bydzi był niejaki HERKULES ale widzę, że daleko mu do Twojej zabawki...
:D
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
Łukaszz
Zaawansowany
Posty: 482
Rejestracja: sob sie 25, 2012 19:45
Auto:: BLS 1.9 tdi
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Dolnośląskie/Canada
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Łukaszz »

Herkules to firma,a dżwig to popularna jednostka DEMAG CC 2800 max udżwig 600 ton na 10 metrach i wysięgniku o długości 40 metrów
BLS 147ps 375nm
AAZ 1.9 TD 615tyś i rośnie:)
MT-09 było
MT-07 jest
lock00
Władca postów
Posty: 2263
Rejestracja: wt kwie 10, 2012 21:33
Auto:: 1T1
Imię:: -
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Post autor: lock00 »

Łukaszz, dom zabiera i przenosi do sasiada :P
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Post autor: Eljot »

Łukaszz pisze:Herkules to firma
:oops: :oops: :oops:
A papudroki nawet pisali:
"W Bydgoszczy pojawił się 90-metrowy Herkules. Mowa o dźwigu, którego możliwości techniczne są konieczne do ukończenia Trasy Uniwersyteckiej. Dźwig stoi tuż nad brzegiem Brdy, od strony Babiej Wsi."
:(
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
Cesarz
Władca postów
Posty: 4415
Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
Imię:: Michał
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy

Post autor: Cesarz »

Łukaszz a kiedy sie przesiądziesz na SAIPEMA 7000 ? ;)
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
Awatar użytkownika
Ciapek
Expert
Posty: 1887
Rejestracja: wt kwie 05, 2011 23:19
Auto:: 2.0 DSG BKD '05
Imię:: B
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy

Post autor: Ciapek »

ee tam Wasze dźwigi :D w Toruniu przygotowania do akcji przetransportowania łuku nowego mostu na wyspę. Tam to dopiero dźwig musiał unieść aby zamontować na barki :D

discovery channel ma nagrywać materiał TV podczas operacji bo to rzadka technika jak i most o takiej konstrukcji :>
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ