Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Cesarz
Władca postów
Posty: 4415 Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
Imię:: Michał
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy
Post
autor: Cesarz » sob lis 03, 2012 19:53
Strażacy maja Tourany ze by sie im (z przyzwyczajenia) sprzet miescil w bagażniku
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
niko02
Władca postów
Posty: 4501 Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy
Post
autor: niko02 » ndz lis 04, 2012 00:01
marynarz75 pisze: Strażacy maja Tourany ze by sie im (z przyzwyczajenia) sprzet miescil w bagażniku
. Może faktycznie coś w tym jest
Znam kilku, którzy jeżdżą Touranami
ale nie mają czasu na forum
Łukaszz
Zaawansowany
Posty: 482 Rejestracja: sob sie 25, 2012 19:45
Auto:: BLS 1.9 tdi
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Dolnośląskie/Canada
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Post
autor: Łukaszz » czw sty 10, 2013 17:02
Moja nowa zabawka w pracy Liebherr Lr 11350
Max wysokość 198m,max udżwig 1350 ton
Załączniki
BLS 147ps 375nm
AAZ 1.9 TD 615tyś i rośnie:)
MT-09 było
MT-07 jest
Eljot
Władca postów
Posty: 3968 Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:
Post
autor: Eljot » czw sty 10, 2013 17:58
Ja pierdzielę,
Łukaszz , pocisnąłeś!!!
cheles
Władca postów
Posty: 5009 Rejestracja: pn cze 06, 2011 17:52
Auto:: Conceptline, 1.6 z 2009
Imię:: Leszek
Lokalizacja: WAWA - MAZ
Podziękował: 33 razy
Otrzymał podziękowań: 129 razy
Post
autor: cheles » czw sty 10, 2013 19:36
Łukaszz ,
Może wpadniesz na spot ?
Cyrus
Zaawansowany
Posty: 488 Rejestracja: ndz wrz 11, 2011 20:42
Auto:: 1.9 TDI 105 DSG
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Post
autor: Cyrus » czw sty 10, 2013 19:38
Łukaszz pisze: Moja nowa zabawka w pracy Liebherr Lr 11350
Max wysokość 198m,max udżwig 1350 ton
to jest
czy
Marekk
Specjalista
Posty: 512 Rejestracja: sob maja 19, 2012 08:58
Auto:: 2.0 TDI BKD 2005
Imię:: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Post
autor: Marekk » czw sty 10, 2013 19:55
Powiem ci że fajny sprzet do pracy
normalnie szalejesz
lock00
Władca postów
Posty: 2263 Rejestracja: wt kwie 10, 2012 21:33
Auto:: 1T1
Imię:: -
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy
Post
autor: lock00 » czw sty 10, 2013 20:01
Łukaszz , takim na miasto...
Łukaszz
Zaawansowany
Posty: 482 Rejestracja: sob sie 25, 2012 19:45
Auto:: BLS 1.9 tdi
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Dolnośląskie/Canada
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Post
autor: Łukaszz » czw sty 10, 2013 20:22
No na miasto sie nadaje korki mu nie straszne
[ Dodano : Czw Sty 10, 2013 19:25 ]
Jest ich tylko kilka na świecie pierwszy model kupili chińczycy i ......
http://www.heavyliftspecialist.com/tag/lr-11350/
BLS 147ps 375nm
AAZ 1.9 TD 615tyś i rośnie:)
MT-09 było
MT-07 jest
Eljot
Władca postów
Posty: 3968 Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:
Post
autor: Eljot » czw sty 10, 2013 20:56
U nas w Bydzi był niejaki
HERKULES ale widzę, że daleko mu do Twojej zabawki...
Łukaszz
Zaawansowany
Posty: 482 Rejestracja: sob sie 25, 2012 19:45
Auto:: BLS 1.9 tdi
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Dolnośląskie/Canada
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Post
autor: Łukaszz » czw sty 10, 2013 21:12
Herkules to firma,a dżwig to popularna jednostka DEMAG CC 2800 max udżwig 600 ton na 10 metrach i wysięgniku o długości 40 metrów
BLS 147ps 375nm
AAZ 1.9 TD 615tyś i rośnie:)
MT-09 było
MT-07 jest
lock00
Władca postów
Posty: 2263 Rejestracja: wt kwie 10, 2012 21:33
Auto:: 1T1
Imię:: -
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy
Post
autor: lock00 » czw sty 10, 2013 22:47
Łukaszz , dom zabiera i przenosi do sasiada
Eljot
Władca postów
Posty: 3968 Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:
Post
autor: Eljot » czw sty 10, 2013 22:54
Łukaszz pisze: Herkules to firma
A papudroki nawet pisali:
"W Bydgoszczy pojawił się 90-metrowy Herkules. Mowa o dźwigu, którego możliwości techniczne są konieczne do ukończenia Trasy Uniwersyteckiej. Dźwig stoi tuż nad brzegiem Brdy, od strony Babiej Wsi."
Cesarz
Władca postów
Posty: 4415 Rejestracja: pt maja 27, 2011 18:43
Auto:: 5T1 2.0TDI, DFHA 2017
Imię:: Michał
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 629 razy
Otrzymał podziękowań: 223 razy
Post
autor: Cesarz » pt sty 11, 2013 00:07
Łukaszz a kiedy sie przesiądziesz na SAIPEMA 7000 ?
1T1 HL 2005 2.0 TDI BKD+ 176KM/350Nm
5T1 HL 2017 2.0 TDI DFHA 190KM/400Nm
Ciapek
Expert
Posty: 1887 Rejestracja: wt kwie 05, 2011 23:19
Auto:: 2.0 DSG BKD '05
Imię:: B
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 64 razy
Post
autor: Ciapek » pt sty 11, 2013 00:46
ee tam Wasze dźwigi
w Toruniu przygotowania do akcji przetransportowania łuku nowego mostu na wyspę. Tam to dopiero dźwig musiał unieść aby zamontować na barki
discovery channel ma nagrywać materiał TV podczas operacji bo to rzadka technika jak i most o takiej konstrukcji
Pozdrawiam!