Strona 10 z 26
Re: No to i ja proszę o głosy
: czw lut 06, 2014 13:48
autor: Eljot
Wiem, że to "niedźwiedzia przysługa", ale jak ktoś będzie chciał to i tak kupi płytę a kto chce i tak ściągnie z netu.
Na naszym
CHOMICZKU wrzuciłem troszkę utworów Leonarda.
Hasło musiałem założyć ponieważ serwis ma szukajkę treści z prawami autorskimi i wywala jak coś znajdzie.
Hasło do folderu:
hasło
Miłego słuchania i w dalszym ciągu dziękuję za głosy!!!
Re: No to i ja proszę o głosy
: czw lut 06, 2014 14:52
autor: rasta
Re: No to i ja proszę o głosy
: czw lut 06, 2014 14:54
autor: bartek0-01
+1 na dziś
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 04:04
autor: Rafał288
+1
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 08:40
autor: bartek0-01
poszło na dziś +1 i czyżby pierwsze miejsce osiągnięte ?
Re: Odp: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 09:05
autor: cheles
Ode mnie też i jednak jest jedynka !
podyktowane z podróży za pomocą HTC
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 09:08
autor: czarny73
Poszło

1 miejsce

Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 09:10
autor: niko02
+ 1 służbowo. Eljot chyba się przysłużyłeś Lutherowi

|
Mam wrażenie, że tą listę aktualizują raz w tygodniu

Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 09:22
autor: aawol
heh jesteśmy lepsi niż Mam Talent..... jak tak dalej pójdzie wypromujemy gwiazdę .....
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 09:32
autor: Eljot
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 10:08
autor: cheles
+ 1 z pracy
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 10:39
autor: LYJO
+1

Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 14:43
autor: rasta
+1 = 1 miejsce

Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 07, 2014 15:49
autor: aawol
+1 z domu
Re: No to i ja proszę o głosy
: sob lut 08, 2014 11:04
autor: Remi82
Gratuluję! Oby tak dalej
