Strona 10 z 26

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw lut 06, 2014 13:48
autor: Eljot
Wiem, że to "niedźwiedzia przysługa", ale jak ktoś będzie chciał to i tak kupi płytę a kto chce i tak ściągnie z netu.
Na naszym CHOMICZKU wrzuciłem troszkę utworów Leonarda.
Hasło musiałem założyć ponieważ serwis ma szukajkę treści z prawami autorskimi i wywala jak coś znajdzie.
Hasło do folderu: hasło
Miłego słuchania i w dalszym ciągu dziękuję za głosy!!!

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw lut 06, 2014 14:52
autor: rasta

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw lut 06, 2014 14:54
autor: bartek0-01
+1 na dziś

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 04:04
autor: Rafał288
+1

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 08:40
autor: bartek0-01
poszło na dziś +1 i czyżby pierwsze miejsce osiągnięte ?

Re: Odp: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 09:05
autor: cheles
Ode mnie też i jednak jest jedynka !

podyktowane z podróży za pomocą HTC

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 09:08
autor: czarny73
Poszło :oki: 1 miejsce :super:

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 09:10
autor: niko02
+ 1 służbowo. Eljot chyba się przysłużyłeś Lutherowi :)|
Mam wrażenie, że tą listę aktualizują raz w tygodniu :)

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 09:22
autor: aawol
heh jesteśmy lepsi niż Mam Talent..... jak tak dalej pójdzie wypromujemy gwiazdę .....

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 09:32
autor: Eljot
Brawo!
Serio jestem z Was dumny!
:D
:piwo: :drinks: :ok: :oki: :super: :piwo: :drinks: :ok: :oki: :super:

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 10:08
autor: cheles
+ 1 z pracy

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 10:39
autor: LYJO
+1 :bry:

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 14:43
autor: rasta
+1 = 1 miejsce :ok:

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 07, 2014 15:49
autor: aawol
+1 z domu

Re: No to i ja proszę o głosy

: sob lut 08, 2014 11:04
autor: Remi82
Gratuluję! Oby tak dalej :)