Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
badi
Przeglądacz
Posty: 101
Rejestracja: sob lut 02, 2013 17:27
Auto:: 1T3, 2.0, 2010r.
Imię:: Przemek BADI
Lokalizacja: Berne/Piła
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: badi »

Głos oddany chyba ostro prowadzicie
był Touran 1t1 2006 DSG 2.0 BMM 140ps
był Touran 1t3 2010 manual 2.0 CR 140 ps
jest Golf 6 GTD 2008 manual 2.0 CR 170ps
jest Ford S-max 2017 Vignale 2.0 Ecoboost 241ps
Awatar użytkownika
piotrh4
Przeglądacz
Posty: 118
Rejestracja: pn sty 13, 2014 20:40
Auto:: Touran 2.0 Bkd 2004r
Imię:: Piotr
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: piotrh4 »

Ok poszło


Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
rasta
Zaawansowany
Posty: 374
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 15:42
Auto:: Toyota Avensis T27
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Warszawa- Wesoła
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 110 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: rasta »

poszło :ok:
Awatar użytkownika
Maro
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: czw paź 02, 2014 18:36
Auto:: Touran 1,9tdi BLS
Imię:: Marek
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Maro »

poszło :oki:
sienek1986
Kandydat
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 26, 2013 21:09
Auto:: Touran1.9 AVQ 2003 rok
Imię:: Mariusz
Lokalizacja: Gryfice
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: sienek1986 »

Poszło :ok:
Awatar użytkownika
bartek0-01
Specjalista
Posty: 969
Rejestracja: pn kwie 08, 2013 23:40
Auto:: 1T3 2.0TDI CFHC DSG 2014
Imię:: Bartłomiej
Lokalizacja: Elblag
Podziękował: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 102 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: bartek0-01 »

Poszło :super:
----------------------------------------------------------
MOJE AUTO :20: ---> viewtopic.php?f=9&p=301997#p301997 ---> Najnowsza aktualizacja profilu 06.05.2021 zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
wesoł
Użytkownik
Posty: 205
Rejestracja: sob lut 09, 2013 18:45
Auto:: CFHC.12-AVQ.2004
Imię:: Arek-Seba
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: wesoł »

poszło :ok:
Wesol & Junior
Awatar użytkownika
jeżu
Władca postów
Posty: 5628
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 16:07
Auto:: PB8
Imię:: Tomek
Lokalizacja: KOL
Podziękował: 215 razy
Otrzymał podziękowań: 681 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: jeżu »

Także... Wygranej życzę....
Awatar użytkownika
turek
Specjalista
Posty: 890
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 11:14
Auto:: Alhambra 7n,Ibiza 6j
Imię:: Michal
Lokalizacja: Czestochowa
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: turek »

Poszło, powodzenia :oki:
Awatar użytkownika
rzutnik
Specjalista
Posty: 713
Rejestracja: wt lut 11, 2014 00:23
Auto:: Touran 1,6TDI 2012 manual
Imię:: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 133 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: rzutnik »

174
Awatar użytkownika
Jacekp54
Zaawansowany
Posty: 457
Rejestracja: wt cze 04, 2013 21:17
Auto:: VW Touran '03 1.9 AVQ
Imię:: Jacek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 65 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Jacekp54 »

175 :ok:
Obrazek
Obrazek
Obrazek REMONT WIZUALNY >> CZ. 1 CZ. 2
Awatar użytkownika
Rafalgd1
____________________
____________________
Posty: 259
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 21:22
Auto:: Touran 1.9 BKC DSG
Imię:: Rafał
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Rafalgd1 »

Poszlo
Rafcio
BKC 136KM -322Mm
Szyna087
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: sob cze 07, 2014 21:23
Auto:: Golf BKD 2005
Imię:: Bartłomiej
Lokalizacja: Elblag
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Szyna087 »

Głosów: 178 (48.6%)
Awatar użytkownika
stann
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 19:18
Auto:: Touran 1.4 TSI BMY 2007
Imię:: Staszek
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: stann »

poszedł głos i ode mnie
morfeusz33
Specjalista
Posty: 556
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 15:51
Auto:: Touran Higline 2.0 BKD
Imię:: Krzysiek
Lokalizacja: wejherowo
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: morfeusz33 »

Mówisz i masz :mrgreen: zdecydowani faworyci :brawa:
ODPOWIEDZ