Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
-
badi
- Przeglądacz
- Posty: 101
- Rejestracja: sob lut 02, 2013 17:27
- Auto:: 1T3, 2.0, 2010r.
- Imię:: Przemek BADI
- Lokalizacja: Berne/Piła
- Podziękował: 19 razy
- Otrzymał podziękowań: 25 razy
Post
autor: badi »
Głos oddany chyba ostro prowadzicie
był Touran 1t1 2006 DSG 2.0 BMM 140ps
był Touran 1t3 2010 manual 2.0 CR 140 ps
jest Golf 6 GTD 2008 manual 2.0 CR 170ps
jest Ford S-max 2017 Vignale 2.0 Ecoboost 241ps
-
piotrh4
- Przeglądacz
- Posty: 118
- Rejestracja: pn sty 13, 2014 20:40
- Auto:: Touran 2.0 Bkd 2004r
- Imię:: Piotr
- Lokalizacja: Ozorków
- Podziękował: 29 razy
- Otrzymał podziękowań: 38 razy
Post
autor: piotrh4 »
Ok poszło
Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
-
rasta
- Zaawansowany
- Posty: 374
- Rejestracja: ndz cze 17, 2012 15:42
- Auto:: Toyota Avensis T27
- Imię:: Tomek
- Lokalizacja: Warszawa- Wesoła
- Podziękował: 48 razy
- Otrzymał podziękowań: 110 razy
Post
autor: rasta »
poszło

-
Maro
- Początkujący
- Posty: 29
- Rejestracja: czw paź 02, 2014 18:36
- Auto:: Touran 1,9tdi BLS
- Imię:: Marek
- Lokalizacja: Sulejówek
- Podziękował: 7 razy
- Otrzymał podziękowań: 18 razy
Post
autor: Maro »
poszło

-
sienek1986
- Kandydat
- Posty: 5
- Rejestracja: wt lis 26, 2013 21:09
- Auto:: Touran1.9 AVQ 2003 rok
- Imię:: Mariusz
- Lokalizacja: Gryfice
- Podziękował: 1 raz
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
Post
autor: sienek1986 »
Poszło

-
bartek0-01
- Specjalista
- Posty: 969
- Rejestracja: pn kwie 08, 2013 23:40
- Auto:: 1T3 2.0TDI CFHC DSG 2014
- Imię:: Bartłomiej
- Lokalizacja: Elblag
- Podziękował: 204 razy
- Otrzymał podziękowań: 102 razy
Post
autor: bartek0-01 »
Poszło

----------------------------------------------------------
MOJE AUTO

--->
viewtopic.php?f=9&p=301997#p301997 ---> Najnowsza aktualizacja profilu 06.05.2021 zapraszam do oglądania
-
wesoł
- Użytkownik
- Posty: 205
- Rejestracja: sob lut 09, 2013 18:45
- Auto:: CFHC.12-AVQ.2004
- Imię:: Arek-Seba
- Lokalizacja: Bydgoszcz
- Podziękował: 11 razy
- Otrzymał podziękowań: 20 razy
Post
autor: wesoł »
poszło

Wesol & Junior
-
jeżu
- Władca postów
- Posty: 5628
- Rejestracja: pn kwie 25, 2011 16:07
- Auto:: PB8
- Imię:: Tomek
- Lokalizacja: KOL
- Podziękował: 215 razy
- Otrzymał podziękowań: 681 razy
Post
autor: jeżu »
Także... Wygranej życzę....
-
turek
- Specjalista
- Posty: 890
- Rejestracja: ndz mar 25, 2012 11:14
- Auto:: Alhambra 7n,Ibiza 6j
- Imię:: Michal
- Lokalizacja: Czestochowa
- Podziękował: 38 razy
- Otrzymał podziękowań: 118 razy
Post
autor: turek »
Poszło, powodzenia

-
rzutnik
- Specjalista
- Posty: 713
- Rejestracja: wt lut 11, 2014 00:23
- Auto:: Touran 1,6TDI 2012 manual
- Imię:: Wojtek
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował: 24 razy
- Otrzymał podziękowań: 133 razy
Post
autor: rzutnik »
174
-
Jacekp54
- Zaawansowany
- Posty: 457
- Rejestracja: wt cze 04, 2013 21:17
- Auto:: VW Touran '03 1.9 AVQ
- Imię:: Jacek
- Lokalizacja: Wrocław
- Podziękował: 36 razy
- Otrzymał podziękowań: 65 razy
Post
autor: Jacekp54 »
175

-
Rafalgd1
- ____________________

- Posty: 259
- Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 21:22
- Auto:: Touran 1.9 BKC DSG
- Imię:: Rafał
- Lokalizacja: Gdańsk
- Podziękował: 44 razy
- Otrzymał podziękowań: 18 razy
Post
autor: Rafalgd1 »
Poszlo
Rafcio
BKC 136KM -322Mm
-
Szyna087
- Początkujący
- Posty: 49
- Rejestracja: sob cze 07, 2014 21:23
- Auto:: Golf BKD 2005
- Imię:: Bartłomiej
- Lokalizacja: Elblag
- Podziękował: 12 razy
- Otrzymał podziękowań: 12 razy
Post
autor: Szyna087 »
Głosów: 178 (48.6%)
-
stann
- Użytkownik
- Posty: 273
- Rejestracja: wt kwie 23, 2013 19:18
- Auto:: Touran 1.4 TSI BMY 2007
- Imię:: Staszek
- Lokalizacja: Zielona Góra
- Podziękował: 55 razy
- Otrzymał podziękowań: 53 razy
Post
autor: stann »
poszedł głos i ode mnie
-
morfeusz33
- Specjalista
- Posty: 556
- Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 15:51
- Auto:: Touran Higline 2.0 BKD
- Imię:: Krzysiek
- Lokalizacja: wejherowo
- Podziękował: 6 razy
- Otrzymał podziękowań: 66 razy
Post
autor: morfeusz33 »
Mówisz i masz

zdecydowani faworyci
