Strona 2 z 2

Re: Włamy i takie inne.

: ndz lip 12, 2015 21:59
autor: niko02
Goryl85 pisze:A u mnie łabędz wylazł z jeziora i pogryzł zderzak i klapę. Mam delikatne ryski :(
:haha:
Eljot normalnie... nie wiem, co powiedzieć :(

Re: Włamy i takie inne.

: ndz lip 12, 2015 22:15
autor: jeżu
Dobrze że radio zostało.... Ale trzeba ciąć zaraz na nadgarstkiem i przypalać...

Re: Włamy i takie inne.

: pn lip 13, 2015 07:23
autor: Dust
A po co przypalać? Posolić.

Re: Włamy i takie inne.

: pn lip 13, 2015 08:43
autor: cheles
Dopóki będą amatorzy na tanie części to złodzieje będą mieli popyt. Druga kwestia to cena zakupu do naszych zarobków. Co nie oznacza, że bronię - nie twoje to nie rusz.

Re: Włamy i takie inne.

: pn lip 13, 2015 11:35
autor: a_lehr
Współczuje Eljot. Mi tak w 2013 okradli passata. Udało się im zabrać myjkę Karchera, cb radio i sam panel z radia bo całego nie mogli wymontować. Na szczęście po 4 miesiącach udało się odzyskać ale tylko myjkę- ona była najdroższa z tego wszystkiego. Sprawa toczy się w sądzie od 2013 i co prawie 2 miesiące jest jakaś rozprawa w tej sprawie- całej grupie trochę rzeczy wpadło w łapska. Z całej 5 tylko jeden siedzi bo reszta albo przerwa w karze, albo nie zastosowano wobec nich aresztu a jedna ma dziecko to też jej nie posadzili. A żeby odzyskać kasę za resztę rzeczy- marne szanse.

Re: Włamy i takie inne.

: pn lip 13, 2015 15:37
autor: Vincent83
Współczuję... :/

Re: Włamy i takie inne.

: wt lip 28, 2015 19:56
autor: Piotr1979
Uwaga na to radio RNS 510 nr VWZ6Z7N3773416. Świeżo ukradzione znajomemu w Szczecinie, sprzed szpitala na Pomorzanach. Jedna z nowszych wersji, nie pamiętam chyba z literką R.

Re: Włamy i takie inne.

: wt sie 04, 2015 08:54
autor: Zyndram
A co myślicie o takim zabezpiezceniu swojego radia?

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/zab ... jami/c2w5v
ps. pewnie gdzieś już na forum był o tym temat.


Ja kupiłem auto już z tym czymś, na chwilę obecną jeszcze tego nie zakładałem.

Re: Włamy i takie inne.

: wt sie 04, 2015 10:21
autor: Dodi
Zyndram pisze:A co myślicie o takim zabezpiezceniu swojego radia?

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/zab ... jami/c2w5v
ps. pewnie gdzieś już na forum był o tym temat.


Ja kupiłem auto już z tym czymś, na chwilę obecną jeszcze tego nie zakładałem.
uważam, że nie za każdym razem będzie chciało się takie coś zakładać... choć tego zabezpieczenia nie widziałem to myślę, że to nie jest jakaś wielka przeszkoda, a dla nas może się okazać, że złodziej połamie ci wszystkie plastiki dookoła żeby wyjąć nawigację... a jak już zobaczy, że poległ to zdemoluje wnętrze dla zasady... chyba najlepsze zabezpieczenie na RNS to ubezpieczenie jednak...

Re: Włamy i takie inne.

: wt sie 04, 2015 14:13
autor: rzutnik
To zabezpieczenie jest o tyle dobre że złodziej nie wie jakie radio się pod nim kryje i czy "opłaca" się włamywać do samochodu.

Re: Włamy i takie inne.

: wt sie 04, 2015 15:24
autor: Dodi
rzutnik pisze:To zabezpieczenie jest o tyle dobre że złodziej nie wie jakie radio się pod nim kryje i czy "opłaca" się włamywać do samochodu.
jak ja bym był złodziejem to bym pomyslał, że tam jest cos wartościowego... byle czego sie nie przykrywa bo szkoda czasu na to...

Re: Włamy i takie inne.

: wt sie 04, 2015 15:50
autor: rzutnik
Dodi pisze:
rzutnik pisze:To zabezpieczenie jest o tyle dobre że złodziej nie wie jakie radio się pod nim kryje i czy "opłaca" się włamywać do samochodu.
jak ja bym był złodziejem to bym pomyslał, że tam jest cos wartościowego... byle czego sie nie przykrywa bo szkoda czasu na to...
Zawsze może być także zasłonięta dziura po radiu - taki zonk dla złodzieja :)

Re: Włamy i takie inne.

: wt sie 04, 2015 19:05
autor: macszl
rzutnik pisze:
Dodi pisze:
rzutnik pisze:To zabezpieczenie jest o tyle dobre że złodziej nie wie jakie radio się pod nim kryje i czy "opłaca" się włamywać do samochodu.
jak ja bym był złodziejem to bym pomyslał, że tam jest cos wartościowego... byle czego sie nie przykrywa bo szkoda czasu na to...
Zawsze może być także zasłonięta dziura po radiu - taki zonk dla złodzieja :)
To już widzę jaki byś zastał środek auta gdyby taki potencjalny złodziej zobaczył dziurę zamiast radia. Nic tu nie wskuramy i najlepsze wyjscie to ubezpieczenie.

Re: Włamy i takie inne.

: śr sie 05, 2015 08:14
autor: Zyndram
Ale mówicie o ubezpieczeniu AC czy jakimś dodatkiem na samo radio, tak jak to ma miejsce z pakietem szyba.

Re: Włamy i takie inne.

: śr sie 05, 2015 12:59
autor: rzutnik
Zyndram pisze:Ale mówicie o ubezpieczeniu AC czy jakimś dodatkiem na samo radio, tak jak to ma miejsce z pakietem szyba.
Możesz doubezpieczyć samo radio ale to już rosną koszty. Najlepiej jeśli da się to radio wybrać jako wyposażenie samochodu. Osobiście jak ubezpieczałem to z agentem przeglądaliśmy całą dostępną listę możliwych wyborów i jedną z opcji wyposażenia było "System nawigacyjny RNS510" (czy jakoś tak) i wtedy po zaznaczeniu tej opcji całość ubezpieczenia wychodziła znacznie niżej niż gdybyśmy zaznaczyli bez tego a doubezpieczali radio na określoną kwotę. Zapewne w przypadku kradzieży, jeśli to radio nie było wyposażeniem fabrycznym, należałoby pewnie jakoś udokumentować zakup takiego radia (faktura itd.).