Strona 2 z 2

Re: Awaria Forum

: sob sty 09, 2016 10:08
autor: JEDARO
A ja dziękuje wszystkim tym co podczas awarii docenili moją osobę i szukali pomocy u mnie jest to duża motywacja do dalszych działań. Nie zawsze mam czas odpowiedzieć wszystkim a jest was wielu... tak czy inaczej dziękuje i pozdrawiam :drinks: :piwo:

Re: Awaria Forum

: sob sty 09, 2016 10:50
autor: BigBratl12
leszeklen pisze:Wina PIS :o

Leszek
A ja myślałem, że zielonych ludzików (takich jak na Krymie). :>
Ale ze mnie ciemnogród. :haha:

Re: Awaria Forum

: sob sty 09, 2016 17:36
autor: Tomas
To był test na wierność :)

Re: Awaria Forum

: sob sty 09, 2016 17:46
autor: Piotr1979
A już chciałem rejestrować Komitet Obrony TKP.
PZDR :hahaha:

Re: Awaria Forum

: pn sty 11, 2016 10:35
autor: Dodi
kompadros pisze:Od stycznia miały działać inne serwisy jak Emp@tia, weryfikacja danych w ZUS ! Z tym dopiero jest problem, gdyż nie działają serwisy wymiany danych , a ustawa wchodzi od 1 stycznia. Składał już ktoś wniosek o rodzinne przez Internet ?
Krzysiu daj spokój... ja się z tym borykam właśnie... ale powiem Ci, że u nas to działa...