Re: Awaria Forum
: sob sty 09, 2016 10:08
A ja dziękuje wszystkim tym co podczas awarii docenili moją osobę i szukali pomocy u mnie jest to duża motywacja do dalszych działań. Nie zawsze mam czas odpowiedzieć wszystkim a jest was wielu... tak czy inaczej dziękuje i pozdrawiam
