Strona 2 z 2
Re: brak swiatel na przyczepie
: ndz lis 06, 2016 21:53
autor: turek
tu masz schematy
http://www.touranklub.pl/forum/viewtopi ... montaz+hak
i hak jest zabezpieczony więcej jak jednym bezpiecznikiem
podepnij kompa i zobacz jeszcze jakie błędy
Re: brak swiatel na przyczepie
: sob lis 12, 2016 19:30
autor: kamilniemiec
prad do modulu dochodzi ale juz nie wychodzi
no kupilem uzywany steuer gerät modul
nic nie pomoglo
-- N lis 13, 2016 20:54 --
problem rozwiazany po tygodniu
wstawilem nowa baterie i wszystko ok
kto by podejrzewal
Re: brak swiatel na przyczepie
: ndz kwie 11, 2021 13:02
autor: odii1
Odgrzewam temat. Do kamilniemiec. O jaką baterię chodzi???
Re: brak swiatel na przyczepie
: ndz kwie 11, 2021 13:22
autor: gordon
odii1 pisze:Odgrzewam temat. Do kamilniemiec. O jaką baterię chodzi???
Pewnie akumulator.
Re: brak swiatel na przyczepie
: ndz kwie 11, 2021 15:09
autor: odii1
Akumulator prawie nowy i nie stwarza żadnych problemów.