Strona 2 z 2

Re: brak swiatel na przyczepie

: ndz lis 06, 2016 21:53
autor: turek
tu masz schematy
http://www.touranklub.pl/forum/viewtopi ... montaz+hak
i hak jest zabezpieczony więcej jak jednym bezpiecznikiem

podepnij kompa i zobacz jeszcze jakie błędy

Re: brak swiatel na przyczepie

: sob lis 12, 2016 19:30
autor: kamilniemiec
prad do modulu dochodzi ale juz nie wychodzi
no kupilem uzywany steuer gerät modul
nic nie pomoglo

-- N lis 13, 2016 20:54 --

problem rozwiazany po tygodniu
:)

wstawilem nowa baterie i wszystko ok :brawa:
kto by podejrzewal

Re: brak swiatel na przyczepie

: ndz kwie 11, 2021 13:02
autor: odii1
Odgrzewam temat. Do kamilniemiec. O jaką baterię chodzi???

Re: brak swiatel na przyczepie

: ndz kwie 11, 2021 13:22
autor: gordon
odii1 pisze:Odgrzewam temat. Do kamilniemiec. O jaką baterię chodzi???
Pewnie akumulator.

Re: brak swiatel na przyczepie

: ndz kwie 11, 2021 15:09
autor: odii1
Akumulator prawie nowy i nie stwarza żadnych problemów.