Strona 2 z 2

: czw lip 19, 2012 09:05
autor: QQRYDZA
lock00 pisze:A o jakiej kratce mowisz masz jakas fota? :)
Zobacz u mnie,ale ta kratka jest do polifta

: czw lip 19, 2012 10:32
autor: OncioTat
cheles pisze:A jak się zachowuje przycisk wyjmowania płyt?
W sumie to nie wiem jak powinien się zachowywać. Po wciśnięciu nie ma żadnej reakcji, choć jak już w końcu oddał to też nie było nic słychać po prostu płyta wyszła. Oddał ją nie po "masażu klawiszy" tylko po jednym naciśnięciu Eject. Wczoraj z ciekawości chciałem sprawdzić czy już mu przeszło ale jednak nie.
QQRYDZA pisze:Zapoluj na dolną kratkę wlotu powietrza od crossa wymienia się to w 5min a auto całkowicie zmienia wygląd z przodu "Pokazuje Pazur " )
Ciekawy pomysł. Dzięki.
Dodi pisze:ja miałem to samo w swoim radyjku... oddawał płyte kiedy chciał zazwyczaj po naciśnieciu chaotycznie wszystkich przycisków

jak bedziesz miał problem z usunieciem rys to również służe pomocą i radą...
Udało Ci się dojść do przyczyny? Co do rys to największy problem to czasochłonność całej operacji. Odezwę się jak będę się za to zabierał. Dzięki.

: pt lip 20, 2012 08:26
autor: Dodi
Udało Ci się dojść do przyczyny?
nie bawiłem sie w to bo miałem inne radio...
OncioTat pisze: Odezwę się jak będę się za to zabierał. Dzięki.
nie ma sprawy :piwo:

: pt lip 20, 2012 21:34
autor: seba244
OncioTat auto :brawa:

: sob gru 15, 2012 00:28
autor: Puchal's
Cud miód:)