: czw lip 19, 2012 09:05
Zobacz u mnie,ale ta kratka jest do poliftalock00 pisze:A o jakiej kratce mowisz masz jakas fota?
Zobacz u mnie,ale ta kratka jest do poliftalock00 pisze:A o jakiej kratce mowisz masz jakas fota?
W sumie to nie wiem jak powinien się zachowywać. Po wciśnięciu nie ma żadnej reakcji, choć jak już w końcu oddał to też nie było nic słychać po prostu płyta wyszła. Oddał ją nie po "masażu klawiszy" tylko po jednym naciśnięciu Eject. Wczoraj z ciekawości chciałem sprawdzić czy już mu przeszło ale jednak nie.cheles pisze:A jak się zachowuje przycisk wyjmowania płyt?
Ciekawy pomysł. Dzięki.QQRYDZA pisze:Zapoluj na dolną kratkę wlotu powietrza od crossa wymienia się to w 5min a auto całkowicie zmienia wygląd z przodu "Pokazuje Pazur " )
Udało Ci się dojść do przyczyny? Co do rys to największy problem to czasochłonność całej operacji. Odezwę się jak będę się za to zabierał. Dzięki.Dodi pisze:ja miałem to samo w swoim radyjku... oddawał płyte kiedy chciał zazwyczaj po naciśnieciu chaotycznie wszystkich przycisków
jak bedziesz miał problem z usunieciem rys to również służe pomocą i radą...
nie bawiłem sie w to bo miałem inne radio...Udało Ci się dojść do przyczyny?
nie ma sprawyOncioTat pisze: Odezwę się jak będę się za to zabierał. Dzięki.