stukanie za schowkiem czy klimatyzacja
-
palonek00
- Przeglądacz
- Posty: 128
- Rejestracja: pt wrz 03, 2010 15:46
- Auto:: Touran
- Imię::
- Lokalizacja: Chrzanów
- Otrzymał podziękowań: 1 raz
ja mam inny problem
a mianowicie zaczyna mi zgrzypieć fotel kierowcy w najniższym położeniu oraz czasami coś w desce rozdzielczej
z fotelem już kombinowałem ale nic się nie udaje
jestem wysoki więc najlepsza pozycja to na samym dole no ale zgrzypienie tak mnie wku......
że szkoda gadać
ciekawe czy ktoś miał już taki temat
a mianowicie zaczyna mi zgrzypieć fotel kierowcy w najniższym położeniu oraz czasami coś w desce rozdzielczej
z fotelem już kombinowałem ale nic się nie udaje
jestem wysoki więc najlepsza pozycja to na samym dole no ale zgrzypienie tak mnie wku......
że szkoda gadać
ciekawe czy ktoś miał już taki temat
-
Rowik
- Użytkownik
- Posty: 232
- Rejestracja: czw mar 03, 2011 22:03
- Auto:: Touran
- Imię::
- Lokalizacja: Piła
Ja też czasem dostaje szału bo mi coś trzeszczy w desce. Ze strony kierowcy słychać jakby u pasażera a z pasażera jak by u kierowcy. Może przewody nawiewów? Jechałem już i bez radia i bez całej konsoli środkowej i nic...palonek00 pisze:ja mam inny problem
a mianowicie zaczyna mi zgrzypieć fotel kierowcy w najniższym położeniu oraz czasami coś w desce rozdzielczej
z fotelem już kombinowałem ale nic się nie udaje
jestem wysoki więc najlepsza pozycja to na samym dole no ale zgrzypienie tak mnie wku......
że szkoda gadać
ciekawe czy ktoś miał już taki temat
- spacewalker
- Władca postów
- Posty: 3440
- Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
- Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
- Imię:: Marcin
- Lokalizacja: PL
- Podziękował: 118 razy
- Otrzymał podziękowań: 701 razy
- andrz3j
- Specjalista
- Posty: 892
- Rejestracja: czw mar 03, 2011 22:06
- Auto:: T1, 1.6 FSI BAG, 2003
- Imię:: Andrz3j
- Lokalizacja: lubuskie
- Podziękował: 27 razy
- Otrzymał podziękowań: 102 razy
u siebie to robiłem i nie pomogło ale spróbuję VCDSem. Od pewnego czasu nie wsłuchuję się i nie przeszkadzało mi to, ale warto spróbować.seba244 pisze:Może pomorze reset, czyli: wcisnąć przycisk "ECON i nawiew na przód równocześnie
.......
Spróbowałem VCDSem i jest lepiej ale zupełnej ciszy nie ma...
- Ciapek
- Expert
- Posty: 1887
- Rejestracja: wt kwie 05, 2011 23:19
- Auto:: 2.0 DSG BKD '05
- Imię:: B
- Lokalizacja: Toruń
- Podziękował: 45 razy
- Otrzymał podziękowań: 64 razy
ja tez mam te stuki, ale jak nie wszedlem w ten temat to mnie to tak nie zastanawialo bo stwierdzilem jak inni fachowcy
ze tak muis byc bo ten typ tak ma
jak sie resetuje tym econem? Trzymamy na pare sekund przycisk?
A vcdsem sprobuje tego dokonac...
jak sie resetuje tym econem? Trzymamy na pare sekund przycisk?
A vcdsem sprobuje tego dokonac...
r00x pisze:U mnie pomogły kroki podpowiedziane wcześniej czyli:
[Wybierz]
[08 - ogrzewanie / klimatyzacja]
[Ustawienia podstawowe - 04]
Grupa 001
[Idź!]
Uaktywnij ustawienia podstawowego.
[ON / OFF / Dalej]
Ustawienie podstawowe trwa około 40 sekund.
[Gotowe, powrót]
[Zamknij Controller, Go Back - 06]
Pozdrawiam!
