Strona 2 z 7
: sob mar 23, 2013 13:09
autor: vr_6
: śr mar 27, 2013 22:21
autor: tomasino74
Minęło kilka dni, ale jak widać zamieszanie ciągle trwa i nerwy nie opuszczają dotychczasowych abonentów C+ i n-ki. Ma już ktoś za sobą tzw. migrację do nc+, rozmowę z BOK-kiem lub dostał pocztą pismo z nc+?
: śr mar 27, 2013 22:35
autor: GioW
tomasino74 pisze:Minęło kilka dni, ale jak widać zamieszanie ciągle trwa i nerwy nie opuszczają dotychczasowych abonentów C+ i n-ki. Ma już ktoś za sobą tzw. migrację do nc+, rozmowę z BOK-kiem lub dostał pocztą pismo z nc+?
Ja dzisiaj dostałem od nich liścik a w nim umowo-oferta na:
pakiet Platinum za 99zł na 18m-c.
Obecnie mam w n-ce pakiet n + nPremium + HBO + Filmbox za 89zł. Tych filmowych i tak nie oglądam więc prawdopodobnie sobie przejdę.
Kontakt z BOKiem dla abonentów n-ki to chyba fikcja. Dzisiaj chyba z 20 telefonów i cały czas trwa aktualizacja baz danych

o dziwo jak wybrałem opcję iż jestem abonentem c+ to po ok 5min połączyłem się z konsultantem ale... ten powiedział, że mi nie pomoże bo obsługuje tylko tych od c+.... paranoja jakaś i tyle.
Na jedno ludziska uważajcie... list przychodzi zwykły, taka "reklamówka" ichna, więc może tak być że nie dostaniecie. W takim wypadku najlepiej po świętach złożyć wypowiedzenie (głównie chodzi o klientó nki) bo inaczej 1 maja 2013r (specjalnie napisałem tak jak to w regulaminie) automatycznie zostaniecie przełączeni na pakiet przez nich wybrany, bez prawa rezygnacji i może się okazać, że zostaliście zakwalifikowani do AllInclusive za 179zł/m-c. Kara umowna za zerwanie to pewnie ładnych kilka tysiaków. Tak więc zabezpieczajcie się.
Kto może niech rezygnuje i ma ich w dupie, mi za bardzo zależy na sporcie więc pewnie emigruje

: śr mar 27, 2013 23:09
autor: Tomas
Ja też dostałem ten liścik dziś. Mi proponują Canal + Gold za 89 zł, no i to będzie raczej koniec tej współpracy. Pytałem Panią w ASO i mówiła że cena jest nienegocjowalna, więc adios. Witaj Polsat, niestety.
: czw mar 28, 2013 12:56
autor: vr_6
Dostalem C+Gold za 79pln na 18M-cy.
: czw mar 28, 2013 18:43
autor: GioW
Ja dzisiaj zdecydowałem się na ich ofertę Platinum za 99zł na 18m-cy + dobrałem sobie wymianę starego dekodera (biały eNkowy bubel) na PVRBox (49zł aktywacja) czyli z dyskiem 250GB i możliwością korzystania z darmowego VOD (ciekawe ile z tego skorzystam).
: czw mar 28, 2013 18:50
autor: jarry
czy ja dobrze was rozumię?
mimo że podpisałem 19 marca 2013 roku umowę na 12 miesięcy z "N" to siłą mnie przyłączą na jakiś nowy pakiet?
: czw mar 28, 2013 18:52
autor: Eljot
jarry Ty nie mieć innego wyjścia...

: czw mar 28, 2013 18:55
autor: jarry
to po co dzwonili do mnie 17, 18 i 19 marca żebym tylko podpisał z nimi umowę, straszyli przy tym że po połączeniu nie będzie już tak korzystnych pakietów i radzą się zabezpieczyć podpisując umowę przed oficjalnym startem nowej oferty

: czw mar 28, 2013 19:09
autor: Eljot
jarry poczytaj na
http://antyncplus.pl/
Według mnie tak to będzie wyglądać.
No chyba, ze coś źle zrozumiałem...
: czw mar 28, 2013 19:21
autor: Turanek
Ja miałem do tej pory pakiet n taki : wszystkie tematyczne, HBO, Filmbox, cinemax z recorderem i oprogramowaniem Turbo. Umowa skończyła się już dawno przedłużyła się automatycznie. Płaciłem 99 PLN.
Nowa oferta ponoć "skrojona" pod obecną to:
- "Canal+Gold+HBO(21)"
- netVOD kolekcja podstawowa
- netVOD z HBO kolekcja płatna
za to mam płacić przez 18 m-cy
119 PLN, po tym okresie 159 + 1,99 + 10 czyli
170,99 co miesiąc
Brać, nie brać? Się waham, a czas do 19.04 na ewentualne wypowiedzenie

: czw mar 28, 2013 19:31
autor: jarry
a może to my nie wiemy czego chcemy??
pewna pani zachorowała...
http://www.plotek.pl/plotek/1,111758,13 ... xPlotekTxt
a uczynni internauci radzą "Niech weźmie abo w nc+. Tam ją... bez wazeliny. " - i może to nie jest głupia myśl... ja jak co to raczej się pożegnam z nimi... no chyba że pójdą po rozum do głowy...
coś tam prezes ma się z antyncplusem spotkać... może coś uradzą -
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ec.html#MT
: czw mar 28, 2013 19:47
autor: Turanek
Zmiany odbyły się bardzo chaotycznie. - Któregoś dnia budzę się rano, włączam telewizor, a tam wszystko jest inaczej - mówi nasza czytelniczka Dorota. - Żadnej informacji na temat zmian wcześniej nie dostałam - dodaje.
Kiedyś tak się obudziłem i nie było Teleranka...
: czw mar 28, 2013 19:52
autor: jarry
pamiętam
chciałem zadzwonić do kogoś podzielić się tą nowiną a telefon głuchy...
włączyłem radio bo ten w TV w kółko to samo mówił, a tu ten sam gość w koło Macieju, no to poszedłem na sanki
wspomnienia wojenne mamy

: czw mar 28, 2013 20:36
autor: Turanek
Na
tej stronce można sobie symulacje zrobić