Strona 2 z 2
Re: Nasz Black Angel :)
: ndz lut 23, 2014 23:25
autor: Eljot
Czy nie czas zdjąć te dzienne?

Re: Nasz Black Angel :)
: pn lut 24, 2014 00:03
autor: niko02
Musisz zmienić zdjęcia na takie o rozdzielczości 800/600, bo tak to się nie da czytać tematu.
Re: Nasz Black Angel :)
: czw lut 27, 2014 11:48
autor: wachu
Eljot pisze:Czy nie czas zdjąć te dzienne?

Popieram
Re: Nasz Black Angel :)
: czw lut 27, 2014 13:55
autor: WJ
Zakładam że "dzienne" w lampach nie mają homologacji dla DRL, jak z resztą 90% tego typu lamp więc kolega używa też dodatkowych.....

Re: Nasz Black Angel :)
: czw lut 27, 2014 14:50
autor: wesoł
tak zdjecia zmienie po kilku nowych MODACH

WJ tak zgadza sie dzienne nie maja homologacji

ale piknie wyglądaja nie
