Strona 2 z 3

: wt paź 15, 2013 21:59
autor: 0001G
Witam.Wystarczy wyczesana sierść psa pod maską i już nie wejdzie pzdr.

: śr paź 16, 2013 19:32
autor: Lucky_Luck
Podobno kostka Domestos-a pod maską faktycznie działa :hahaha: kolega ma i chwali. A zainstalował to "ustrojstwo" bo wcześniej w A3 coś mu tam zeżarła.

: śr paź 16, 2013 19:38
autor: cheles
a może na wieczór wystawić jej michę żarcia

: czw paź 17, 2013 02:27
autor: Robcio
niko02 pisze:U mnie nie zdążyła przebiec przez podwórko. Teraz wisi wypchana w salonie :) Jak będę w domu, to wrzucę fotkę :)
Wypchales kune i powiesiles w salonie? :haha: Pokaz jakie jeszcze masz tam trofea :super:

: czw paź 17, 2013 07:33
autor: grzegomir
zdobycz wojenna... a tak na prawdę strach przechodzić koło domu

: czw paź 17, 2013 07:41
autor: PIOTREL
Witaj
Ja mam elektroniczny odstraszacz zamontowany pod maską na klapie od bezpieczników. podłączony jest bezpośrednio pod akumulator, oczywiście przez bezpiecznik. Jak się wsłucham regularnie wydaje jakieś ciche dźwięki. U mnie kiedyś kręciło się takie zwierzątko pod domem. Mój samochód był omijany. To urządzenie miałem już jak kupiłem samochód. Widać delikatnie, że jakieś zwierzę wcześniej chciało się kiedyś do niego pod maską dobierać.

: pt paź 18, 2013 16:49
autor: niko02
Robcio pisze:
Wypchales kune i powiesiles w salonie? :haha: Pokaz jakie jeszcze masz tam trofea :super:
Ojciec jest myśliwym, jest tego trochę...
Jastrzębie, bażanty, kaczki, dziki, żurawie...itp. itd...

: pt paź 18, 2013 19:57
autor: GioW
Ale zdjęcie obiecałeś i dalej go nie ma :(

: pt paź 18, 2013 21:09
autor: Robcio
GioW pisze:Ale zdjęcie obiecałeś i dalej go nie ma :(
No pewnie... tez na nie czekam :D

: pt paź 18, 2013 21:42
autor: niko02
Spoko, będzie. W tej chwili leżę w szpitalu...

Re: Jak pozbyć się kuny

: czw maja 14, 2015 10:47
autor: CJA
Witam
Mam podobny problem, gdyż od pewnego czasu w mojej okolicy pojawiły się łasice.
Miałem Mondeo- pogryzły jakąś gumową rurkę, koszt naprawy 320 zł
Ford KA- przewody wysokiego napięcia koszt 160 zł
Obecnie VW Touran rurka podciśnienia koszt... muszę kupić, na razie dopasowałem inną.

Jeszcze mam VW t-4 ale tam mam zainstalowany odstraszacz + przewody wysokiego napięcie i jest spokój.
Obecnie szukam coś do Tourana i chyba kupię zestaw co mam w T-4

http://allegro.pl/odstraszacz-kun-i-gry ... 58989.html

Re: Jak pozbyć się kuny

: pt lip 03, 2015 11:47
autor: marek 1970
Witam, ja u siebie stosuje zapach lawendy na mole, narazie spokój . Ale kolega miał problem w seacie żony pogryzione wezyki podciśnieniowe , a u niego w touranie pomimo elektronicznego odstraszacza zrobiły sieczke z wężyków ,dopiero teraz jak kupił preparat że zdjęcia ma narazie spokój.

Re: Jak pozbyć się kuny

: pt lip 03, 2015 14:04
autor: greg0216
Witam tez miałem taki problem uwziela sie na mojego Forda C Max próbowałem wszystkiego ale sprawdzine sa proste metody umylem silnik takze od spodu powiesilem kostki domestosa i wypsikalem plakiem cala butelka i dala sobie spokój .
miałem tez założony odstraszacz kupiony na allegro ale z nim weszła dopiero jak był smród chemii dala spokój

Re: Jak pozbyć się kuny

: sob lip 04, 2015 23:53
autor: macszl
No i mnie dopadły. Wygluszenie od maski i grodzi silnika w strzepy pogryzione, dobrze ze kable ominela. Powiedzcie gdzie ,za comwieszacie domestosy ? ;)

Re: Jak pozbyć się kuny

: ndz lip 05, 2015 01:08
autor: marek 1970
macszl pisze:No i mnie dopadły. Wygluszenie od maski i grodzi silnika w strzepy pogryzione, dobrze ze kable ominela. Powiedzcie gdzie ,za comwieszacie domestosy ? ;)
Ja te zapachy do kibelka i te zawieszki na mole lawenda wieszam w przedziale silnika obojętne gdzie byle z dala od części ruchomych w stylu wiatraki np. za kabelki lub wezyki podciśnieniowe lub za pokrywke skrzynki bezpiecznik lub koło zbiornika wyrownawczego cieczy chłodzenia lub kabel od masy, byle ten piękny zapaszek działał :oki: :hahaha: