Re: Odp: Soczi
: czw lut 27, 2014 20:58
Fakt Misiek wstyd dla kraju jak nic. Sport to co najwyżej piłka nożna bo w tym nie ma zbytniej filozofii.
Gdyby chociaż wyniki było to może łatwiej byłoby mi to zrozumieć...cheles pisze: Sport to co najwyżej piłka nożna .