Strona 2 z 2

Re: Odp: Soczi

: czw lut 27, 2014 20:58
autor: cheles
Fakt Misiek wstyd dla kraju jak nic. Sport to co najwyżej piłka nożna bo w tym nie ma zbytniej filozofii.

Re: Odp: Soczi

: czw lut 27, 2014 22:03
autor: Misiek8010
cheles pisze: Sport to co najwyżej piłka nożna .
Gdyby chociaż wyniki było to może łatwiej byłoby mi to zrozumieć...