Strona 2 z 2

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 00:55
autor: Cesarz
Iza_30 a może 3Miasto, znajdzie się SPA a i tesciowa będzie gdzie na spacer wyprowadzić ;)

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 05:38
autor: Iza_30
Uniejów - wchodzi w rachubę, już wcześniej oglądałam Poza tym dojazd fajny. Autostradą jeszcze nie jechałam.
Gostynin - pochodzę z Płocka ale nie wiedziałam, że się w tamtych okolicach takie rzeczy rozwijają
3miasto - jak się A1 połaczy z A2 na pewno pojadę. ;-)

Niestety dłuższa jazda mnie strasznie stresuje i obciąża psychicznie. To ograniczenie powoduje,że nie wybieram się na dalekie trasy. :-(. Pewnie z czasem się przyzwyczaje. Tym bardziej, że trzymam się limitów prędkości tak więc pokonanie 200 km zabierze mi trochę czasu ;-)

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 08:39
autor: Dodi
Iza_30 pisze:Tym bardziej, że trzymam się limitów prędkości tak więc pokonanie 200 km zabierze mi trochę czasu ;-)
a wydawałas mi sie mniej grzeczna dziewczynką... ;)

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 08:49
autor: niko02
Iza_30 pisze:Uniejów - wchodzi w rachubę, już wcześniej oglądałam Poza tym dojazd fajny. Autostradą jeszcze nie jechałam.
Wręcz bajkowy.
Sam się zbieram ale jakoś czas nie pozwala..

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 09:20
autor: Iza_30
Dodi pisze:
Iza_30 pisze:Tym bardziej, że trzymam się limitów prędkości tak więc pokonanie 200 km zabierze mi trochę czasu ;-)
a wydawałas mi sie mniej grzeczna dziewczynką... ;)
Za kierownicą zawsze jestem grzeczna. za bardzo się boję.


Chociaż w ostanią niedzielę...jechałam Puławską, lewym pasem, tak 80 (to jeszcze nieduzo) i mnie policja zatrzymała.....ja już mandat i punkty karne w oczach...a oni robili wyrywkową kontrole trzeźwości...no żesz ku.wa...taki stres w niedziele o 8.00 rano. Nawet dokumentów nie chcieli oglądac.

I w ten sposób straciłam policyjne "dziewictwo"...

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 09:28
autor: Dodi
Iza_30 pisze:I w ten sposób straciłam policyjne "dziewictwo"...

:omatko: ;)

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 09:31
autor: Cesarz
Iza_30 pisze:3miasto - jak się A1 połaczy z A2 na pewno pojadę. ;-)
Hm, a nie łącża się w Strykowie ??

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 09:45
autor: Iza_30
Hmmmm, z tego co patrzyłam na stronie autostrady A1 to nie widziałam aby była dociągnięta do Strykowa. Na stronie jest, że jest dopiero od Torunia. No chyba, ze zle patrzyłam. mogę się mylić.

-- 27 lut 2014, o 08:46 --
niko02 pisze:
Iza_30 pisze:Uniejów - wchodzi w rachubę, już wcześniej oglądałam Poza tym dojazd fajny. Autostradą jeszcze nie jechałam.
Wręcz bajkowy.
Sam się zbieram ale jakoś czas nie pozwala..
A byłeś? Możesz polecić jakiś nocleg?

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 09:50
autor: Damian15
marynarz75 pisze:Iza_30 a może 3Miasto, znajdzie się SPA a i tesciowa będzie gdzie na spacer wyprowadzić ;)
No i piasek. Niech teściowa przyzwyczaja się do piachu :P

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 09:52
autor: Iza_30
Damian15 pisze:
marynarz75 pisze:Iza_30 a może 3Miasto, znajdzie się SPA a i tesciowa będzie gdzie na spacer wyprowadzić ;)
No i piasek. Niech teściowa przyzwyczaja się do piachu :P
Normalnie to fajny tekst ale w zeszły piątek zmarl mój teść...i dlatego chcemy teściową gdzieś zabrać.

Moja teściowa to kochana i dobra kobieta ale namolna ciut i za bardzo opiekuńcza.

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 11:05
autor: niko02
marynarz75 pisze:
Iza_30 pisze:3miasto - jak się A1 połaczy z A2 na pewno pojadę. ;-)
Hm, a nie łącża się w Strykowie ??
Iza_30 pisze:Hmmmm, z tego co patrzyłam na stronie autostrady A1 to nie widziałam aby była dociągnięta do Strykowa. Na stronie jest, że jest dopiero od Torunia. No chyba, ze zle patrzyłam. mogę się mylić.

-- 27 lut 2014, o 08:46 --
niko02 pisze:
Iza_30 pisze:Uniejów - wchodzi w rachubę, już wcześniej oglądałam Poza tym dojazd fajny. Autostradą jeszcze nie jechałam.
Wręcz bajkowy.
Sam się zbieram ale jakoś czas nie pozwala..
A byłeś? Możesz polecić jakiś nocleg?
Skrzyżowanie A1 i A2 jest około 5-6km od Strykowa w stronę Warszawy i dalej już można śmigać nad morze :)
Ostatnio jechałem w sierpniu 2013 i A2 była tylko do Włocławka ale teraz wszystkie znaki na ziemii i niebie mówią, że nad morze w 4-5 godzinek z postojami :)

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: czw lut 27, 2014 11:53
autor: Bobek
Jakiś czas temu jakaś TV czy gazeta (nie pamiętam czy TVN czy Auto Świat) robili test - z Warszawy do Gdańska dwoma trasami: 7 oraz A2 i A1. Okazało się, że jadąc 7 oszczędzamy 15 minut i kasę za autostradę ;)

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: ndz mar 02, 2014 09:27
autor: hok
a ja zaproponuje ci druskienniki(litwa) co prawda odemnie to jest 250 a od ciebie bedzie 350 ale masz do dyspozycji mega aquq parki w dobrych cenach spa, sauny, no i nie zależnie od pogody(w tym roku byla słaba zima) kryty stok narciarski czynny cały rok i też niezłe ceny 50 litów za cały dzień frajdy na stoku od osoby
ja mam plan sie wybrać i to sprawdzić wiec napisze jak jest

Re: Gdzie na wypoczynek do 200 km od W-wy

: śr mar 05, 2014 11:13
autor: anko1973
ja zaproponuje Lublin; Starówka jest przepiękna (aczkolwiek głównie w kamienicach są knajpy (z dobrym jedzeniem i piwem, ale można też zwiedzić stare piwnice); zwiedzić można zamek z kaplicą, kościoły (przepiekne pamietające czasy jagiellończyków), przepieknie odrestaurowana katedra z muzeum; jest teatr, filharmonia, może coś ciekawego grają; z Lublina jest blisko do Kazimierza, Nałęczowa (SPA); Można zahaczyć o Kozłówkę z ciekawym muzeum rodu Zamoyskich. wszystko "nie zimą" wygląda kilka razy ładniej (w Kozłówce ładny park; w Lublinie, park, ogród botaniczny, ciekawe muzeum wsi Lubelskiej)

kolega teraz w feriie jechał do Trójmiasta - niecałe 4,5 godziny, autostradami - koło włocławka tylko jest zwykłej drogi; mówił, ze sama przyjemność z jazdy