Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
- Tomas
- Władca postów
- Posty: 2325
- Rejestracja: czw sty 06, 2011 13:24
- Auto:: Octavia II FL 1.6 CAY 10
- Imię:: Tomek
- Lokalizacja: Gorzów
- Podziękował: 438 razy
- Otrzymał podziękowań: 127 razy
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
Ja myślę że stracił głowę dla jakiejś ponętnej gołębicy
.
- wujo_sam
- Specjalista
- Posty: 547
- Rejestracja: śr kwie 02, 2014 22:48
- Auto:: Touran 2.0
- Imię:: Tomasz
- Lokalizacja: to tu to tam :)
- Podziękował: 68 razy
- Otrzymał podziękowań: 70 razy
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
Zrobil o jednego kupsztala za duzo na maske i oto rezultat 
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
stach
- Użytkownik
- Posty: 220
- Rejestracja: pt maja 17, 2013 08:51
- Auto:: 5T 1,6 CRKB 2016
- Imię:: Staniaław
- Lokalizacja: Gdynia
- Podziękował: 7 razy
- Otrzymał podziękowań: 18 razy
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
rzeczony gołąb podczas lotu spacerowego ponad dachami samochodów leniwie poruszających się wzdłuż ulicy nagle spostrzegł przepiękną gołębice ona zaś widząc na sobie głodny wzrok rzeczonego gołębia krążyła ponad jego głową po elipsie o coraz to większym promieniu podczas tego swoistego tańca godowego ukręciła się główka temu biednemu gołąbkowi co było bezpośrednią przyczyną jego upadku
a w skrócie
gołąb stracił głowę za jakąś piękną gołębicą

a w skrócie
gołąb stracił głowę za jakąś piękną gołębicą
- niko02
- Władca postów
- Posty: 4501
- Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
- Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
- Imię:: Michał
- Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
- Podziękował: 384 razy
- Otrzymał podziękowań: 325 razy
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
Myślę, że któreś wybierzemy do kalendarza 
- Remi82
- Przeglądacz
- Posty: 83
- Rejestracja: sob lis 30, 2013 14:16
- Auto:: 1.9TDI BLS DSG 2009r
- Imię:: Remik
- Lokalizacja: Mrągowo
- Podziękował: 19 razy
- Otrzymał podziękowań: 13 razy
- Kontakt:
Re: Odp: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!!
Ja myślę że gołąb chciał zwyczajnie klocka na Tourana postawić a że miał straszne zatwierdzenie to parł jak dziki i niestety głowa mu tego nie udzwigneła. Pogrzeb oczywiście ze stypą był? 
- Robcio
- Użytkownik
- Posty: 262
- Rejestracja: pn lip 01, 2013 21:37
- Auto:: Touran 1,9TDI Trendline
- Imię:: Robert
- Lokalizacja: Lublin
- Podziękował: 1 raz
- Otrzymał podziękowań: 29 razy
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
...nieprawdopodobne!
Co zrobiles z cialem ofiary?
Co zrobiles z cialem ofiary?
...: Touran by Robcio :...
Mobil: President Johnny II ASC/Densei EC-2002/Sirio Turbo 5000
Baza: President Lincoln/Densei EC-2023/Sirio 827
PMR: Intek HT-460scr/Motorola T5522/Nagoya NA-771
>> SQ8KMY _ 161DKC475 <<


Mobil: President Johnny II ASC/Densei EC-2002/Sirio Turbo 5000
Baza: President Lincoln/Densei EC-2023/Sirio 827
PMR: Intek HT-460scr/Motorola T5522/Nagoya NA-771
>> SQ8KMY _ 161DKC475 <<


- KriSSo
- Specjalista
- Posty: 706
- Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
- Auto:: Golf MK7.5 variant
- Imię:: Kris
- Lokalizacja: Szczecin
- Podziękował: 26 razy
- Otrzymał podziękowań: 82 razy
- Kontakt:
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
stanąłem na najbliższym parkingu, spakowałem go do torebki foliowej i podrzuciłem Pani sprzątającej wokól najbliższego bloku - obiecała wyrzucić do śmieci
.
- Eljot
- Władca postów
- Posty: 3968
- Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
- Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
- Imię:: Lesław
- Lokalizacja: Bydgoszcz
- Podziękował: 780 razy
- Otrzymał podziękowań: 344 razy
- Kontakt:
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
Idę na całość:grzegomir pisze:no jak ktoś mi to wyjaśni logicznie to browara stawiam...
Św. Piotr za szybko zamknął bramę i łepek został, reszta spadła!
Lub po prostu stracił głowę dla Tourana KriSSo.
- KriSSo
- Specjalista
- Posty: 706
- Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
- Auto:: Golf MK7.5 variant
- Imię:: Kris
- Lokalizacja: Szczecin
- Podziękował: 26 razy
- Otrzymał podziękowań: 82 razy
- Kontakt:
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
Heh, Lesław
, ja wiem, że to dość śmieszny epizod, ale naprawdę, nie było to przyjemne zdarzenie i pozostawiło spory niesmak. 
- Eljot
- Władca postów
- Posty: 3968
- Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
- Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
- Imię:: Lesław
- Lokalizacja: Bydgoszcz
- Podziękował: 780 razy
- Otrzymał podziękowań: 344 razy
- Kontakt:
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
Krzysiek, mleko już się wylało...
Nie ma co rozpamiętywać.
Ja bym pewnie gapił się się do teraz w górę jadąc.
Najlepiej zapić takie zdarzenia jest już tylko śmiechem.
Nie ma co rozpamiętywać.
Ja bym pewnie gapił się się do teraz w górę jadąc.
Najlepiej zapić takie zdarzenia jest już tylko śmiechem.
- KriSSo
- Specjalista
- Posty: 706
- Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
- Auto:: Golf MK7.5 variant
- Imię:: Kris
- Lokalizacja: Szczecin
- Podziękował: 26 razy
- Otrzymał podziękowań: 82 razy
- Kontakt:
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
Co też właśnie uczyniłem. Flaszeczka whiskey na działce u Szwagra hehe (zupełnie jak Antek ze Szwagrem) i po bólu.
Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
-
trial70
- Użytkownik
- Posty: 265
- Rejestracja: sob maja 04, 2013 22:35
- Auto:: Touran 2,0 BMM DSG 2006
- Imię:: Jarek
- Lokalizacja: Świecie
- Podziękował: 10 razy
- Otrzymał podziękowań: 22 razy
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
A reasumując to ciesz się że to tylko gołąbek... a nie bocian 
Jaro-J
-
luigisq16
- Specjalista
- Posty: 608
- Rejestracja: pt sty 11, 2013 02:17
- Auto:: 1.6 TDI 2016r
- Imię:: Ludwik
- Lokalizacja: Oława/Brzeg Dolny
- Podziękował: 12 razy
- Otrzymał podziękowań: 14 razy
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
Krisso.
Kiedyś mafiozi podrzucali łeb chyba krowy?
Czy aby nikomu nie zaszedłeś za skórę?
A tak poważnie to faktycznie emocjonująca i niesamowita historia.
Kiedyś mafiozi podrzucali łeb chyba krowy?
Czy aby nikomu nie zaszedłeś za skórę?
A tak poważnie to faktycznie emocjonująca i niesamowita historia.
luigi sq16 - ZWzPD
- tomek_e36
- Początkujący
- Posty: 39
- Rejestracja: sob kwie 27, 2013 21:50
- Auto:: VW Touran, 1.9 BKC, 2006
- Imię:: Tomek
- Lokalizacja: Gdańsk Osowa
- Podziękował: 2 razy
- Otrzymał podziękowań: 3 razy
Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(
W Gdańsku częsty widok takich gołębi w dzielnicach położonych blisko morza Mewy atakują gołębie w locie i obcinają im łby nie wiem, o co chodzi, ale tak jest i prawdopodobnie u ciebie będzie ten sam schemat tylko może z innym ptaszkiem ;-)

