Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: KriSSo »

:brawa: :piwo:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomas
Władca postów
Posty: 2325
Rejestracja: czw sty 06, 2011 13:24
Auto:: Octavia II FL 1.6 CAY 10
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Gorzów
Podziękował: 438 razy
Otrzymał podziękowań: 127 razy

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: Tomas »

Ja myślę że stracił głowę dla jakiejś ponętnej gołębicy :lol: .
Awatar użytkownika
wujo_sam
Specjalista
Posty: 547
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 22:48
Auto:: Touran 2.0
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: to tu to tam :)
Podziękował: 68 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: wujo_sam »

Zrobil o jednego kupsztala za duzo na maske i oto rezultat :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
stach
Użytkownik
Posty: 220
Rejestracja: pt maja 17, 2013 08:51
Auto:: 5T 1,6 CRKB 2016
Imię:: Staniaław
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: stach »

rzeczony gołąb podczas lotu spacerowego ponad dachami samochodów leniwie poruszających się wzdłuż ulicy nagle spostrzegł przepiękną gołębice ona zaś widząc na sobie głodny wzrok rzeczonego gołębia krążyła ponad jego głową po elipsie o coraz to większym promieniu podczas tego swoistego tańca godowego ukręciła się główka temu biednemu gołąbkowi co było bezpośrednią przyczyną jego upadku
a w skrócie
gołąb stracił głowę za jakąś piękną gołębicą
:hahaha:
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: niko02 »

Myślę, że któreś wybierzemy do kalendarza :)
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Remi82
Przeglądacz
Posty: 83
Rejestracja: sob lis 30, 2013 14:16
Auto:: 1.9TDI BLS DSG 2009r
Imię:: Remik
Lokalizacja: Mrągowo
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Kontakt:

Re: Odp: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!!

Post autor: Remi82 »

Ja myślę że gołąb chciał zwyczajnie klocka na Tourana postawić a że miał straszne zatwierdzenie to parł jak dziki i niestety głowa mu tego nie udzwigneła. Pogrzeb oczywiście ze stypą był? ;)
Awatar użytkownika
Robcio
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: pn lip 01, 2013 21:37
Auto:: Touran 1,9TDI Trendline
Imię:: Robert
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: Robcio »

...nieprawdopodobne! :shock:

Co zrobiles z cialem ofiary? :>
...: Touran by Robcio :...
Mobil: President Johnny II ASC/Densei EC-2002/Sirio Turbo 5000
Baza: President Lincoln/Densei EC-2023/Sirio 827
PMR: Intek HT-460scr/Motorola T5522/Nagoya NA-771
>> SQ8KMY _ 161DKC475 <<
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: KriSSo »

stanąłem na najbliższym parkingu, spakowałem go do torebki foliowej i podrzuciłem Pani sprzątającej wokól najbliższego bloku - obiecała wyrzucić do śmieci :D.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: Eljot »

grzegomir pisze:no jak ktoś mi to wyjaśni logicznie to browara stawiam...
Idę na całość:
Św. Piotr za szybko zamknął bramę i łepek został, reszta spadła!
Lub po prostu stracił głowę dla Tourana KriSSo.
:super:
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: KriSSo »

Heh, Lesław :), ja wiem, że to dość śmieszny epizod, ale naprawdę, nie było to przyjemne zdarzenie i pozostawiło spory niesmak. :/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: Eljot »

Krzysiek, mleko już się wylało...
Nie ma co rozpamiętywać.
Ja bym pewnie gapił się się do teraz w górę jadąc.
Najlepiej zapić takie zdarzenia jest już tylko śmiechem.
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: KriSSo »

Co też właśnie uczyniłem. Flaszeczka whiskey na działce u Szwagra hehe (zupełnie jak Antek ze Szwagrem) i po bólu.


Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
Obrazek
Obrazek
trial70
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: sob maja 04, 2013 22:35
Auto:: Touran 2,0 BMM DSG 2006
Imię:: Jarek
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: trial70 »

A reasumując to ciesz się że to tylko gołąbek... a nie bocian :hahaha:
Jaro-J
luigisq16
Specjalista
Posty: 608
Rejestracja: pt sty 11, 2013 02:17
Auto:: 1.6 TDI 2016r
Imię:: Ludwik
Lokalizacja: Oława/Brzeg Dolny
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: luigisq16 »

Krisso.
Kiedyś mafiozi podrzucali łeb chyba krowy? :?:
Czy aby nikomu nie zaszedłeś za skórę? :drinks: :hahaha:

A tak poważnie to faktycznie emocjonująca i niesamowita historia. :bry:
luigi sq16 - ZWzPD
Awatar użytkownika
tomek_e36
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 21:50
Auto:: VW Touran, 1.9 BKC, 2006
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Jechałem do pracy i spotkał mnie "niefart" - FOTO!! :(

Post autor: tomek_e36 »

W Gdańsku częsty widok takich gołębi w dzielnicach położonych blisko morza Mewy atakują gołębie w locie i obcinają im łby nie wiem, o co chodzi, ale tak jest i prawdopodobnie u ciebie będzie ten sam schemat tylko może z innym ptaszkiem ;-)
ODPOWIEDZ