Re: Fotek ciąg dalszy
: pn maja 26, 2014 12:44
Jurek załóż temacik ze swoim golfikiem bo widzę, że ma niezły potencjałjurgeen pisze:bardzo fajne fotki, nawet mój gulf się przyzwoicie załapał
Forum dla Użytkowników VW Tourana
https://www.touranklub.pl/forum/
Jurek załóż temacik ze swoim golfikiem bo widzę, że ma niezły potencjałjurgeen pisze:bardzo fajne fotki, nawet mój gulf się przyzwoicie załapał
Ale nas tam przybywajurgeen pisze:Tak, dokładnieale nie wszyscy maja konto na vwgolfv
Dokładniemarynarz75 pisze:Ale nas tam przybywajurgeen pisze:Tak, dokładnieale nie wszyscy maja konto na vwgolfv
Ten potencjał to jeszcze lepiej widać na żywoJEDARO pisze:Jurek załóż temacik ze swoim golfikiem bo widzę, że ma niezły potencjał
Hehe :-)marynarz75 pisze:Ale nas tam przybywa
No to troszkę dziwne pytanie tym bardziej, że nie ma w Regulaminie zapisane że masz posiadać Tourana możesz na deskorolce nawet pomykać ważne, że chcesz z nami tworzyć i łączyć pasjęKamel pisze:A swego czasu ktoś zadał mi pytanie, co ja robię na forum Tourana skoro nie mam Tourana tylko Jettę