Strona 2 z 2

Re: Fotek ciąg dalszy

: pn maja 26, 2014 12:44
autor: JEDARO
jurgeen pisze:bardzo fajne fotki, nawet mój gulf się przyzwoicie załapał :D
Jurek załóż temacik ze swoim golfikiem bo widzę, że ma niezły potencjał :P

Re: Fotek ciąg dalszy

: pn maja 26, 2014 15:09
autor: jurgeen
chyba faktycznie wkrótce założę :)

Re: Fotek ciąg dalszy

: pn maja 26, 2014 15:50
autor: bartek0-01

Re: Fotek ciąg dalszy

: pn maja 26, 2014 18:20
autor: jurgeen
Tak, dokładnie :) ale nie wszyscy maja konto na vwgolfv :)

Re: Odp: Fotek ciąg dalszy

: pn maja 26, 2014 18:28
autor: Cesarz
jurgeen pisze:Tak, dokładnie :) ale nie wszyscy maja konto na vwgolfv :)
Ale nas tam przybywa :P

Re: Fotek ciąg dalszy

: pn maja 26, 2014 18:36
autor: bartek0-01
marynarz75 pisze:
jurgeen pisze:Tak, dokładnie :) ale nie wszyscy maja konto na vwgolfv :)
Ale nas tam przybywa :P
Dokładnie :)

Re: Fotek ciąg dalszy

: pn maja 26, 2014 19:04
autor: Kamel
JEDARO pisze:Jurek załóż temacik ze swoim golfikiem bo widzę, że ma niezły potencjał :P
Ten potencjał to jeszcze lepiej widać na żywo :super:
marynarz75 pisze:Ale nas tam przybywa :P
Hehe :-)
A swego czasu ktoś zadał mi pytanie, co ja robię na forum Tourana skoro nie mam Tourana tylko Jettę :haha:

Re: Fotek ciąg dalszy

: śr maja 28, 2014 09:25
autor: JEDARO
Kamel pisze:A swego czasu ktoś zadał mi pytanie, co ja robię na forum Tourana skoro nie mam Tourana tylko Jettę :haha:
No to troszkę dziwne pytanie tym bardziej, że nie ma w Regulaminie zapisane że masz posiadać Tourana możesz na deskorolce nawet pomykać ważne, że chcesz z nami tworzyć i łączyć pasję