Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: Eljot »

Na RODOS wyprawiamy 9 urodziny naszego Kuby.
Będzie się działo!
Chyba jakaś 6 dzieciaków będzie buszować!
:)
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
aawol
____________________
____________________
Posty: 941
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:53
Auto:: 1t 1,9 tdi,05, bkc, conce
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: k-ów/ Iwanowice
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: aawol »

kolejny ładny dzień.... już jest ponad 20 stopni.... po wczorajszej robocie opalenizna na tirowca - lewa ręka znacznie ciemniejsza niż reszta.... ot za długo stałem w jednym kierunku do słońca..... dzisiejsza noc za kierowcę, jutro córkę odstawić na obóz i cisza w domu przez błogie 8 dni. Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma dzieci w domu to jesteśmy.....
ZWzPD - ale jaja!!!!
Odpowiadając na pytanie miej baczenie aby wypowiedź Twoja wyczerpała temat a nie rozmówcę

auto touran aawol
Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: KriSSo »

Ty wiesz co? A jutro wyjeżdża ode mnie moja teściowa (jadą do teściowej) z żoną i zabierają dzieci. Będę co najmniej 2 tygodnie sam, po czym wróci żona, a dzieciaki zostają u teściówki na cały miesiąc. Kurczę, te dwa tygodnie SOLO w domu. Ale będzie bal :D Tylko cicho :D
:brawa: :piwo:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: Eljot »

Panowie...
Szacuneczek!
Julka na tak długo by mnie nie zostawiła bała by się że umrę z głodu!
:)
Ostatnio zmieniony wt lip 08, 2014 21:51 przez Eljot, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
wujo_sam
Specjalista
Posty: 547
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 22:48
Auto:: Touran 2.0
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: to tu to tam :)
Podziękował: 68 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: wujo_sam »

W dobie fast foodow i wszechobecnej zupy chmielowej szanse przezycia wzrastaja. Mile popoludnie 15-23 w pracy :D
Awatar użytkownika
aawol
____________________
____________________
Posty: 941
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:53
Auto:: 1t 1,9 tdi,05, bkc, conce
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: k-ów/ Iwanowice
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: aawol »

Eljot pisze:Panowie...
Szacuneczek!
Julka na tak długo by mnie nie zostawiła dała by się że umrę z głodu!
:)
eee w lecie śmierć głodowa nie grozi - dopóki węgiel drzewny i kiełbasa jest w sklepie a piwo w lodówce chłop przeżyje....
ZWzPD - ale jaja!!!!
Odpowiadając na pytanie miej baczenie aby wypowiedź Twoja wyczerpała temat a nie rozmówcę

auto touran aawol
Awatar użytkownika
wachu
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob maja 25, 2013 12:38
Auto:: 2.0tdi dSG '12
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Nakło n. Not.
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: wachu »

A mi padła Klima w aucie ;(
Awatar użytkownika
KriSSo
Specjalista
Posty: 706
Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: KriSSo »

wachu pisze:A mi padła Klima w aucie ;(
Ale współczuję Stary, zwłaszcza teraz. Kompresor w ogóle się załącza? Może czynnika zbyt mało?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
wachu
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob maja 25, 2013 12:38
Auto:: 2.0tdi dSG '12
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Nakło n. Not.
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: wachu »

200km przy temo 29st z dzieciakami bez klimy - bezcenne

czynnik uzupełniłem,
diagnoza jednego ze speców - padł zawór w kompresorze - chciał mi sprzedać taki za 450zł, gdy chinol na allegro kosztuje 90zł.......

jutro jadę do zaufanego speca, zobaczymy co powie
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: Eljot »

wachu pisze:wachu
współczuję...
My z działeczki na 2 dni zjechaliśmy do domku.
:D
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
wachu
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob maja 25, 2013 12:38
Auto:: 2.0tdi dSG '12
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Nakło n. Not.
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: wachu »

i okazało się...

uszkodzony pin w panelu sterowania klimą - prawdopodobnie podczas zlotu

koszt naprawy, nie 600zł jak u pierwszego "speca"

tylko 50zł :brawa:
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: Eljot »

wachu pisze:tylko 50zł
:oki:

Stosunkowej! :P

-- 8 lip 2014, o 04:41 --

:bry:
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
Awatar użytkownika
wujo_sam
Specjalista
Posty: 547
Rejestracja: śr kwie 02, 2014 22:48
Auto:: Touran 2.0
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: to tu to tam :)
Podziękował: 68 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: wujo_sam »

Wam obywatelu klima a mnie lodowka odmowila wspolpracy :P
Awatar użytkownika
Muti
Władca postów
Posty: 5031
Rejestracja: pt cze 10, 2011 10:21
Auto:: MK7.5 R 2.O TSI DJHA
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 75 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: Muti »

To kiedy Krzysiu robisz imprezę? ;D
Był Touran... Jest kolejne czerwone auto z grupy :)
Awatar użytkownika
Eljot
Władca postów
Posty: 3968
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:

Re: Czat Lipcowy dla posiadaczy Tapatalk i nie tylko

Post autor: Eljot »

:bry:
[you] zobacz nasz Black Hunk
Obrazek
ODPOWIEDZ