Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Eljot
Władca postów
Posty: 3968 Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:
Post
autor: Eljot » sob lip 05, 2014 08:08
Na RODOS wyprawiamy 9 urodziny naszego Kuby.
Będzie się działo!
Chyba jakaś 6 dzieciaków będzie buszować!
aawol
____________________
Posty: 941 Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:53
Auto:: 1t 1,9 tdi,05, bkc, conce
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: k-ów/ Iwanowice
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy
Post
autor: aawol » sob lip 05, 2014 08:16
kolejny ładny dzień.... już jest ponad 20 stopni.... po wczorajszej robocie opalenizna na tirowca - lewa ręka znacznie ciemniejsza niż reszta.... ot za długo stałem w jednym kierunku do słońca..... dzisiejsza noc za kierowcę, jutro córkę odstawić na obóz i cisza w domu przez błogie 8 dni. Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma dzieci w domu to jesteśmy.....
ZWzPD - ale jaja!!!!
Odpowiadając na pytanie miej baczenie aby wypowiedź Twoja wyczerpała temat a nie rozmówcę
auto touran
aawol
KriSSo
Specjalista
Posty: 706 Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:
Post
autor: KriSSo » sob lip 05, 2014 08:48
Eljot
Władca postów
Posty: 3968 Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:
Post
autor: Eljot » sob lip 05, 2014 10:42
Panowie...
Szacuneczek!
Julka na tak długo by mnie nie zostawiła bała by się że umrę z głodu!
Ostatnio zmieniony wt lip 08, 2014 21:51 przez
Eljot , łącznie zmieniany 1 raz.
wujo_sam
Specjalista
Posty: 547 Rejestracja: śr kwie 02, 2014 22:48
Auto:: Touran 2.0
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: to tu to tam :)
Podziękował: 68 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy
Post
autor: wujo_sam » sob lip 05, 2014 14:25
W dobie fast foodow i wszechobecnej zupy chmielowej szanse przezycia wzrastaja. Mile popoludnie 15-23 w pracy
aawol
____________________
Posty: 941 Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:53
Auto:: 1t 1,9 tdi,05, bkc, conce
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: k-ów/ Iwanowice
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy
Post
autor: aawol » ndz lip 06, 2014 08:59
Eljot pisze: Panowie...
Szacuneczek!
Julka na tak długo by mnie nie zostawiła dała by się że umrę z głodu!
eee w lecie śmierć głodowa nie grozi - dopóki węgiel drzewny i kiełbasa jest w sklepie a piwo w lodówce chłop przeżyje....
ZWzPD - ale jaja!!!!
Odpowiadając na pytanie miej baczenie aby wypowiedź Twoja wyczerpała temat a nie rozmówcę
auto touran
aawol
wachu
Użytkownik
Posty: 279 Rejestracja: sob maja 25, 2013 12:38
Auto:: 2.0tdi dSG '12
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Nakło n. Not.
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Post
autor: wachu » ndz lip 06, 2014 11:45
A mi padła Klima w aucie ;(
KriSSo
Specjalista
Posty: 706 Rejestracja: pt paź 14, 2011 23:42
Auto:: Golf MK7.5 variant
Imię:: Kris
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:
Post
autor: KriSSo » ndz lip 06, 2014 12:49
wachu pisze: A mi padła Klima w aucie ;(
Ale współczuję Stary, zwłaszcza teraz. Kompresor w ogóle się załącza? Może czynnika zbyt mało?
Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
wachu
Użytkownik
Posty: 279 Rejestracja: sob maja 25, 2013 12:38
Auto:: 2.0tdi dSG '12
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Nakło n. Not.
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Post
autor: wachu » ndz lip 06, 2014 13:52
200km przy temo 29st z dzieciakami bez klimy - bezcenne
czynnik uzupełniłem,
diagnoza jednego ze speców - padł zawór w kompresorze - chciał mi sprzedać taki za 450zł, gdy chinol na allegro kosztuje 90zł.......
jutro jadę do zaufanego speca, zobaczymy co powie
Eljot
Władca postów
Posty: 3968 Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:
Post
autor: Eljot » pn lip 07, 2014 17:15
wachu pisze: wachu
współczuję...
My z działeczki na 2 dni zjechaliśmy do domku.
wachu
Użytkownik
Posty: 279 Rejestracja: sob maja 25, 2013 12:38
Auto:: 2.0tdi dSG '12
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Nakło n. Not.
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Post
autor: wachu » pn lip 07, 2014 17:23
i okazało się...
uszkodzony pin w panelu sterowania klimą - prawdopodobnie podczas zlotu
koszt naprawy, nie 600zł jak u pierwszego "speca"
tylko 50zł
Eljot
Władca postów
Posty: 3968 Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:
Post
autor: Eljot » pn lip 07, 2014 23:43
wachu pisze: tylko 50zł
Stosunkowej!
-- 8 lip 2014, o 04:41 --
wujo_sam
Specjalista
Posty: 547 Rejestracja: śr kwie 02, 2014 22:48
Auto:: Touran 2.0
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: to tu to tam :)
Podziękował: 68 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy
Post
autor: wujo_sam » wt lip 08, 2014 17:02
Wam obywatelu klima a mnie lodowka odmowila wspolpracy
Muti
Władca postów
Posty: 5031 Rejestracja: pt cze 10, 2011 10:21
Auto:: MK7.5 R 2.O TSI DJHA
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 75 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy
Post
autor: Muti » wt lip 08, 2014 20:43
To kiedy Krzysiu robisz imprezę? ;D
Był Touran... Jest kolejne czerwone auto z grupy
Eljot
Władca postów
Posty: 3968 Rejestracja: ndz lut 27, 2011 09:15
Auto:: 1T1 BLS 1,9 2006
Imię:: Lesław
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 780 razy
Otrzymał podziękowań: 344 razy
Kontakt:
Post
autor: Eljot » czw lip 10, 2014 07:22