Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Szyna087
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: sob cze 07, 2014 21:23
Auto:: Golf BKD 2005
Imię:: Bartłomiej
Lokalizacja: Elblag
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Szyna087 »

588
Awatar użytkownika
sabrol
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 19:57
Auto:: Touran FL, 2007
Imię:: Sławek
Lokalizacja: pomorskie, Skarszewy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: sabrol »

589 poszło
wysłane ze starego laptopa
Awatar użytkownika
WJ
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 16:05
Auto:: 1,9 BXE, model 2009
Imię:: Waldek
Lokalizacja: Jasło
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: WJ »

590 :oki:
Awatar użytkownika
Rafalgd1
____________________
____________________
Posty: 259
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 21:22
Auto:: Touran 1.9 BKC DSG
Imię:: Rafał
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Rafalgd1 »

592 :brawa:
mam nadzieje że wygracie :)
Rafcio
BKC 136KM -322Mm
Awatar użytkownika
PTAK
Przeglądacz
Posty: 89
Rejestracja: pn cze 02, 2014 23:52
Auto:: 1T0 2.0Tdi Bkd 06r DSG
Imię:: Piotr
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Kontakt:

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: PTAK »

593 :)
Było :
Bmw E36 x 9-od 1.6 do 2,8
e34 x 7 w tym Alpina M62
e32 5.0 V12 M70B50
Opel Corsa 1.2 i 1.4 x2
Cinquecento x 2 hehe
Nissan Sunny 2.0Td
Seat Ibiza Evo2 1.9TDI 150KM
Audi A6 c5 2.5TdI V6 150KM
Skoda Octavia x3 i 4x4
Vw Sharan 2004r (2) 1.9TDI 150KM
Obrazek
Teraz jest w końcu Auto Rodzinne

Vw Touran 2.0Tdi Dsg 06r 7-Os.viewtopic.php?f=9&t=9616:) :)

Jak pomogłem KLIKNIJ " :ok: " ------->>>
Awatar użytkownika
sWALERYc
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: pn gru 16, 2013 18:16
Auto:: VW Touran 1.9 TDI BLS 07r
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: DG/SC
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: sWALERYc »

Awatar użytkownika
aawol
____________________
____________________
Posty: 941
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 10:53
Auto:: 1t 1,9 tdi,05, bkc, conce
Imię:: Andrzej
Lokalizacja: k-ów/ Iwanowice
Podziękował: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: aawol »

595
ZWzPD - ale jaja!!!!
Odpowiadając na pytanie miej baczenie aby wypowiedź Twoja wyczerpała temat a nie rozmówcę

auto touran aawol
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: niko02 »

596
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
morfeusz33
Specjalista
Posty: 556
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 15:51
Auto:: Touran Higline 2.0 BKD
Imię:: Krzysiek
Lokalizacja: wejherowo
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: morfeusz33 »

Awatar użytkownika
Ambasador
Przeglądacz
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 13, 2015 17:03
Auto:: 1T1 1.9 TDI BKC 2005
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: Ambasador »

jest i 600
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
rzutnik
Specjalista
Posty: 713
Rejestracja: wt lut 11, 2014 00:23
Auto:: Touran 1,6TDI 2012 manual
Imię:: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 133 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: rzutnik »

jest 602 - przebite :)
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: niko02 »

603
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
sirtomash
Przeglądacz
Posty: 86
Rejestracja: wt lut 21, 2012 11:33
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: sirtomash »

Poszło :D
Awatar użytkownika
devil
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 02, 2012 19:41
Auto:: vw
Imię:: Sławek
Lokalizacja: WLKP
Podziękował: 4 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: devil »

głos oddany :)
krzysiekfl
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 08, 2014 22:13
Auto:: 1.6 TDI 2014
Imię:: Krzysiek
Lokalizacja: Lodz
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Głosowanie na nasze zdjęcie :)

Post autor: krzysiekfl »

612
ODPOWIEDZ