Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
Levvy
Przeglądacz
Posty: 51
Rejestracja: sob paź 15, 2016 23:38
Auto:: 1.9 Bkc'08trendline
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: wejherowo
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Levvy »

Wczoraj zawitały zasłonki SolarRide
Awatar użytkownika
m0nter
____________________
____________________
Posty: 239
Rejestracja: pn gru 19, 2016 21:08
Auto:: Touran BMN 2007
Imię:: Paweł
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: m0nter »

Levvy pisze:Wczoraj zawitały zasłonki SolarRide
Podrzucisz zdjęcie bez i z? Ja pomimo przyciemnianych szyb myślałem, żeby chociaż na boczne dokupić na lato ...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Garaż: Opel Manta A'73, VW Santana 1.9 '82 -> VW Quatnum 2.2T, Touran 1T2 BMN+DSG
Obrazek
Awatar użytkownika
Levvy
Przeglądacz
Posty: 51
Rejestracja: sob paź 15, 2016 23:38
Auto:: 1.9 Bkc'08trendline
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: wejherowo
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Levvy »

W dzień cykne foto. Tez mam przyciemnione szyby ale samo to wiele nie zatrzymuje światła a z zaslonkami jest lepiej
Awatar użytkownika
Gerardos
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: ndz gru 11, 2016 23:10
Auto:: Touran 1.6 mpi + LPG 2004
Imię:: Gerard
Lokalizacja: Mosina
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 67 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Gerardos »

dziś zawitały nowe filtry plus olej , a także została wymieniona chłodnica
Awatar użytkownika
Levvy
Przeglądacz
Posty: 51
Rejestracja: sob paź 15, 2016 23:38
Auto:: 1.9 Bkc'08trendline
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: wejherowo
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Levvy »

Wstyd ze turek nie umyty. Na zdjęciach słabo widać a w realu bardzo dobrze zatrzymują światło. Folia na oknach pluzna zaslonki i można patrzeć w kierunku slonca
Załączniki
20180517_085100.jpg
20180517_085326.jpg
20180517_085008.jpg
20180517_084923.jpg
20180517_084913.jpg
20180517_084846.jpg
Awatar użytkownika
swimmer
Expert
Posty: 1287
Rejestracja: sob paź 18, 2014 18:30
Auto:: VW Touran
Imię:: Lukasz
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 48 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: swimmer »

Levvy pisze:Na zdjęciach słabo widać a w realu bardzo dobrze zatrzymują światło.
również mam i polecam ;)
ThoMass
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 25, 2015 15:50
Auto:: 1.6 TDI CAYC 105ps
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: ThoMass »

Levvy pisze:Wczoraj zawitały zasłonki SolarRide
Kolego jakie koszta takiej przyjemności??
Podrzuć link gdzie zakupiłeś??
Awatar użytkownika
Levvy
Przeglądacz
Posty: 51
Rejestracja: sob paź 15, 2016 23:38
Auto:: 1.9 Bkc'08trendline
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: wejherowo
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Levvy »

ThoMass pisze:
Levvy pisze:Wczoraj zawitały zasłonki SolarRide
Kolego jakie koszta takiej przyjemności??
Podrzuć link gdzie zakupiłeś??
Na allegro 300 zł +kw
Lub na etc.net.pl
Awatar użytkownika
greg0216
____________________
____________________
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 31, 2015 12:01
Auto:: Passat B7
Imię:: Grzegorz
Lokalizacja: Opolskie
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: greg0216 »

Lusterka z nowszego modelu
Załączniki
touran lustro.jpg
Grzegorz
Farszu
Zaawansowany
Posty: 383
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 15:03
Auto:: touran 2.0 BMM 2007
Imię:: Grześ
Lokalizacja: Polkowice
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Farszu »

Ładnie wygląda ja też zmieniałem dołóż jeszcze lampki led pod spodem jest mega efekt.
Touran 1t3 new beetle Kymco downtwon
669 997 911
Awatar użytkownika
yox
Władca postów
Posty: 2982
Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
Imię:: Marek
Lokalizacja: UK
Podziękował: 240 razy
Otrzymał podziękowań: 673 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: yox »

... dziś wreszcie poskładałem i zamontowałem nowe mirrory ala Passat Alltrack (Full Option) + Blindspot ;)
20180520_195619.jpg
... oraz "dynamiczne" kierunkowskazy ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oyuMGFlp ... e=youtu.be[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=oyuMGFl ... e=youtu.be
ThoMass
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 25, 2015 15:50
Auto:: 1.6 TDI CAYC 105ps
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: ThoMass »

yox pisze:... dziś wreszcie poskładałem i zamontowałem nowe mirrory ala Passat Alltrack (Full Option) + Blindspot ;)

... oraz "dynamiczne" kierunkowskazy ;)

https://www.youtube.com/watch?v=oyuMGFl ... e=youtu.be
mega robota :brawa:
Awatar użytkownika
turek
Specjalista
Posty: 890
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 11:14
Auto:: Alhambra 7n,Ibiza 6j
Imię:: Michal
Lokalizacja: Czestochowa
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 118 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: turek »

E tam lipa....za wolno się przesuwają hehe :ok:
Awatar użytkownika
rzutnik
Specjalista
Posty: 713
Rejestracja: wt lut 11, 2014 00:23
Auto:: Touran 1,6TDI 2012 manual
Imię:: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowań: 133 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: rzutnik »

turek pisze:E tam lipa....za wolno się przesuwają hehe
Samochód stał to się wolno przesuwały, gdyby pojechał to by przyspieszyły :lol:
yox pisze:... oraz "dynamiczne" kierunkowskazy ;)...
To są oryginały czy jakieś Twoje przeróbki? Sam myślałem nad zrobieniem czegoś takiego na diodach WS2812B (pasek takich diod) + arduino.
Awatar użytkownika
yox
Władca postów
Posty: 2982
Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
Imię:: Marek
Lokalizacja: UK
Podziękował: 240 razy
Otrzymał podziękowań: 673 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: yox »

... to są "oryginały" od "braci mniejszych" całe moduły z dolną częścią :D z tym że do luster passat cc, eos, scirocco - takie mam załozone ;)
Zablokowany