Strona 16 z 29
: śr paź 02, 2013 20:25
autor: Icemen181
Jakis czas temu firma zakupila fajnego Mazaka do produkcji walow glownych, i z tego co slyszalem dali ponoc 1 mln ojro
Dobra maszyna musi swoje kosztować

A cena bardzo realna

: pn paź 07, 2013 10:47
autor: ckcaddy
ja jestem w samorządzie pozyskiwaczem środków zewnętrznych (UE, schetynówki, powodziówki, rezerwy, itd ...) na przebudowę, remonty dróg, później dalsza obróbka papierowa zadania z dofinanosowaniem.
po godzinach robię meble z płyty wiórowej. Kuchnie, szafy wnękowe, biura, lokale handlowe, itd ....
: wt paź 08, 2013 21:53
autor: pavloroz
A ja pracuje już 6 lat w holandii przy pomidorach w szklani moje zajęcie to opryski palntów przy pomocy specjalistycznego robota. Pozdro
: wt paź 08, 2013 23:15
autor: Jacentyxyz
To i Ja sie dopisze,
Samorząd a dokładniej Strefa Płatnego Parkowania
Pozdrawiam :-)
: śr paź 09, 2013 00:10
autor: Tomas
Ja w zasadzie powinienem się zaktualizować : od sierpnia kierownik administracyjny w Miejskim Centrum Kultury.

: śr paź 09, 2013 00:46
autor: collega
To ja tez zrobie update od sierpnia latam turkiem na taxi w uk
: śr paź 09, 2013 07:47
autor: niko02
To i ja się aktualizuję. Od 1 maja 2013 wyniosłem się z "prewencji" w KM PSP m.st. Warszawy i pracuję w wydziale Operacyjno - Prewencyjnym w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.
: śr paź 09, 2013 09:13
autor: bartek0-01
Jacentyxyz pisze:To i Ja sie dopisze,
Samorząd a dokładniej Strefa Płatnego Parkowania
Pozdrawiam :-)
Ostatnio dostałem mandat za parkowanie w takiej strefie mimo że wykupiłem bilecik

ale w Elblągu
: śr paź 09, 2013 13:58
autor: Jacentyxyz
bartek0-01 pisze:Jacentyxyz pisze:To i Ja sie dopisze,
Samorząd a dokładniej Strefa Płatnego Parkowania
Pozdrawiam :-)
Ostatnio dostałem mandat za parkowanie w takiej strefie mimo że wykupiłem bilecik

ale w Elblągu
bartek0-01 dlaczego sie nie odwołałeś mając bilet i w jakiej wysokości jest ta opłata dodatkowa?
: śr paź 09, 2013 16:49
autor: bartek0-01
Spoko odwołałem sie i jak pokazałem bilecik anulowali mandat tylko jakoś tak szybko wystawili mimo że bilecik leżał za szybą

: śr paź 09, 2013 17:56
autor: Eljot
A ja nie będę aktualizować...
24-go września 29 lat strzeliło pracy na ulicy...
Oczywiście jako listuś!

: śr paź 09, 2013 18:56
autor: bartek0-01
Eljot pisze:A ja nie będę aktualizować...
24-go września 29 lat strzeliło pracy na ulicy...
Oczywiście jako listuś!

Eljot

należy się masz więcej lat pracy niż ja lat życia

: śr paź 09, 2013 19:40
autor: Vidette
No to i na mnie przyszła pora. Kontrola jakości elementów spawanych obudów górniczych oraz na kat. C sobie czasami latam
: czw paź 10, 2013 15:17
autor: Jacentyxyz
bartek0-01 - dobrze ze anulowali
Eljot - 29 lat pracy w jednej firmie nic tylko pogratulować wytrwałości!
: sob paź 12, 2013 19:34
autor: adas81
A ja w kontroli jakości połączeń spawanych oraz diagnostyka urządzeń ciśnieniowych podlegającym pod UDT w zakresie badań nieniszczących i wszystko co jest z tym związane od 7 lat, albo 8...?? <hmmm>