Strona 16 z 26
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 14, 2014 13:25
autor: czarny73
poszło

Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 14, 2014 13:34
autor: Rafał288
+1 poszło

Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 14, 2014 15:35
autor: rasta
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 14, 2014 21:52
autor: cheles
+1
Cos czuje ze kolesiom z radia znudzilo sie sluchanie Leonarda na pierwszym miejscu i robią nam pod górkę.
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 14, 2014 22:24
autor: niko02
+1 z domu.
Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 14, 2014 23:18
autor: Eljot
cheles z takim zespołem nie mają co fikać!

Re: No to i ja proszę o głosy
: pt lut 14, 2014 23:31
autor: sirtomash
+1
Re: No to i ja proszę o głosy
: sob lut 15, 2014 01:02
autor: Rafał288
Re: No to i ja proszę o głosy
: sob lut 15, 2014 09:46
autor: Tomas
+

Re: No to i ja proszę o głosy
: sob lut 15, 2014 10:08
autor: niko02
Dzisiaj tylko domowo

+1
Re: No to i ja proszę o głosy
: sob lut 15, 2014 10:59
autor: czarny73
1

Re: No to i ja proszę o głosy
: sob lut 15, 2014 14:24
autor: rasta
+1

Re: No to i ja proszę o głosy
: sob lut 15, 2014 14:41
autor: aawol
+1
Re: No to i ja proszę o głosy
: sob lut 15, 2014 19:33
autor: sirtomash
+3 i walczymy dalej

jeszcze kilka udało wpadło:D
Re: No to i ja proszę o głosy
: ndz lut 16, 2014 09:48
autor: aawol
+1