Strona 18 z 35

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: śr maja 30, 2018 12:25
autor: Łuki 82
Tez spotkalo mnie to kilka razy ale z sarnami cale szczescie nigdy zadnej nie walnalem,
Dzis naprawilem przerwany przewod od zapinania pasa kierowcy.

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: czw maja 31, 2018 20:35
autor: cykraz
Nie w touranie ale w drugim aucie dokladka ledow do dziennej. Temperatura na zewnątrz była największym wrogiem, ale led juz jest i cieszy.

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: czw maja 31, 2018 20:39
autor: szpyrek
@cykraz, bez zdjęć się nie liczy ^^

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: czw maja 31, 2018 22:59
autor: cykraz
szpyrek pisze:@cykraz, bez zdjęć się nie liczy ^^
jutro aktualizacja ;)m.zapodaj.net/fd88fb6f6ec0.jpg.html]Obrazek[/url]

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: sob cze 02, 2018 10:46
autor: VWariaT
Zreanimowana klimatyzacja.
W ciepłe dni nie chciała chłodzić - powód -> przeładowany układ, za dużo powietrza.
Teraz czynnik dobity do prawidłowego stanu + porządne odgrzybianie i można komfortowo pomykać w upalne dni :cze:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: sob cze 02, 2018 12:15
autor: spacewalker
cykraz pisze:
szpyrek pisze:@cykraz, bez zdjęć się nie liczy ^^
jutro aktualizacja ;)
czyli sie nie liczy :oki:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: sob cze 02, 2018 14:09
autor: szczyku
Skórka/alcantara siadła jak zloto.ObrazekObrazek
Boczki po weekendzie.

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: sob cze 02, 2018 15:11
autor: Dziadek13
@Łuki 82 też mam urwane przewody pasów ale pasażera podpowiedz czy lub jak idzie rozebrać tą obudowe zapinania pasa.

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: sob cze 02, 2018 16:24
autor: cykraz
spacewalker pisze:
cykraz pisze:
szpyrek pisze:@cykraz, bez zdjęć się nie liczy ^^
jutro aktualizacja ;)
czyli sie nie liczy :oki:
się liczym.zapodaj.net/fd88fb6f6ec0.jpg.html]Obrazek[/url]

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: sob cze 02, 2018 19:03
autor: olek9364
Nowa chłodnica wody i nowy stary reflektor.
Obrazek

Obrazek

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: sob cze 02, 2018 20:44
autor: cykraz
Dziś Touran & SPA. Porządne odkurzanie, mycie i pieszczotliwie wcieranie carnauba + ręczne polerowanie. Niech ma ode mnie kilka godzin skoro mnie wozi :haha:
Obrazek

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: ndz cze 03, 2018 08:29
autor: Łuki 82
Dziadek13 pisze:@Łuki 82 też mam urwane przewody pasów ale pasażera podpowiedz czy lub jak idzie rozebrać tą obudowe zapinania pasa.
Obudowe musisz rozerwac plaskim szerokim srobowkretem ale musisz uwazac zeby nie polamac potem wystarczy skleis super glue

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: ndz cze 03, 2018 19:33
autor: m0nter
Autobus miał większe mycie i sprzątanie środka ;) Obrazek

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: pn cze 04, 2018 10:31
autor: swimmer
m0nter pisze:Autobus miał większe mycie i sprzątanie środka ;)
zacne fele :ok:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

: pn cze 04, 2018 22:06
autor: cykraz
Dziś gruntowne sprzątanie i SPA dla renault