Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: hagio »

Piesze flashe załadowane.. zabawa z VASylem i ODISem
Załączniki
2018-07-01 16.31.22.jpg
2018-07-01 16.31.57.jpg
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: spacewalker »

Golfik dostał nowy ekran do navi, teraz to jest brzytwa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
tberent
Zaawansowany
Posty: 452
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 08:01
Auto::
Imię::
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: tberent »

spacewalker pisze:Golfik dostał nowy ekran do navi, teraz to jest brzytwa ;)
Obrazek
Uruchomiłeś AIDa na 100 ?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

Kupiłem i wymieniłem u gazownika sondę lambda przed katalizatorem, wybrałem ngk. Po przejechaniu póki co 20km check się nie świeci a na wyświetlaczu brak komunikatu o emisji.
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: spacewalker »

tberent pisze:Uruchomiłeś AIDa na 100 ?

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Tak, wsio bangla
Obrazek
Awatar użytkownika
Dziadek13
Specjalista
Posty: 589
Rejestracja: śr mar 21, 2018 20:36
Auto:: Touran '04 1.9TDI AVQ
Imię:: Jorg
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podziękowań: 68 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Dziadek13 »

Ja zamontowałem projektorki drzwiach jako czerwony dywan.

Obrazek
szczyku
____________________
____________________
Posty: 812
Rejestracja: wt gru 12, 2017 22:44
Auto:: Sharan 7N, CFFB, 2010
Imię:: Marcin
Lokalizacja: FZ
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szczyku »

spacewalker pisze:Tak, wsio bangla
Jeszcze jestem na etapie dokładania ledów, ale i tak zapytam, czy do sharana 7N można wpasować podobny licznik od innego vw?
Awatar użytkownika
marcyb3
Expert
Posty: 1236
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: marcyb3 »

Wysprzątany , umyty , zatankowany do pełna , jutro trasa do Zakopanego ponad 700 km :P

wystukane w garażu z kluczem w ręku
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
VWariaT
Zaawansowany
Posty: 354
Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
Auto:: 1T2 2.0TDI
Imię:: VWariaT
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: VWariaT »

No to ja też jak wyżej, fuel full pucu pucu myju myju.... i jutro trasa nad morze do Władysławowa :bry:
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Awatar użytkownika
Krynol
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: sob wrz 23, 2017 20:37
Auto:: Touran 06 BMM 416NM/180KM
Imię:: Maciej
Lokalizacja: Krk/Wawa
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Krynol »

Mój poszedł do blacharza na zrobienie progów (dziury wyskoczyły po zimie) :omatko: i przy okazji kilka innych poprawek lakierniczych $$$
Było:
Fiat 126p (78')--> VW Polo 0,9 (80') --> Fiat 126p (86') --> VW Polo 1,4D (92') --> Opel Omega 2,5 V6 (96') --> Peugeot 308 1,6 VTI (10')
Jest:
VW Touran 2.0 TDI BMM, '06
VW Beetle 1,9 TDI ATD, '02
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
doman
Przeglądacz
Posty: 69
Rejestracja: wt kwie 11, 2017 19:39
Auto:: AVQ
Imię:: Michał
Lokalizacja: CB
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: doman »

może nie dziś ale jakiś czas temu....
ku ku
ku ku
przytarłem zderzak :/ :/ :/ :roll:
nie widziałem betonowej latarni :mrgreen: :hahaha:

ale poprawiłem sobie humor i kupiłem okazyjnie bagażnik na rowery
naprawde bardzo okazyjnie ;)
bag_01.jpg
bag_02.jpg
teraz cała rodzinka może na wypady się zapakować
Zastava 1100p -> Polo 86c2f -> Polo 6n i Arosa -> Bmw e46 touring -> Bora variant -> Punto mk1 -> Ibiza 6k -> Polo variant -> a teraz TOURAN 1T0 i POLO 9N0
--------------------------------------
https://domandesign.cupsell.pl/
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

Ciekawe czy trzy rower klapa utrzyma xD
Awatar użytkownika
marcyb3
Expert
Posty: 1236
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: marcyb3 »

Może nie dziś, ale z tydzień temu zamontowana nowa gałka zmiany biegów ObrazekObrazek

wystukane w garażu z kluczem w ręku
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
Awatar użytkownika
cykraz
Zaawansowany
Posty: 326
Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
Imię:: Olek
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: cykraz »

[quote="marcyb3"]Może nie dziś, ale z tydzień temu zamontowana nowa gałka zmiany biegów
reszta dekorów też pójdzie w drewnie?
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
Awatar użytkownika
baltic1975
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: sob mar 10, 2018 18:48
Auto:: Touran 2.0 tdi CR 2014
Imię:: Maciek
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: baltic1975 »

Przysiadłem do tematu i dokodowałem dodatkowego asystenta :)
- lane assist
przetestowane wszystko pięknie śmiga :lol:
Załączniki
20180705_195118.jpg
20180705_195241.jpg
VW Passat B5 FL 1.9 TDI PD 130 KM AWX 2001 kombi LA7W
VW Passat B6 1.9 TDI PD 105 KM BLS 2008 sedan LA7T
VW Touran 2.0 TDI CR bluemotion 140 KM CFHC 2014 LR7L
Zablokowany