Strona 3 z 7
: czw mar 28, 2013 20:58
autor: GioW
@Jarry
pewnie musieli tak to zrobić, żebyś został dalej i teraz masz dwa wyjścia
- przejść do nc+ na ich warunkach
- złożyć wymówienie i zostać teoretycznie bez TV
@Turanek
jeżeli Ci to odpowiada to przechodź (ja bym zrezygnował przy takiej propozycji), spróbuj może powalczyć o pakiet Platinum, mi chcieli zaproponować Platinum + HBO za 119zł ale odmówiłem bo zależy mi tylko na sporcie
Z tego wynika, że miałem słabszy pakiet a zaproponowali mi lepszy niż Tobie, nie wiem jak oni to robią

: czw mar 28, 2013 21:05
autor: aawol
ja malo wymagający jestem, - zakupiłem N HD na kartę ( taki prepaid

) i mam głęboko ich podziały i połączenia, kolejność kanałów sam sobie ustawiam jak chcę. Może nie mam jakiejś mega oferty ale i po co skoro wolny czas spędzam na forum TKP

a poza tym śpię i pracuję ( robię również inne fajne rzeczy ale też z TV nie związane) to kiedy mam wyoglądać te abonamenty?
w sumie na stronce doboru wyszła mi symulacja kanałów które mógłbym mieć:
Polsat 40 zeta przez 15 m-cy
nc plus 59 zeta przez 12 m-cy
no daje do myślenia ten nowy wymiar rozrywki
: czw mar 28, 2013 21:18
autor: lock00
Mnie jak narazie aktualizacja pakieru nie objeła

, też mi zależy tylko na sporcie a dokładnie na naszej ekstraklasie ,a że teraz w polsacie też można obejżeć to odrazu jak będą marudzić to mam ich w du... ,kiedyś mnie nękali telefonami, swoimi głupotami , 20 razy byłem miły ale za 21 brakło mi nerwów , i juz pare miesięcy cisza

, ojj szkoda że nie nagralem bo jak znajomi to słuchali to wszyscy żałowaliśmy

, coś w tym stylu było
http://www.youtube.com/watch?v=beKBN6z98DA
gość zawsze mnie rozbrajał

: pt mar 29, 2013 10:23
autor: witek
Ja wczoraj przedłużyłem umowe z NC+
Pakiet Platinum + Multiroom+PVR - 99 zł/12m-cy
Byłem abonentem Cyfra+ i posiadam multiroom od Cyfry (dwie karty Cameleon) i dekoder PACE PVR 500GB.
: pt mar 29, 2013 10:30
autor: Tomas
A ja mam jeszcze cień nadziei na zmiany, uważam że się pospieszyliście z podpisaniem umowy. Tu
widać że NC mięknie
Mam czas do 19 kwietnia na podjęcie decyzji, a fanów ruchu anty nc+ przybywa i jest obecnie ponad 26 tys
http://www.facebook.com/antyncplus?ref=ts&fref=ts
: pt mar 29, 2013 10:46
autor: jarry
dokładnie uważam tak ja ty Tomku, też czekam
: pt mar 29, 2013 10:58
autor: Groul
a ja dziś jadę do ASO N-ki

ciekawe co mi powiedzą. W razie czego wypowiedzenie biorę ze sobą.
: pt mar 29, 2013 11:06
autor: Tomas
No jestem ciekaw, bo ja poszedł z tą ich ofertą co przysłali i Pani mi powiedziała że nic nie może mi innego zaproponować.
: pt mar 29, 2013 11:48
autor: aawol
lekkie OT ale nie mogę .... zakładanie profili na fejsie przeciw czemuś ( komercyjne) wydaje mi się debilizmem - założe profil nie lubię kebebu i spróbuję skłonić producenta kebabu żeby zmienił smak na słodki....
Komu nie pasuje oferta pakuje się i zmienia... Zakładając takie profile dajecie znać NC jak bardzo wam zależy na nich.... Tak się postępuje w kapitaliźmie...
: pt mar 29, 2013 12:00
autor: jarry
z kebabem to by tak było jak mówisz, tu bardziej chodzi o walkę z praktycznymi monopolistami lub znaczącymi graczami na rynku, ich jeden czy 100 klientów nie wystraszy odejściem, ale już zrobienie im "koło pióra" na FB czyli publicznie i rozgłoszenie tego poprzez media to już zupełnie innej klasy problem dla nich, jak pokazują wydarzenia z NC+ są to działania skuteczne, na ile to czas pokaże, tym niemniej bez tej akcji na pewno sprawy by się tak nie potoczyły...
: pt mar 29, 2013 12:35
autor: aki
sam czekam na ofertę od nich bo umowa kończy mi się 30 kwietnia, a wypowiedzenie otrzymali już 10 marca. Moje życzenia to dwa dekodery z nagrywarką, multiroom, no i programy gdzie są mecze Bundesligi, VOD z przynajmniej 5 darmowymi filmami na miesiąc no i chyba tyle, jako iż CANAL + mam teraz i nie interesuje mnie liga angielska czy włoska to jestem w stanie z niego zrezygnować. A i co ważne cena i czas umowy!!!
: pt mar 29, 2013 12:35
autor: aawol
no oczywiście PR dla takich firm to bardzo ważna rzecz, mnie chodzi o coś zupełnie innego - ruch anty NC w mojej opinii żebrze o lepsze warunki tak jakby NC było ostatnią piekarnią w okolicy. Przecież telewizja jaka by nie była jest TYLKO telewizją, można przejść na innego operatora, można zrezygnować na rzecz naziemnej, można ( w miastach) założyć kablową.
Ruch oburzenia popieram, ale uważam że nie ten kierunek - nie rozmowy z okupantem tylko przejście.... Gdyby te 30000 lajków ( z fejsa) odeszło z NC to nie jest pikuś !!! - to ok 2 miliony złotych miesięcznie!!!! Zaboli każdego gracza na polskim rynku.
Ale nauczyliśmy się dużo gadać i lajować różne akcje zamiast przenieść je do realnego życia gdzie mogą przynieść realny skutek.
Dziwię się panu Solorzowi że nie wprowadził jeszcze oferty Polsat dla odchodzących z NC.... prześpi niespotykaną okazję biznesową...
: pt mar 29, 2013 13:10
autor: GioW
Tomas pisze:No jestem ciekaw, bo ja poszedł z tą ich ofertą co przysłali i Pani mi powiedziała że nic nie może mi innego zaproponować.
Ja tam tak nie uważam... zresztą od wtorku idzie liga mistrzów i inne ligi a na lodzie nie mam zamiaru zostać

może ktoś kto sportu za dużo nie ogląda może czekać ale ja nie. Zresztą 100zł to i tak nie dużo... przeliczcie sobie ile wydajecie na papierosy czy alkohol

Mnie takie rzeczy nie dotyczą więc śmiało tą 100kę mogę oddać NC+

: pt mar 29, 2013 13:31
autor: tomasino74
Groul pisze:a ja dziś jadę do ASO N-ki ciekawe co mi powiedzą. W razie czego wypowiedzenie biorę ze sobą.
Wypowiedzenie możesz złożyć tylko poprzez wysłanie do nich pisma pocztą i nie liczy się data stempla pocztowego, tylko do 19.04.2013r. pismo musi być u nich, więc w razie czego radzę wysłać wcześniej priorytetem.
edit: Być może nie miałem racji
http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=2066
Tomas pisze:No jestem ciekaw, bo ja poszedł z tą ich ofertą co przysłali i Pani mi powiedziała że nic nie może mi innego zaproponować.
Osoby w punktach dystrybucyjnych nie mogą udzielać żadnych rabatów, nie są w tym decyzyjni. Jakiekolwiek rabaty można negocjować telefonicznie, ale podobno tam się dodzwonić ciężko.
Wczoraj dostałem pismo z nc+ z propozycją przejścia na pakiet "Canal + Silver (23) zwany dalej Promocją za 79zł/mc. Dalej informują mnie, że cyt. "Skorzystanie przez Abonenta z usług objętych niniejszą Promocją w cenie promocyjnej, na podstawie niniejszych Warunków Promocji, związane jest z udzieleniem Abonentowi ulgi w wysokości 720 zł brutto."
Sprawdziłem sobie na stronie ncplus.pl ten pakiet Silver i okazuje się, że kosztuje on 79zł/mc. Czytałem te pismo kilka razy i się pytam, na czym niby mam zaoszczędzić te 720zł?
Tak sobie tłumaczę, że przez zdenerwowanie coś mi umknęło. Poczekam kilka dni i spróbuję się skontaktować telefonicznie, ale na tą chwilę jestem nastawiony na koniec współpracy.
: pt mar 29, 2013 13:35
autor: lock00
GioW pisze:Zresztą 100zł to i tak nie dużo.
GioW, 100 zł tutaj, 100 tam, wszystko poszlo do góry a pensja bez zmian, też nie pale bo

,ostatnio robilem male podsumowanie zwyklych kosztów abonenckich na ten rok to zwiększyło sie razem wszystko o 70 %, głupi podatek od mieszkania jest droższy o 80%
