Narazie nie myślałem o tym, ale jak trafi się okazja jak z tą gałka to kupię i zamontujęcykraz pisze:marcyb3 pisze:Może nie dziś, ale z tydzień temu zamontowana nowa gałka zmiany biegów
reszta dekorów też pójdzie w drewnie?
wystukane w garażu z kluczem w ręku


