Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
marcyb3
Expert
Posty: 1236
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: marcyb3 »

cykraz pisze:
marcyb3 pisze:Może nie dziś, ale z tydzień temu zamontowana nowa gałka zmiany biegów
reszta dekorów też pójdzie w drewnie?
Narazie nie myślałem o tym, ale jak trafi się okazja jak z tą gałka to kupię i zamontuję

wystukane w garażu z kluczem w ręku
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
Awatar użytkownika
maliniak93
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
Imię:: Sławek
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: maliniak93 »

Nowe wycieraczki oraz transmiter BT + mp3. Jakość dźwięku bardzo dobra w porównaniu do starego za parę zł.Obrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
misiek775
Zaawansowany
Posty: 413
Rejestracja: czw kwie 13, 2017 19:14
Auto:: Touran 1,6
Imię:: Micz
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podziękowań: 50 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: misiek775 »

Chyba Każdy już wymieniał chłodnicę, mnie też dopadł ten zaszczyt.
Z wymianą płynu 630zł
Obrazek
Awatar użytkownika
spacewalker
Władca postów
Posty: 3440
Rejestracja: śr wrz 08, 2010 21:48
Auto:: 1T1 CFGC 184KM 420Nm
Imię:: Marcin
Lokalizacja: PL
Podziękował: 118 razy
Otrzymał podziękowań: 701 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: spacewalker »

Ja dzis wymieniłem wentylatory, mały zgłaszał błąd "jam" kupilem za 700zl org z mocowaniem, wymieniłem bez zdejmowania chlodnic itp
Awatar użytkownika
baltic1975
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: sob mar 10, 2018 18:48
Auto:: Touran 2.0 tdi CR 2014
Imię:: Maciek
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: baltic1975 »

Dziś wymieniłem aku, oryginalną VARTĘ 68Ah 380A AGM 7P0915105 na BOSCH AGM S5 A08 START-STOP
70Ah 760A
Akumulator do aut z funkcją odzyskiwania energii z siły hamowania (rekuperacja) AGM.
Załączniki
23d644034d59a55c1e4ea2fb33f2.jpg
Ostatnio zmieniony śr lip 11, 2018 07:55 przez baltic1975, łącznie zmieniany 1 raz.
VW Passat B5 FL 1.9 TDI PD 130 KM AWX 2001 kombi LA7W
VW Passat B6 1.9 TDI PD 105 KM BLS 2008 sedan LA7T
VW Touran 2.0 TDI CR bluemotion 140 KM CFHC 2014 LR7L
Awatar użytkownika
blabson
Przeglądacz
Posty: 50
Rejestracja: pt kwie 27, 2018 08:44
Auto:: Touran 2.0tdi BMN DSG
Imię:: Krzysiek
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: blabson »

Wymieniłem olej w DSG i Turek doczekał się nowych opon letnich
Obrazek
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

maliniak93 jak chcesz puścić coś z yt to przez BT?
Awatar użytkownika
maliniak93
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
Imię:: Sławek
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: maliniak93 »

szpyrek pisze:maliniak93 jak chcesz puścić coś z yt to przez BT?
Tak.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

Podasz link gdzie to kupiłeś. Zastanawiałem się nad wyjściem aux ale jeśli przez transmiter też jest dobra jakość to wezmę to, oprócz tego nie wiem do końca czy idzie w poim rcd500 zaprogramować aby dało się przełączyć na aux. Twój patent będzie pewniejszy
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: Łuki 82 »

Mycie, czyszczenie środka, ustawienie zbieżności i wymiana amorków tył.
Załączniki
20180711_165011_HDR.jpg
20180711_171540_HDR.jpg
Awatar użytkownika
TOMASZ PLUTA
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt sie 06, 2013 00:08
Auto:: Touran 1.6 tdi 2015
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: IRLANDIA
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: TOMASZ PLUTA »

Odświeżone zaciski i dokładnie umyte felgi
Używałem różnych preparatów do felg typu /krwawiaca felga/
Ale MAGMA firmy autoglyn jest najlepsza
Załączniki
20180422_114841-600x1067.jpg
20180422_131741-600x1067.jpg
Awatar użytkownika
maliniak93
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
Imię:: Sławek
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: maliniak93 »

szpyrek pisze:Podasz link gdzie to kupiłeś. Zastanawiałem się nad wyjściem aux ale jeśli przez transmiter też jest dobra jakość to wezmę to, oprócz tego nie wiem do końca czy idzie w poim rcd500 zaprogramować aby dało się przełączyć na aux. Twój patent będzie pewniejszy
Kupiłem u siebie w sklepie tzw"muzyczny"

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
maliniak93
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
Imię:: Sławek
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: maliniak93 »

maliniak93 pisze:
szpyrek pisze:Podasz link gdzie to kupiłeś. Zastanawiałem się nad wyjściem aux ale jeśli przez transmiter też jest dobra jakość to wezmę to, oprócz tego nie wiem do końca czy idzie w poim rcd500 zaprogramować aby dało się przełączyć na aux. Twój patent będzie pewniejszy
Kupiłem u siebie w sklepie tzw"muzyczny"

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Na allegro jest. Wpisz model a ci wyskoczy. Cena 58 nie wiem dlaczego ale jest też za 200

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
szpyrek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: pt mar 09, 2018 02:21
Auto:: vb x16xel/16mpi 1t0
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: ST/SBL
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: szpyrek »

Awatar użytkownika
maliniak93
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
Imię:: Sławek
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]

Post autor: maliniak93 »

szpyrek pisze:http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6838537361

To to?
Zgadza się. Kolejny dzień słucham muzyki z YT i jak dla mnie jest dobrze.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Zablokowany