Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
- bartez55
- ____________________

- Posty: 538
- Rejestracja: ndz sty 25, 2015 21:58
- Auto:: Touran 2.0 TDI [CFHC]
- Imię:: Bartek
- Lokalizacja: Dolny Śląsk
- Podziękował: 39 razy
- Otrzymał podziękowań: 102 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Może nie dla samochodu ale dzisiaj zdałem egzamin na prawo jazdy kategorii D 
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
- marcyb3
- Expert
- Posty: 1236
- Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
- Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
- Imię:: Marcin
- Lokalizacja: Jastrowie
- Podziękował: 141 razy
- Otrzymał podziękowań: 182 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Gratulacje, mi tylko brakuje do zestawu kategorii "A" autobusy już mam 11 lat , a ciężarowe i przyczepy od 14 latbartez55 pisze:Może nie dla samochodu ale dzisiaj zdałem egzamin na prawo jazdy kategorii D
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
wystukane w garażu z kluczem w ręku
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
- bartez55
- ____________________

- Posty: 538
- Rejestracja: ndz sty 25, 2015 21:58
- Auto:: Touran 2.0 TDI [CFHC]
- Imię:: Bartek
- Lokalizacja: Dolny Śląsk
- Podziękował: 39 razy
- Otrzymał podziękowań: 102 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Kategorie A zrobiłem w maju
i jak dobrze pójdzie to w sobotę pojadę po hondę hornet 
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
- maliniak93
- Użytkownik
- Posty: 224
- Rejestracja: ndz gru 17, 2017 01:23
- Auto:: Touran 1.6 MPI 2004r
- Imię:: Sławek
- Lokalizacja: Polska
- Podziękował: 14 razy
- Otrzymał podziękowań: 6 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
I przyszła pora na nowy aku. Stary juz niedomagał a przed wakacjami lepiej wymienić.
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Moja bestia:
http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=22986
http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=22986
-
VWariaT
- Zaawansowany
- Posty: 354
- Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
- Auto:: 1T2 2.0TDI
- Imię:: VWariaT
- Podziękował: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 55 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Zmiana tarcz i klocków na tylnej ośce.
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
- alcest
- Użytkownik
- Posty: 156
- Rejestracja: wt cze 30, 2015 07:49
- Auto:: 1.9 TDI BXE 06'
- Imię:: Radek
- Podziękował: 34 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
W sobotę przy beznadziejnej pogodzie postanowiłem ogarnąć klapę. Wyszło jak wyszło 
- cykraz
- Zaawansowany
- Posty: 326
- Rejestracja: śr kwie 26, 2017 01:16
- Auto:: Touran 2.0 TDI, 2008
- Imię:: Olek
- Lokalizacja: Lubuskie
- Podziękował: 95 razy
- Otrzymał podziękowań: 66 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
mnie też to czeka, jakieś wskazówki?alcest pisze:W sobotę przy beznadziejnej pogodzie postanowiłem ogarnąć klapę. Wyszło jak wyszło
cykraz
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
VW Touran 2008r. Highline BMN 2.0 TDI 170KM
- alcest
- Użytkownik
- Posty: 156
- Rejestracja: wt cze 30, 2015 07:49
- Auto:: 1.9 TDI BXE 06'
- Imię:: Radek
- Podziękował: 34 razy
- Otrzymał podziękowań: 7 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Jako laik ale z praktykącykraz pisze:mnie też to czeka, jakieś wskazówki?alcest pisze:W sobotę przy beznadziejnej pogodzie postanowiłem ogarnąć klapę. Wyszło jak wyszło
Ważne, że ciut przyhamuje co fabryka pokpiła. Nad przednią szybą też robiłem ale wyszło gorzej i do poprawki.
- Zyndram
- Użytkownik
- Posty: 163
- Rejestracja: śr lis 07, 2012 08:57
- Auto:: CFJA, 2.0, 2011
- Imię:: Zyndram
- Lokalizacja: Łódź
- Podziękował: 3 razy
- Otrzymał podziękowań: 17 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Czy mi się wydaje? czy to są dwa inne auta.
Radio się różni i listwy ozdobne w jednym są czarne a w drugim szare
edit...
dobra, szare były chyba kiedyś. w poprzednich zdjęciach widać inne dekory. Ale radio?
-
VWariaT
- Zaawansowany
- Posty: 354
- Rejestracja: czw wrz 22, 2016 15:13
- Auto:: 1T2 2.0TDI
- Imię:: VWariaT
- Podziękował: 13 razy
- Otrzymał podziękowań: 55 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Wymiana podstawy akumulatora i popękanych plastików łapacz powietrza.
Dodatkowo naprawa czerwonego kolanka od ssania turbo. Wytarły się "żółwie" i końcówka latała i grzechotała co mnie wnerwiało. Pewnie przez to też zasysało lekko lewe powietrze bo nie dociskało uszczelki. Napawałem spawarką bobki i po lekkim szlifowaniu wszystko sztywno siedzi w turbo.
Dodatkowo naprawa czerwonego kolanka od ssania turbo. Wytarły się "żółwie" i końcówka latała i grzechotała co mnie wnerwiało. Pewnie przez to też zasysało lekko lewe powietrze bo nie dociskało uszczelki. Napawałem spawarką bobki i po lekkim szlifowaniu wszystko sztywno siedzi w turbo.
Był: 1T2 -> Z czerni wyłonił się początek....
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
Jest: Citroen DS5 Sport Chic 'Denon
-
zaq
- Posty: 0
- Rejestracja: śr cze 27, 2018 10:10
- Auto:: Touran, 1T1, 1.9 tdi
- Imię:: Marcin
- Lokalizacja: Polska
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Wymieniłem sprężarkę klimatyzacji i wreszcie powiało chłodem. Fajna sprawa. Pozdrawiam.

-
szczyku
- ____________________

- Posty: 812
- Rejestracja: wt gru 12, 2017 22:44
- Auto:: Sharan 7N, CFFB, 2010
- Imię:: Marcin
- Lokalizacja: FZ
- Podziękował: 56 razy
- Otrzymał podziękowań: 39 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
W golfach te radia kupuje się jakby bez "panelów" przednich. Więc chyba można zmieniać w zależności od wersji.Zyndram pisze:Czy mi się wydaje? czy to są dwa inne auta.
Radio się różni i listwy ozdobne w jednym są czarne a w drugim szare
edit...
dobra, szare były chyba kiedyś. w poprzednich zdjęciach widać inne dekory. Ale radio?
- zgarniacz
- Użytkownik
- Posty: 205
- Rejestracja: sob mar 07, 2015 18:14
- Auto:: 5TA
- Imię:: dominik
- Lokalizacja: Rzeszów
- Podziękował: 11 razy
- Otrzymał podziękowań: 11 razy
Re: Co dziś zrobiłeś dla swojego auta? [2018]
Dziś zdemontowałem skrzynie DSG i oto co zobczylem:D:D
Dla jasności, nie doprowadziłem auta do takiego stanu. Wczoraj kupiłem kolejnego Tourana już w takim stanie. Teraz czas zamówić części..
Dla jasności, nie doprowadziłem auta do takiego stanu. Wczoraj kupiłem kolejnego Tourana już w takim stanie. Teraz czas zamówić części..
Był :
Volkswagen Multivan T4 1.9 Td 75 km 1993
Volkswagen Touran 1.9 Tdi AVQ 101km 2003
Volkswagen Sharan 1.9 Tdi ASZ 131km 2005
Volkswagen Touran 1.6 Tdi CAYC 105km 2012
Volkswagen Touran 1.9 Tdi BKC 105km 2005
Jest:
Volkswagen Touran 1.6 Tdi DGDA 115km 2017
Volkswagen Multivan T4 1.9 Td 75 km 1993
Volkswagen Touran 1.9 Tdi AVQ 101km 2003
Volkswagen Sharan 1.9 Tdi ASZ 131km 2005
Volkswagen Touran 1.6 Tdi CAYC 105km 2012
Volkswagen Touran 1.9 Tdi BKC 105km 2005
Jest:
Volkswagen Touran 1.6 Tdi DGDA 115km 2017

