Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

rumun2000
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: wt lis 13, 2012 21:17
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: RZE

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: rumun2000 »

Czyli co? Mogę sie zareklamować?
Wiem jak to jest każdy by chciał łatwo zarabiać ale łatwo niema
Profesjonalny sprzęt i wiedza to podstawa
Awatar użytkownika
JacaTouran
Władca postów
Posty: 2932
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 00:44
Auto:: Touran 1.9tdi Bxe
Imię:: Jacek
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 213 razy
Otrzymał podziękowań: 233 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: JacaTouran »

rumun2000 pisze:Czyli co? Mogę sie zareklamować?
Wiem jak to jest każdy by chciał łatwo zarabiać ale łatwo niema
Profesjonalny sprzęt i wiedza to podstawa

Najlepszą reklama jest wykonana dobrze praca bo papier i internet wszystko przyjmie, więc pracuj a resztę życie zweryfikuje. Czy możesz się reklamować czy nie to chyba do admina pytanie nie do mnie. Co do %, które zmieniasz w sofcie to indywidualna sprawa każdego auta. Ja bez sprawdzenia kondycji auta na rolkach wykonania modyfikacji się nie podejmuje i myślę, że to właściwe podejście, aby widzieć co. Owej modyfikacji wychodzi.
Pozdr
Jacek V-TEC Łowicz
Regeneracja układów wtryskowych diesel, regenerujemy wtryski commonrail piezo i elektromagnetyczne
Regeneracja Turbosprężarek już od 500zł, montaż i demontaż na miejscu!
Sprzedaż Turbosprężarek nowych i używanych (po regeneracji).


O nas i to co zrobiliśmy: https://www.facebook.com/v.tec.tuning.lowicz/

https://www.facebook.com/Regeneracja-turbospr%C4%99%C5%BCarek-%C5%81owicz-V-tec-482649295200944/



tel.509963064

Zduńska 41 , 99-400 Łowicz
rumun2000
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: wt lis 13, 2012 21:17
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: RZE

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: rumun2000 »

Gdyby mnie było w tej chwili stać na hamownie to bym ja kupił. Ale narazie musi wystarczyć przejażdżka z vcds żeby sprawdzić owa kondycje.
A co do zareklamowania sie na forum zwracam sie z prośba do administratora tego forum aby pozwolił mi umieścić link do mojej strony i tel.
Wiedza jest sprzęt odpowiedni tez myśle ze wielu jest na Podkarpaciu kturzy szukają profesjonalnych usług
Awatar użytkownika
Tomek
Przeglądacz
Posty: 140
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 17:45
Auto:: chwilowo bmw e46
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Limanowa
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: Tomek »

tak jak pisze JacaTouran: najlepszą reklamą jest dobrze wykonana praca. Pamiętam jak Jacek zaczął się aktywnie udzielać na forum. Jego wiedza zaskoczyła starych forumowych wyjadaczy. Wiele problemów rozwiązał można powiedzieć przez neta. Przekonał do siebie forumowiczów, którzy zaczęli się zjawiać u niego w warsztacie. I tak rosła jego pozycja, która aktualnie ma na naszym forum.
Moim zdaniem nie wystarczy napisać, że ma się sprzęt i wiedzę... trzeba to jednak poprzeć jakimiś osiągnięciami.
Kolego rumun2000, nie kwestionuje tego, że możesz się okazać dobrym fachowcem, jednak na początku musimy się jakoś o tym przekonać :piwo:
Pozdrawiam
ZWzPD
rumun2000
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: wt lis 13, 2012 21:17
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: RZE

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: rumun2000 »

się rozumie.

jeśli będzie tylko okazja postaram się was przekonać

a tak poza tym właścicieli touranow z problemem DPF z mojej okolicy zapraszam na pw gwarantuję pełne zadowolenie

-- 23 lut 2014, o 19:03 --

Pozdrawiam :piwo: :piwo:
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: niko02 »

Tomek pisze: trzeba to jednak poprzeć jakimiś osiągnięciami.
I promocjami dla forowiczów :).
Osobiście jak mam korzystać z pomocy mechaników znajdujących się w pobliżu miejsca mojego zamieszkania, to wolę się kopnąć 100km do Łowicza do Jacka...
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Przemo210481
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: pn cze 18, 2012 23:41
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: Bochnia
Podziękował: 2 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: Przemo210481 »

Witam,
Dzisiaj wywaliło mi Check engine awaria czujnika temperatury spalin nr 3 (jest to jak mniemam za DPF? silnik 1,9 TDI BLS). Błąd powraca po wykasowaniu - czujnik zwarcie do plusa. Czy wiecie jak dostać się do tego czujnika i gdzie jest gniazdo przyłączeniowe? Trzeba jechać na kanał?
Może macie jakiś rysunek którędy biegnie wiązka, może jakiś zwierz się przyplątał i zmłócił kable.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JacaTouran
Władca postów
Posty: 2932
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 00:44
Auto:: Touran 1.9tdi Bxe
Imię:: Jacek
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 213 razy
Otrzymał podziękowań: 233 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: JacaTouran »

Wtyczkę od czujnika masz przy podszybiu-osiagalna bez kanału. Wypnij ja i sprawdź multimetrem, będziesz wiedział co jest grane bez kanału. Jak czujnik spalony, a tak podejrzewam będzie to niestety podnośnik albo kanał i wymiana.
Jacek V-TEC Łowicz
Regeneracja układów wtryskowych diesel, regenerujemy wtryski commonrail piezo i elektromagnetyczne
Regeneracja Turbosprężarek już od 500zł, montaż i demontaż na miejscu!
Sprzedaż Turbosprężarek nowych i używanych (po regeneracji).


O nas i to co zrobiliśmy: https://www.facebook.com/v.tec.tuning.lowicz/

https://www.facebook.com/Regeneracja-turbospr%C4%99%C5%BCarek-%C5%81owicz-V-tec-482649295200944/



tel.509963064

Zduńska 41 , 99-400 Łowicz
Awatar użytkownika
Przemo210481
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: pn cze 18, 2012 23:41
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: Bochnia
Podziękował: 2 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: Przemo210481 »

Dzięki Jacku sprawdzę. Co powinien wskazać multimetr zwarcie czy jakieś wartości oporu?
W razie wymiany jakie ma oznaczenie ten czujnik czego szukać w sieci (silnik 1,9TDI BLS z 2008 roku)?
Jakie koszty imprezy?
Awatar użytkownika
JacaTouran
Władca postów
Posty: 2932
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 00:44
Auto:: Touran 1.9tdi Bxe
Imię:: Jacek
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 213 razy
Otrzymał podziękowań: 233 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: JacaTouran »

Przemo210481 pisze:Co powinien wskazać multimetr zwarcie czy jakieś wartości oporu?

A to już Twoja praca domowa :), sprawdź ze sprawnymi a będziesz wiedział ;)
Przemo210481 pisze:W razie wymiany jakie ma oznaczenie ten czujnik czego szukać w sieci (silnik 1,9TDI BLS z 2008 roku)?Jakie koszty imprezy?
Jaki założysz taki będzie działał, nie patrz na żadne numery, dobierz na allegro wg auta ten czujnik i po kłopocie.
Jacek V-TEC Łowicz
Regeneracja układów wtryskowych diesel, regenerujemy wtryski commonrail piezo i elektromagnetyczne
Regeneracja Turbosprężarek już od 500zł, montaż i demontaż na miejscu!
Sprzedaż Turbosprężarek nowych i używanych (po regeneracji).


O nas i to co zrobiliśmy: https://www.facebook.com/v.tec.tuning.lowicz/

https://www.facebook.com/Regeneracja-turbospr%C4%99%C5%BCarek-%C5%81owicz-V-tec-482649295200944/



tel.509963064

Zduńska 41 , 99-400 Łowicz
Awatar użytkownika
Przemo210481
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: pn cze 18, 2012 23:41
Auto:: Touran
Imię::
Lokalizacja: Bochnia
Podziękował: 2 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: Przemo210481 »

No i wydało się, zwierz upierniczył cały kabel przy wtyczce jak ucinaczkami.

Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
marnon
Zaawansowany
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 20, 2012 16:53
Auto:: Golf V variant
Imię:: Marcin
Lokalizacja: śląsk
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: marnon »

Ja ostatnio wyposazylem się w kabel i Vcds podjechał kumpel audi a4 b7 2.0tdi wartość popiołu 83g i mówię mu że ma go wywalic bo będzie za chwilę mial problem. .. auto lata głównie po mieście ponad 220 przelotu i najlepsze: pojechał do elektryka gość mu powiedział że zrobi mu wypalanie DPFu za 120zł i powinno mu to pomoc na 10tys km- będzie mial spokój... sick jestem laikiem ale nawet ją wiem że wypalanie nie pomoże bo popiołu się nie pozbedzie. .. są fachowcy

Wysłane z mojego LG-E430 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
aki
Władca postów
Posty: 2937
Rejestracja: czw lip 21, 2011 19:59
Auto:: VW/AUDI
Imię:: Artur
Lokalizacja: LEDZINY/LUDWIGSHAFEN
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: aki »

specjalistów jest pełne :) i dlatego trudno wybrać tego właściwego który posiada taką wiedzę.
Był: VW TOURAN CROSS, AUDI A3 SPORTBACK S-TRONIC, PASSAT B6 VARIANT SPORTLINE, VW TOURAN R-LINE, VW Golf V TDI, VW TOURAN UNITED 2.0 TDI, FIAT PANDA
Jest: AUDI A6 Avant CR, MERCEDES A180, VW UP, SKODA CITIGO
"Lieber Geld verlieren als Vertrauen" - Robert Bosch.
Image
Awatar użytkownika
JacaTouran
Władca postów
Posty: 2932
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 00:44
Auto:: Touran 1.9tdi Bxe
Imię:: Jacek
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 213 razy
Otrzymał podziękowań: 233 razy
Kontakt:

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: JacaTouran »

marnon pisze:Ja ostatnio wyposazylem się w kabel i Vcds podjechał kumpel audi a4 b7 2.0tdi wartość popiołu 83g i mówię mu że ma go wywalic bo będzie za chwilę mial problem. .. auto lata głównie po mieście ponad 220 przelotu i najlepsze: pojechał do elektryka gość mu powiedział że zrobi mu wypalanie DPFu za 120zł i powinno mu to pomoc na 10tys km- będzie mial spokój... sick jestem laikiem ale nawet ją wiem że wypalanie nie pomoże bo popiołu się nie pozbedzie. .. są fachowcy

Wysłane z mojego LG-E430 przy użyciu Tapatalka


HEHE optymista ten elektryk. To niech mu go dopali na te 10kkm, ale niech właściciel spisze z nim kwit, że jak nie przejedzie tych 10kkm to zwrot kasy i pokrycie powstałych przez dopalanie i eksploatacje na zapchanym dpfie kosztów ;).... a mogą być spore ;).
Jacek V-TEC Łowicz
Regeneracja układów wtryskowych diesel, regenerujemy wtryski commonrail piezo i elektromagnetyczne
Regeneracja Turbosprężarek już od 500zł, montaż i demontaż na miejscu!
Sprzedaż Turbosprężarek nowych i używanych (po regeneracji).


O nas i to co zrobiliśmy: https://www.facebook.com/v.tec.tuning.lowicz/

https://www.facebook.com/Regeneracja-turbospr%C4%99%C5%BCarek-%C5%81owicz-V-tec-482649295200944/



tel.509963064

Zduńska 41 , 99-400 Łowicz
Awatar użytkownika
darekm
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: sob lut 22, 2014 20:25
Auto:: Touran, 1.9TDi, `08
Imię:: Darek
Lokalizacja: Lubuskie / okolice Zielona Góra
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Filtr cząstek stałych DPF - problemy, doświadczenia

Post autor: darekm »

ja juz mam przejechane 150 tys skodą fabia 2 1,6 tdi cr z DPF i nic się nie dzieje.!

dodam że dziennie około 100 km na trasie !
ODPOWIEDZ