Strona 22 z 26

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw lut 27, 2014 15:30
autor: rasta
+1 ;)

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw lut 27, 2014 17:13
autor: Eljot
Dziękować nie przestanę!
:uklon:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Kj_fKvwEB_8[/youtube]

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw lut 27, 2014 18:28
autor: czarny73
:oki:

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw lut 27, 2014 23:59
autor: Rafał288
+1 poszło

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 07:17
autor: Eljot
Kochani...
Kończymy chyba akcję.
11-te miejsce a to oznacza, że my się staramy a inni olali.
Dzięki jeszcze raz wszystkim za akcję!
:uklon: :uklon: :uklon:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=40BwHi9owEQ[/youtube]

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 08:59
autor: niko02
:uklon: :omatko:

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 10:43
autor: aawol
+1 z domu , troche szkoda...

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 10:45
autor: cheles
+1

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 11:55
autor: czarny73
:oki:

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 17:15
autor: rasta
poszło ;)

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 18:17
autor: morfeusz33
Panowie, trzeba trochę zintensyfikować głosowanie, bo nasz faworyt trochę spadł..

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 20:53
autor: Tomas
+1

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 21:10
autor: Damianos
+1

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt lut 28, 2014 21:14
autor: 0001G
Witam.Było minęło .Czas na nowy utwór :?: 1+1 co dziennie. :20:

Re: No to i ja proszę o głosy

: sob mar 01, 2014 10:26
autor: aawol
+1 z domu