Strona 25 z 26

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt mar 07, 2014 18:51
autor: aawol
no i weekendowo 1 z domu

Re: No to i ja proszę o głosy

: pt mar 07, 2014 20:18
autor: czarny73
:oki:

Re: No to i ja proszę o głosy

: ndz mar 09, 2014 08:37
autor: rasta
dzień bez oddania głosu ,to dzień stracony ;) +1

http://krainalagodnosci.pl/radio-aspekt ... jow/lista/

Re: No to i ja proszę o głosy

: ndz mar 09, 2014 09:02
autor: Tomas
+1

Re: No to i ja proszę o głosy

: ndz mar 09, 2014 10:21
autor: czarny73
:oki:

Re: No to i ja proszę o głosy

: ndz mar 09, 2014 10:26
autor: aawol
+1

-- 10 mar 2014, o 06:47 --

no i +1

Re: No to i ja proszę o głosy

: pn mar 10, 2014 16:57
autor: rasta
+1

Re: No to i ja proszę o głosy

: pn mar 10, 2014 17:33
autor: czarny73
:oki:

Re: No to i ja proszę o głosy

: pn mar 10, 2014 20:04
autor: aawol
+1 z domu

-- 11 mar 2014, o 06:33 --

no i dziś raz jeszcze z domu

Re: No to i ja proszę o głosy

: wt mar 11, 2014 16:53
autor: rasta
no to cyk ....

Re: No to i ja proszę o głosy

: śr mar 12, 2014 12:59
autor: aawol
+1 z pracy
choć jak widzę aktywność głosowania spadła więc po kolejnym liczeniu będziemy tam gdzie przechowuję wszystkie niepochlebne opinie na mój temat.

Re: No to i ja proszę o głosy

: śr mar 12, 2014 15:13
autor: rasta
+1 :P

Re: No to i ja proszę o głosy

: śr mar 12, 2014 15:18
autor: czarny73
:oki:

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw mar 13, 2014 10:57
autor: aawol
+1 z domu

Re: No to i ja proszę o głosy

: czw mar 13, 2014 14:28
autor: czarny73
:oki: