Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
Mefju
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 18:33
Auto:: OCTAVIA III CKFC
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: Francja / Pikardia
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Mefju »

marcyb3 pisze:Kupowales na alli czy na naszych portalach?
ja szukałem i na ali tylko podróby znalazłem. Zresztą nie byłoby z numerem 1T0
marcyb3 pisze:jeśli można wiedzieć ile takie ???
też jestem ciekaw.
Skoda Octavia III 2.0 TDI CKFC 2013
VW Golf V 1.9 TDI BXE 2008 Obrazek
Awatar użytkownika
hubert222
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: śr maja 22, 2013 02:41
Auto:: Touran 2004 1.9 TDI AVQ
Imię:: Hubert
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: hubert222 »

Kupowalem na allegro u uzytkownika agd_rtv_expert Dostalem namiary na goscia tutaj na forum. Przesylka zapakowana odpowiednio no i stan navi igla :)
Awatar użytkownika
a_lehr
Przeglądacz
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 22, 2014 11:16
Auto:: 1T1 1.9 BLS
Imię:: Bartek
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: a_lehr »

Przed chwilą dotarła przesyłka od kolegi tajpej z czujnikiem jakości powietrza i kompletną wiązką. Teraz tylko trzeba znaleźć chwilę czasu na montaż.
Awatar użytkownika
niko02
Władca postów
Posty: 4501
Rejestracja: sob lip 16, 2011 15:00
Auto:: BKD 2004r. 207KM 470Nm
Imię:: Michał
Lokalizacja: Szadek/Łódź/Warszawa
Podziękował: 384 razy
Otrzymał podziękowań: 325 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: niko02 »

Zakupiony nowy zamek strona kierowcy:
Obrazek
Rocznik 2014. - nowy nieużywany. Cena lepsza niż za używki. Dzięki Jarry.
Touran by niko02Obrazek
ZWzPD :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
birdw
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: pt cze 06, 2014 14:49
Auto:: BMN/2.0/2007
Imię:: Tomek
Lokalizacja: okolice Gorzowa
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: birdw »

Dzisiaj dotarła paczka od Tajpeja :)

Image

nie wszystkie się zmieściły na zdjęciu :)
Czas na montaż :)
Pozdrawiam, Tomek

Obrazek

Mój Touranek
Awatar użytkownika
a_lehr
Przeglądacz
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 22, 2014 11:16
Auto:: 1T1 1.9 BLS
Imię:: Bartek
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: a_lehr »

Wczoraj zakupiłem koło dojazdowe 110zł, bieżnik w bardzo dobrym stanie. Przyszły też olej LM i płukanka. Dzisiaj mają przyjść filtry a potem tylko znaleźć czas na wymianę.
Awatar użytkownika
birdw
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: pt cze 06, 2014 14:49
Auto:: BMN/2.0/2007
Imię:: Tomek
Lokalizacja: okolice Gorzowa
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: birdw »

Właśnie przyszły piny do wtyczek - będę robić oświetlenie ostrzegawcze w drzwiach
Pozdrawiam, Tomek

Obrazek

Mój Touranek
Awatar użytkownika
yogicc
Użytkownik
Posty: 244
Rejestracja: ndz lis 22, 2015 17:07
Auto:: Touran 1,9TDI AVQ 2003r
Imię:: Daniel
Lokalizacja: Malbork
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: yogicc »

a_lehr pisze:Wczoraj zakupiłem koło dojazdowe 110zł, bieżnik w bardzo dobrym stanie. Przyszły też olej LM i płukanka. Dzisiaj mają przyjść filtry a potem tylko znaleźć czas na wymianę.
dobra cena za kolo jakie brales i skad?
Halooooo Straż pożarna??? Ukradli mi rower!! Zróbcie coś !!!
Było: Maluch '87, Cinquecento 700 '97, Corsa 1,2 '97, Passat 1,9TDI '99, Jest: Touran 1,9TDI '03, Audi A3 1,9TDI '00, Komar 232 '68, Romet 50T1 '81,
Awatar użytkownika
a_lehr
Przeglądacz
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 22, 2014 11:16
Auto:: 1T1 1.9 BLS
Imię:: Bartek
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: a_lehr »

[/quote]
dobra cena za kolo jakie brales i skad?[/quote]
to jest pełnowymiarowe koło na oryginalnej feldze stalowej VW, stan felgi oceniam na bardzo dobry a oponę dobrał mi taką jaką chciałem i do ilu pieniędzy. Kupiłem w okolicznym serwisie ogumienia. Mógł mi dobrać koło od 80zł nawet do 300.
Awatar użytkownika
leszeklen
Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: pt paź 31, 2014 11:39
Auto:: Touran
Imię::
Podziękował: 340 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy
Kontakt:

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: leszeklen »

W takim razie jest to koło zapasowe a nie dojazdowe.
Farszu
Zaawansowany
Posty: 383
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 15:03
Auto:: touran 2.0 BMM 2007
Imię:: Grześ
Lokalizacja: Polkowice
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Farszu »

Po długich poszukiwaniach w rozsądnych pieniądzach skompletowałem kratki wszystkie kratki do zderzaka cross r line pod stare halogeny jedna dzięki koledze Wachu.
Touran 1t3 new beetle Kymco downtwon
669 997 911
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: hagio »

Zakup pieca TT VEVO-za symboliczne 300pln. z myślą że po wyczyszczeniu odpali i będzie wymiana wraz z pompką paliwa dp42. A w niedalekiej przyszłości do kompletu TC4 Advanced.
Zmieniona nazwa pieca.
Załączniki
Screenshot_2016-08-21-09-24-01.png
Ostatnio zmieniony ndz sie 21, 2016 18:16 przez hagio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomasz_W-wa
Władca postów
Posty: 2561
Rejestracja: czw maja 17, 2012 18:04
Auto:: SEAT Ibiza SPORT 1.9 TDI
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 285 razy
Otrzymał podziękowań: 484 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Tomasz_W-wa »

hagio ale to jest VEVO czy EVO bo to dwa różne piece ???
Jeżeli EVO to chyba nie założywszy do Tourana.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Awatar użytkownika
Miki76
____________________
____________________
Posty: 1373
Rejestracja: ndz lut 17, 2013 21:30
Auto:: Touran 1,9 BXE 133KM 2006
Imię:: Damian
Lokalizacja: Wlkp
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Miki76 »

Tomasz_W-wa pisze:hagio ale to jest VEVO czy EVO bo to dwa różne piece ???
Jeżeli EVO to chyba nie założywszy do Tourana.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Tomek to jest VEVO 3C0815005BE
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: hagio »

Tomasz_W-wa pisze:hagio ale to jest VEVO czy EVO bo to dwa różne piece ???
Jeżeli EVO to chyba nie założywszy do Tourana.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Vevo, a czym się one różnią zasadniczo?
Nie jest to tak przypadkiem że TTV zastąpiono TT VEVO, a jego kolejnym następcą jest TT EVO?
Ps.Dziwne bo na stronie www.webasto.com można tylko wyszukać produkt o nazwie Evo, a Vevo nie ma.
Zablokowany