ja szukałem i na ali tylko podróby znalazłem. Zresztą nie byłoby z numerem 1T0marcyb3 pisze:Kupowales na alli czy na naszych portalach?
też jestem ciekaw.marcyb3 pisze:jeśli można wiedzieć ile takie ???
ja szukałem i na ali tylko podróby znalazłem. Zresztą nie byłoby z numerem 1T0marcyb3 pisze:Kupowales na alli czy na naszych portalach?
też jestem ciekaw.marcyb3 pisze:jeśli można wiedzieć ile takie ???

dobra cena za kolo jakie brales i skad?a_lehr pisze:Wczoraj zakupiłem koło dojazdowe 110zł, bieżnik w bardzo dobrym stanie. Przyszły też olej LM i płukanka. Dzisiaj mają przyjść filtry a potem tylko znaleźć czas na wymianę.

Tomek to jest VEVO 3C0815005BETomasz_W-wa pisze:hagio ale to jest VEVO czy EVO bo to dwa różne piece ???
Jeżeli EVO to chyba nie założywszy do Tourana.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Vevo, a czym się one różnią zasadniczo?Tomasz_W-wa pisze:hagio ale to jest VEVO czy EVO bo to dwa różne piece ???
Jeżeli EVO to chyba nie założywszy do Tourana.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa