Strona 26 z 36

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: wt lip 26, 2016 16:32
autor: Mefju
marcyb3 pisze:Kupowales na alli czy na naszych portalach?
ja szukałem i na ali tylko podróby znalazłem. Zresztą nie byłoby z numerem 1T0
marcyb3 pisze:jeśli można wiedzieć ile takie ???
też jestem ciekaw.

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: wt lip 26, 2016 17:49
autor: hubert222
Kupowalem na allegro u uzytkownika agd_rtv_expert Dostalem namiary na goscia tutaj na forum. Przesylka zapakowana odpowiednio no i stan navi igla :)

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: śr lip 27, 2016 11:16
autor: a_lehr
Przed chwilą dotarła przesyłka od kolegi tajpej z czujnikiem jakości powietrza i kompletną wiązką. Teraz tylko trzeba znaleźć chwilę czasu na montaż.

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: pt lip 29, 2016 10:30
autor: niko02
Zakupiony nowy zamek strona kierowcy:
Obrazek
Rocznik 2014. - nowy nieużywany. Cena lepsza niż za używki. Dzięki Jarry.

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: pn sie 01, 2016 18:11
autor: birdw
Dzisiaj dotarła paczka od Tajpeja :)

Image

nie wszystkie się zmieściły na zdjęciu :)
Czas na montaż :)

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: czw sie 04, 2016 11:45
autor: a_lehr
Wczoraj zakupiłem koło dojazdowe 110zł, bieżnik w bardzo dobrym stanie. Przyszły też olej LM i płukanka. Dzisiaj mają przyjść filtry a potem tylko znaleźć czas na wymianę.

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: czw sie 04, 2016 14:45
autor: birdw
Właśnie przyszły piny do wtyczek - będę robić oświetlenie ostrzegawcze w drzwiach

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: czw sie 04, 2016 15:58
autor: yogicc
a_lehr pisze:Wczoraj zakupiłem koło dojazdowe 110zł, bieżnik w bardzo dobrym stanie. Przyszły też olej LM i płukanka. Dzisiaj mają przyjść filtry a potem tylko znaleźć czas na wymianę.
dobra cena za kolo jakie brales i skad?

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: czw sie 04, 2016 22:09
autor: a_lehr
[/quote]
dobra cena za kolo jakie brales i skad?[/quote]
to jest pełnowymiarowe koło na oryginalnej feldze stalowej VW, stan felgi oceniam na bardzo dobry a oponę dobrał mi taką jaką chciałem i do ilu pieniędzy. Kupiłem w okolicznym serwisie ogumienia. Mógł mi dobrać koło od 80zł nawet do 300.

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: czw sie 04, 2016 23:45
autor: leszeklen
W takim razie jest to koło zapasowe a nie dojazdowe.

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: śr sie 10, 2016 15:32
autor: Farszu
Po długich poszukiwaniach w rozsądnych pieniądzach skompletowałem kratki wszystkie kratki do zderzaka cross r line pod stare halogeny jedna dzięki koledze Wachu.

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: ndz sie 21, 2016 09:33
autor: hagio
Zakup pieca TT VEVO-za symboliczne 300pln. z myślą że po wyczyszczeniu odpali i będzie wymiana wraz z pompką paliwa dp42. A w niedalekiej przyszłości do kompletu TC4 Advanced.
Zmieniona nazwa pieca.

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: ndz sie 21, 2016 10:15
autor: Tomasz_W-wa
hagio ale to jest VEVO czy EVO bo to dwa różne piece ???
Jeżeli EVO to chyba nie założywszy do Tourana.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: ndz sie 21, 2016 11:30
autor: Miki76
Tomasz_W-wa pisze:hagio ale to jest VEVO czy EVO bo to dwa różne piece ???
Jeżeli EVO to chyba nie założywszy do Tourana.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Tomek to jest VEVO 3C0815005BE

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

: ndz sie 21, 2016 18:31
autor: hagio
Tomasz_W-wa pisze:hagio ale to jest VEVO czy EVO bo to dwa różne piece ???
Jeżeli EVO to chyba nie założywszy do Tourana.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Vevo, a czym się one różnią zasadniczo?
Nie jest to tak przypadkiem że TTV zastąpiono TT VEVO, a jego kolejnym następcą jest TT EVO?
Ps.Dziwne bo na stronie www.webasto.com można tylko wyszukać produkt o nazwie Evo, a Vevo nie ma.