Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
marcyb3
Expert
Posty: 1236 Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Post
autor: marcyb3 » czw gru 01, 2016 21:19
A ja dzisiaj pojechałem sobie po prasę ,Nowa to nie jest bo stała dwa lata u kobiety może ze dwa razy używana
wystukane z mojego Siamsiunga
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
Muti
Władca postów
Posty: 5031 Rejestracja: pt cze 10, 2011 10:21
Auto:: MK7.5 R 2.O TSI DJHA
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 75 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy
Post
autor: Muti » pt gru 02, 2016 07:21
Super
za jaki prajs oddała?
NzTT
Był Touran... Jest kolejne czerwone auto z grupy
marcyb3
Expert
Posty: 1236 Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Post
autor: marcyb3 » pt gru 02, 2016 12:36
Dałem 220 zł. Jak dla moich potrzeb wystarczy w zupełności
wystukane z mojego Siamsiunga
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
hagio
Expert
Posty: 1220 Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:
Post
autor: hagio » sob gru 03, 2016 18:37
Nówka sztuka. Thermo Call T4 Advanced. Zapłacone i czekam na paczkę z Niemcowni.Do tego jeszcze będzie podpięty Multicontrol z wbudowanym czujnikiem temperatury.
Załączniki
FreeStyle
Użytkownik
Posty: 272 Rejestracja: sob sie 10, 2013 07:57
Auto:: 2,0TDI 130KW 4motion DSG
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 80 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Post
autor: FreeStyle » czw gru 08, 2016 19:54
Dzisiaj dotarły moduły z Prolumo
W weekend będzie montaż
Był Touran 1,9TDI/77KW + DSG
Jest Tiguan 2,0TDI/130KW + DSG
JEDARO
Expert
Posty: 1505 Rejestracja: pt maja 31, 2013 17:01
Auto:: Touran 1.9 TDI BLS
Imię:: Darek
Lokalizacja: Działdowo
Podziękował: 214 razy
Otrzymał podziękowań: 518 razy
Post
autor: JEDARO » ndz gru 11, 2016 10:42
FreeStyle pisze: W weekend będzie montaż
no to masz niezłe klocki Lego na weekend
Touran By JEDARO
Caddy By JEDARO
Jest i Tiguan
[you]
Jeśli pomogłem kliknij na podziękowanie
Mam wyłączone PW wiadomości kierować na maila
FreeStyle
Użytkownik
Posty: 272 Rejestracja: sob sie 10, 2013 07:57
Auto:: 2,0TDI 130KW 4motion DSG
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 80 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Post
autor: FreeStyle » ndz gru 11, 2016 18:30
JEDARO pisze: FreeStyle pisze: W weekend będzie montaż
no to masz niezłe klocki Lego na weekend
Klocki ledowe już na swoim miejscu. Jest moc. Jutro szczelę fotkę
Był Touran 1,9TDI/77KW + DSG
Jest Tiguan 2,0TDI/130KW + DSG
jarry
Władca postów
Posty: 5698 Rejestracja: pn sty 17, 2011 15:04
Auto:: 1T1 '05, 521 '10, 542 '11
Imię:: Rołbert
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 584 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy
Post
autor: jarry » pn gru 12, 2016 16:59
a dzisiaj takie cuś doszło
Dawid_FreeStyle
Przeglądacz
Posty: 79 Rejestracja: czw lut 04, 2016 19:24
Auto:: Touran 1.9 BLS 09r
Imię:: Dawid
Lokalizacja: KONIN
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Post
autor: Dawid_FreeStyle » wt gru 13, 2016 21:24
Ja dziś otrzymałem paczkę z IC a w niej;
sprzęgło do DSG + dwumas + pasek alternatora + rolka napinacza + łożyska alternatora
i szarpło budżet na dobrze ponad 3 tys
DAWID
ThoMass
Użytkownik
Posty: 186 Rejestracja: pt gru 25, 2015 15:50
Auto:: 1.6 TDI CAYC 105ps
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Post
autor: ThoMass » wt gru 13, 2016 21:54
FreeStyle pisze: Dzisiaj dotarły moduły z Prolumo
W weekend będzie montaż
Musi być moc jasności, znam produkty tego kolegi.
Po prostu sakramencka jasność w aucie
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137 Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Post
autor: Łuki 82 » wt gru 13, 2016 22:23
Ja dziś dostałem i przykleiłem
marcyb3
Expert
Posty: 1236 Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy
Post
autor: marcyb3 » śr gru 14, 2016 08:31
Łuki 82 pisze: Ja dziś dostałem i przykleiłem
Kolego gdzie takie coś zamawiales??? Na naszych portalach czy z zagranicy?
wystukane z mojego Siamsiunga
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
FreeStyle
Użytkownik
Posty: 272 Rejestracja: sob sie 10, 2013 07:57
Auto:: 2,0TDI 130KW 4motion DSG
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 80 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy
Post
autor: FreeStyle » śr gru 14, 2016 08:59
ThoMass pisze: FreeStyle pisze: Dzisiaj dotarły moduły z Prolumo
W weekend będzie montaż
Musi być moc jasności, znam produkty tego kolegi.
Po prostu sakramencka jasność w aucie
jasność faktycznie konkretna. Nie porównywalna ze zwykłymi żarówkami ledowymi dostępnymi na rynku.
Był Touran 1,9TDI/77KW + DSG
Jest Tiguan 2,0TDI/130KW + DSG
gordon
____________________
Posty: 746 Rejestracja: sob mar 26, 2011 14:25
Auto:: Touran 1.9 TDI BKC '05
Imię:: Ireneusz
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 188 razy
Post
autor: gordon » śr gru 14, 2016 10:55
marcyb3 pisze: Łuki 82 pisze: Ja dziś dostałem i przykleiłem
Kolego gdzie takie coś zamawiales??? Na naszych portalach czy z zagranicy?
wystukane z mojego Siamsiunga
Wybieraj Marcin:
http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... i-1-2-1025
Mefju
Użytkownik
Posty: 271 Rejestracja: ndz lip 12, 2015 18:33
Auto:: OCTAVIA III CKFC
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: Francja / Pikardia
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy
Post
autor: Mefju » śr gru 14, 2016 13:19
ja dziś kupiłem Meguiar's Ultimate Wax, trzeba się zbroić na wiosnę.
Skoda Octavia III 2.0 TDI CKFC 2013
VW Golf V 1.9 TDI BXE 2008