Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
marcyb3
Expert
Posty: 1236
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: marcyb3 »

A ja dzisiaj pojechałem sobie po prasę ,Nowa to nie jest bo stała dwa lata u kobiety może ze dwa razy używana :P
Obrazek

wystukane z mojego Siamsiunga :P
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
Awatar użytkownika
Muti
Władca postów
Posty: 5031
Rejestracja: pt cze 10, 2011 10:21
Auto:: MK7.5 R 2.O TSI DJHA
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 75 razy
Otrzymał podziękowań: 365 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Muti »

Super :) za jaki prajs oddała?

NzTT
Był Touran... Jest kolejne czerwone auto z grupy :)
Awatar użytkownika
marcyb3
Expert
Posty: 1236
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: marcyb3 »

Dałem 220 zł. Jak dla moich potrzeb wystarczy w zupełności

wystukane z mojego Siamsiunga :P
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: hagio »

Nówka sztuka. Thermo Call T4 Advanced. Zapłacone i czekam na paczkę z Niemcowni.Do tego jeszcze będzie podpięty Multicontrol z wbudowanym czujnikiem temperatury.
Załączniki
Screenshot_20161203-172842.png
FreeStyle
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: sob sie 10, 2013 07:57
Auto:: 2,0TDI 130KW 4motion DSG
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 80 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: FreeStyle »

Dzisiaj dotarły moduły z Prolumo :P
W weekend będzie montaż

Image
Był Touran 1,9TDI/77KW + DSG
Jest Tiguan 2,0TDI/130KW + DSG
Awatar użytkownika
JEDARO
Expert
Posty: 1505
Rejestracja: pt maja 31, 2013 17:01
Auto:: Touran 1.9 TDI BLS
Imię:: Darek
Lokalizacja: Działdowo
Podziękował: 214 razy
Otrzymał podziękowań: 518 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: JEDARO »

FreeStyle pisze:W weekend będzie montaż
no to masz niezłe klocki Lego na weekend :P
Touran By JEDARO
Caddy By JEDARO
Jest i Tiguan :)
[you] Jeśli pomogłem kliknij na podziękowanie
Mam wyłączone PW wiadomości kierować na maila
FreeStyle
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: sob sie 10, 2013 07:57
Auto:: 2,0TDI 130KW 4motion DSG
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 80 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: FreeStyle »

JEDARO pisze:
FreeStyle pisze:W weekend będzie montaż
no to masz niezłe klocki Lego na weekend :P
Klocki ledowe już na swoim miejscu. Jest moc. Jutro szczelę fotkę ;)
Był Touran 1,9TDI/77KW + DSG
Jest Tiguan 2,0TDI/130KW + DSG
Awatar użytkownika
jarry
Władca postów
Posty: 5698
Rejestracja: pn sty 17, 2011 15:04
Auto:: 1T1 '05, 521 '10, 542 '11
Imię:: Rołbert
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 584 razy
Otrzymał podziękowań: 829 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: jarry »

a dzisiaj takie cuś doszło :mrgreen:

Obrazek
pozdraVWiam, jarry
TEL. 66(osiem) 403 66(dziewięć)


"Frustra vivit, qui nemini prodest"

*PW wyłączone - proszę pisać na email
*moje auto http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?p=7898
*mój kanał YT - http://www.youtube.com/user/VWTouranPol ... ist&view=1
Awatar użytkownika
Dawid_FreeStyle
Przeglądacz
Posty: 79
Rejestracja: czw lut 04, 2016 19:24
Auto:: Touran 1.9 BLS 09r
Imię:: Dawid
Lokalizacja: KONIN
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Dawid_FreeStyle »

Ja dziś otrzymałem paczkę z IC a w niej;
sprzęgło do DSG + dwumas + pasek alternatora + rolka napinacza + łożyska alternatora
i szarpło budżet na dobrze ponad 3 tys :/
DAWID
ThoMass
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: pt gru 25, 2015 15:50
Auto:: 1.6 TDI CAYC 105ps
Imię:: Tomek
Lokalizacja: Koszalin
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: ThoMass »

FreeStyle pisze:Dzisiaj dotarły moduły z Prolumo :P
W weekend będzie montaż

Image
Musi być moc jasności, znam produkty tego kolegi.
Po prostu sakramencka jasność w aucie :super:
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Łuki 82 »

Ja dziś dostałem i przykleiłem :mrgreen:
Image
Awatar użytkownika
marcyb3
Expert
Posty: 1236
Rejestracja: sob kwie 04, 2015 22:36
Auto:: Touran 1,9 105 KM,2007r
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Jastrowie
Podziękował: 141 razy
Otrzymał podziękowań: 182 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: marcyb3 »

Łuki 82 pisze:Ja dziś dostałem i przykleiłem :mrgreen:
Image
Kolego gdzie takie coś zamawiales??? Na naszych portalach czy z zagranicy?

wystukane z mojego Siamsiunga :P
Jestem Marcin z Jastrowia
był
VW Touran 2,0 TDI AZV 100 KW z 2003 r czarny
VW Touran 1,9 TDI BKC 77 KW z 2005 r bordowy
VW Touran 1,9 TDI BLS 77 KW z 2007 r siwy
Jest
VW Touran 1,6 TDI CAYC 77KW z 29,12,2010 r Mocca
FreeStyle
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: sob sie 10, 2013 07:57
Auto:: 2,0TDI 130KW 4motion DSG
Imię:: Marcin
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 80 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: FreeStyle »

ThoMass pisze:
FreeStyle pisze:Dzisiaj dotarły moduły z Prolumo :P
W weekend będzie montaż

Musi być moc jasności, znam produkty tego kolegi.
Po prostu sakramencka jasność w aucie :super:
jasność faktycznie konkretna. Nie porównywalna ze zwykłymi żarówkami ledowymi dostępnymi na rynku.

Image
Był Touran 1,9TDI/77KW + DSG
Jest Tiguan 2,0TDI/130KW + DSG
Awatar użytkownika
gordon
____________________
____________________
Posty: 746
Rejestracja: sob mar 26, 2011 14:25
Auto:: Touran 1.9 TDI BKC '05
Imię:: Ireneusz
Lokalizacja: Lubuskie
Podziękował: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 188 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: gordon »

marcyb3 pisze:
Łuki 82 pisze:Ja dziś dostałem i przykleiłem :mrgreen:
Image
Kolego gdzie takie coś zamawiales??? Na naszych portalach czy z zagranicy?

wystukane z mojego Siamsiunga :P
Wybieraj Marcin:
http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... i-1-2-1025
Awatar użytkownika
Mefju
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: ndz lip 12, 2015 18:33
Auto:: OCTAVIA III CKFC
Imię:: Mateusz
Lokalizacja: Francja / Pikardia
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Mefju »

ja dziś kupiłem Meguiar's Ultimate Wax, trzeba się zbroić na wiosnę.
Skoda Octavia III 2.0 TDI CKFC 2013
VW Golf V 1.9 TDI BXE 2008 Obrazek
Zablokowany