Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Ciężkie problemy ze stolcem tak to tutaj
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: hagio »

wesol pisze:Jaki koszt tych kluczy?
Pewnie coś w tej granicy.
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5946450338
Awatar użytkownika
yox
Władca postów
Posty: 2982
Rejestracja: wt maja 27, 2014 21:43
Auto:: 1.9 TDI BXE 07 R-Line C.M
Imię:: Marek
Lokalizacja: UK
Podziękował: 240 razy
Otrzymał podziękowań: 673 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: yox »

... idzie do mnie gała od Scirocco R-Line... jak się bawić, to się bawić :D
Załączniki
scirocco.jpg
Awatar użytkownika
Rafał288
Przeglądacz
Posty: 86
Rejestracja: śr paź 30, 2013 16:50
Auto:: Touran 1,9 BLS -2007
Imię:: Rafal
Lokalizacja: Rumia Pomorskie
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Rafał288 »

wesol pisze:Jaki koszt tych kluczy?
330zł
Awatar użytkownika
wesol
Władca postów
Posty: 4963
Rejestracja: wt maja 10, 2016 08:19
Auto:: touran BLS i 2x CAYC
Imię:: Pawel
Lokalizacja: Goleniów
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: wesol »

Powiem ze dwie grzechotki proxona zniszczylem choc jakies liche owszem nie sa. Tez sie czaje na te plasko-oczkowe ale jakos bardziej mi podchodza yato. Zestaw taki ze mamy dwustronne klucze sklada sie z 8 9 10 11 12 13 14 15 17 19. Koszt takiego czegos to 130 zl. Brakuje jak dla mnie waznych dwoch rozmiarow 16 i 18 ale spoko bo mozna dokupic osobno to tylko 30 zl. Rozmiary 15 16 i 18 to dosc przydatne sa bo skrzynie przykrecane sa na takie sruby rozruszniki i zawieszenia.
Yato ma to pod oznaczeniami yt-5038 oraz ten pojedynczy yt-5034.
1T2 BLS oraz 2x 1T3 CAYC
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: hagio »

yox pisze:... idzie do mnie gała od Scirocco R-Line... jak się bawić, to się bawić :D
Bez "rzeźbienia" się pewnie nie obędzie. Ja musiałem skrócić drążek o dobre 5cm.i go zeszlifować z jednej strony bo waliłem łapą w radio. A zakladałem piłkę golfową.
Awatar użytkownika
wesol
Władca postów
Posty: 4963
Rejestracja: wt maja 10, 2016 08:19
Auto:: touran BLS i 2x CAYC
Imię:: Pawel
Lokalizacja: Goleniów
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: wesol »

To juz dwa mody bo robisz przy okazji shorta. Tez mam w sharanie galke z mieszkiem od turka wstawiona i patyk ucialem o jakies 5 cm. Szybciej biegi zmieniam.
1T2 BLS oraz 2x 1T3 CAYC
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Łuki 82 »

Dziś przyszły pokrowce, na razie tylko przód założyłem, reszta jutro.
Image
Awatar użytkownika
WROC1975
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: wt cze 16, 2015 19:31
Auto:: Touran 1.9 1T1 105KM 2004
Imię:: Robert
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 74 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: WROC1975 »

jarry pisze:
jaras99 pisze:I ja właśnie odebrałem kalendarz TKP 2017. Jutro montaż. Dzieki jarry :piwo:
bartez55 pisze:Do mnie również dotarł :)super :)
:bry:
No to dzięki marcin975 moje kalendarze leżą też i u mnie -brawo ja :brawa: - dzięki Marcin i dzięki Jarry :piwo:
wszystko ma swoje priorytety ...
Awatar użytkownika
Tomasz_W-wa
Władca postów
Posty: 2561
Rejestracja: czw maja 17, 2012 18:04
Auto:: SEAT Ibiza SPORT 1.9 TDI
Imię:: Tomasz
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 285 razy
Otrzymał podziękowań: 484 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Tomasz_W-wa »

Właśnie kurier mi przyniósł paczuszkę, a w niej kilka kluczy do mojej kolekcji od zaprzyjaźnionego przedstawiciela HAZET-a.
Od razu poczułem że święta już już :mrgreen:

Obrazek


Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Awatar użytkownika
wesol
Władca postów
Posty: 4963
Rejestracja: wt maja 10, 2016 08:19
Auto:: touran BLS i 2x CAYC
Imię:: Pawel
Lokalizacja: Goleniów
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: wesol »

Hazet tez mam ze dwa jakies klucze. Lubie stanleya za dokladnosc wykonania. Zakladasz na srube i zero luzu. Klucz 10 to rowne 10mm nie jakues 10.4mm itp. Generalnie uzywam king tony bo twarde i dozywotnia gwara.
1T2 BLS oraz 2x 1T3 CAYC
dlugi66
Przeglądacz
Posty: 125
Rejestracja: wt maja 17, 2011 21:10
Auto:: Opel Zafira C
Imię:: Jarek
Lokalizacja: Brzeg-Wrocław, OB
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: dlugi66 »

Łuki 82 pisze:Dziś przyszły pokrowce, na razie tylko przód założyłem, reszta jutro.
Image
gdzie kupiłeś i jaka cena?
strażak-emeryt
Awatar użytkownika
hagio
Expert
Posty: 1220
Rejestracja: sob lut 04, 2012 14:35
Auto:: TRENDLINE 2.0 16V BKD2005
Imię:: BARTOSZ
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podziękowań: 153 razy
Kontakt:

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: hagio »

Dwa "samoprezenty" bo żona w życiu by mi nie kupiła :-)
Załączniki
Screenshot_20161220-172547.png
Screenshot_20161220-172335.jpg
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Łuki 82 »

dlugi66 pisze:
Łuki 82 pisze:Dziś przyszły pokrowce, na razie tylko przód założyłem, reszta jutro.
Image
gdzie kupiłeś i jaka cena?
Alledrogo, cena 331 z przesyłką dziś założony tył i do reklamacji pokrowce na tylne zagłówki, dali trzy do środkowego ale ogólnie jeżeli chodzi o jakość to bardzo dobre oraz spasowane, montaż to pestka.
Awatar użytkownika
Miki76
____________________
____________________
Posty: 1373
Rejestracja: ndz lut 17, 2013 21:30
Auto:: Touran 1,9 BXE 133KM 2006
Imię:: Damian
Lokalizacja: Wlkp
Podziękował: 89 razy
Otrzymał podziękowań: 194 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Miki76 »

Łuki 82 pisze:
dlugi66 pisze:
Łuki 82 pisze:Dziś przyszły pokrowce, na razie tylko przód założyłem, reszta jutro.
Image
gdzie kupiłeś i jaka cena?
Alledrogo, cena 331 z przesyłką dziś założony tył i do reklamacji pokrowce na tylne zagłówki, dali trzy do środkowego ale ogólnie jeżeli chodzi o jakość to bardzo dobre oraz spasowane, montaż to pestka.
może dali ci do nowej wersji tam są trzy takie same zagłówki
Awatar użytkownika
Łuki 82
Przeglądacz
Posty: 137
Rejestracja: wt lis 22, 2016 12:15
Auto:: 1,9 TDI AVQ Trendline 03
Imię:: Łukasz
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Dzisiaj - zamówiłem, kupiłem, otrzymałem etc. [2015.05]

Post autor: Łuki 82 »

Miki76 pisze:może dali ci do nowej wersji tam są trzy takie same zagłówki
Możliwe, nie interesuje mnie to, mieli podany rocznik.
Zablokowany