Strona 6 z 6
Re: Jakie macie smartfony i co polecacie?
: wt mar 18, 2014 20:16
autor: GioW
Staszku nie bierz S3 Mini, kaszana straszetna... jeśli chcesz coś z mini do już lepiej S4.
Ja miałem podobny dylemat (na S4 mnie nie było stać - zresztą nie dałbym blisko 2k za telefon), nie chciałem się pchać w te okrojone mini, S3 też był ciut drogi więc wziąłem LG L7 II i powiem Ci, że jestem zadowolony.
Tu masz fajne stronki do porównania telefonów:
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/
http://www.telepolis.pl/telefony,4,1,0.html?s=porownaj
Re: Jakie macie smartfony i co polecacie?
: wt mar 18, 2014 20:16
autor: KriSSo
Miałem pełne S3, żonie kupiłem s3mini i jest niezadowolona zbytnio, bo "za trudny" w obsłudze. Nie jest to oczywiście ocena obiektywna

. Natomiast bawiłem się nim i w zasadzie pracuje to tak samo, co S3 - oba średnio sobie radzą. Dobrze jest wymienić rom np na omegę, wtedy to dopiero sensownie śmiga. Jeśli budżet mocno ograniczony, to s3mini będzie przyzwoitym wyborem.
Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
Re: Jakie macie smartfony i co polecacie?
: wt mar 18, 2014 20:21
autor: stann
GioW pisze:Staszku nie bierz S3 Mini, kaszana straszetna... jeśli chcesz coś z mini do już lepiej S4.
Ja miałem podobny dylemat (na S4 mnie nie było stać - zresztą nie dałbym blisko 2k za telefon), nie chciałem się pchać w te okrojone mini, S3 też był ciut drogi więc wziąłem LG L7 II i powiem Ci, że jestem zadowolony.
Tu masz fajne stronki do porównania telefonów:
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/
http://www.telepolis.pl/telefony,4,1,0.html?s=porownaj
Janek, a gdzie kupiles tego LG w salonie czy w MM.
Re: Jakie macie smartfony i co polecacie?
: wt mar 18, 2014 21:42
autor: GioW
stann pisze:Janek, a gdzie kupiles tego LG w salonie czy w MM.
W MediaExpert* ale na stronie www z dostawą do lokalnego sklepu.
W sklepie na półce mieli w tamtym czasie po 950zł, na ich stronie kupiłem za 780zł... przy podpisywaniu umowy z Plusem miałbym go za 1zł ale abo 79zł na 25m-cy... a tak mam abo za 39zł (ten sam tylko bez tel) na 18m-cy. Łatwo przeliczyć, że w sieci się nie opłaca, raz wyższa cena, dwa - uwiązany jesteś na przeszło 2 lata.
* w Międzyrzeczu nie mam MM
tylko ME lub Neonet ew. Avans 
Re: Jakie macie smartfony i co polecacie?
: wt mar 18, 2014 23:25
autor: g_b
Ja też bym s3 mini odradził. Kupiłem żonie ale wolny ten telefon jest... ma chyba trochę przeciazony procesorek... zdarza się że się zawiesi. Albo że nie można się dodzwonić... odradzam....
Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Re: Jakie macie smartfony i co polecacie?
: śr mar 19, 2014 00:06
autor: jeffik
Witam!
Ja szczerze polecam XPERIę Z1. Mam od kilku miesięcy i nie widzę wad. Telefon rewelacja: jakość wykonania i zastosowane materiały, wydajność, bateria, aparat itd...
Pozdrawiam!
Re: Jakie macie smartfony i co polecacie?
: śr mar 19, 2014 14:38
autor: Królewna
A ja mam S3mini i jakoś nie narzekam. Dodzwonić się można, powiesił się może raz. Tylko bateria do d... Mam go niespełna rok i nie wytrzymuje 1 dnia

Re: Jakie macie smartfony i co polecacie?
: śr mar 19, 2014 18:12
autor: stann
Dzięki wszystkim za przestrogę przed S3 mini. Ten telefon na 100% odpada.
-- 26 maja 2014, o 20:01 --
Proszę powiedzcie jeszcze czy ktoś ma może LG Swift L5 II i jak mu się sprawuje??