Strona 1 z 1

Witam

: wt sie 12, 2014 21:40
autor: papalos84
Witam Was Turanowiczow. Jestem ty nowy. chce kupic turana 5 osobowego, 1.9 tdi 2005 rok...nie wiem, jechac do niemiec- dzisiaj ogladalem jenego 5000 euro- ale poobijany. Panowie jestem laikiem...jak mam szukac, gdzie, na co patrzec... podoba mi sie ten samochod i bede sie na nim koncentrowal...nie stac mnie na nowego, ale jak pomozecie gdzie patrzec i na co zwracac uwage to na pewno sie doztosuje

Re: Witam

: wt sie 12, 2014 21:48
autor: bartek0-01
Hej

na poczatek ten watek do zapoznania i będziesz wiedział na co zwrócić uwage

http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?t=190

Re: Witam

: wt sie 12, 2014 21:57
autor: dzwonek17
Witamy :cze:
Powodzenia w zakupie.
Czytaj forum tu wszystko jest.

Re: Witam

: wt sie 12, 2014 22:02
autor: trial70
Siemanko :bry:

Re: Witam

: wt sie 12, 2014 22:07
autor: Eljot
Witamy!
:D