Witam
: wt sie 12, 2014 21:40
Witam Was Turanowiczow. Jestem ty nowy. chce kupic turana 5 osobowego, 1.9 tdi 2005 rok...nie wiem, jechac do niemiec- dzisiaj ogladalem jenego 5000 euro- ale poobijany. Panowie jestem laikiem...jak mam szukac, gdzie, na co patrzec... podoba mi sie ten samochod i bede sie na nim koncentrowal...nie stac mnie na nowego, ale jak pomozecie gdzie patrzec i na co zwracac uwage to na pewno sie doztosuje