Strona 1 z 1

Po zakupie

: wt gru 30, 2014 00:50
autor: adamch
Witam serdecznie

w styczniu kupuje tourana z niemiec, bez serwisu, ze wzgledu na duza cene uslug w niemczech.

Prosze o informacje co musze wymienic po zakupie?

Pasek rozrzadu + pompa wdoy
filtr oleju
filtr paliwa

czy cos jeszcze wchodzi w gre?

Model touran 1.9 tdi trendline 2003

Pozdrawiam

Re: Po zakupie

: wt gru 30, 2014 10:55
autor: aawol
robiąc przegląd nie zapominaj o oleju, płynie hamulcowym i chłodniczym, filtrach powietrza i kabinowym. Dobrze sprawdź nawet płyn do spryskiwaczy bo jeśli auto jest wystawione do sprzedaży to może stać i nikt nie zużył płynu z lata.... Poza tym diagnostyka i jazda!!!

Re: Po zakupie

: wt gru 30, 2014 14:40
autor: adamch
dziekuje za informacje

Re: Po zakupie

: sob mar 14, 2015 15:46
autor: RoberT195
ja po zakupie tylko że silnik 2.0 140km wymieniłem jeszcze "ołówek"

Re: Po zakupie

: sob mar 14, 2015 17:28
autor: Muti
W touranach w 2.0 tdi nie ma imbusa w pompie.

Nztt