Strona 1 z 1

Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 13:42
autor: Miki76
Witam jak w temacie ma ktoś dostęp do Tlenek ceru gdyż chciałem wypolerować RCD 510 i usunąć ryski z przedniej szyby chętnie bym kupił

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 14:15
autor: Eljot
Miki76 pozostanie pewnie niestety...
Alledrogo :(

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 15:08
autor: Miki76
Eljot pisze:Miki76 pozostanie pewnie niestety...
Alledrogo :(
może ktoś się znajdzie a jak nie to kupię w sklepie internetowym 200 gram + tarcza do polerowania 30zł

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 17:45
autor: dexter23pl
Nieeeeeee!!!!! tlenek jest tylko dobry do szkła. Do plastików itp masz pastę diplex chyba się nazywa, Tlenkiem kiedyś potraktowałem szybkę na zegarku to wyszła jak po papierze ściernym 1000.

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 18:01
autor: A-R-T-U-R

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 19:24
autor: Miki76
displex so radia ok lecz szyba przednia i telefon to inna sprawa

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 19:26
autor: wujo_sam
Popytaj u szklarzy moze cos maja :)
No nie mow ze iPhona szorowal bedziesz :D

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 19:37
autor: Miki76
wujo_sam pisze:Popytaj u szklarzy moze cos maja :)
No nie mow ze iPhona szorowal bedziesz :D
nie swojego roboczego będę szlifował

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: wt lut 24, 2015 19:53
autor: raflip
Z tego co kojarzę to "displex" chyba sa dwa rodzaje, jeden do zwykłych wyświetlaczy a drugi do dotykowych.
Jak kupiłem moje radio (zwykle) to miałem straszna rysę, kupiłem displex i powiem wam ze jestem pod wrażeniem. Rysa prawie nie widoczna

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: śr lut 25, 2015 00:40
autor: Miki76
a który jest do dotykowych

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: śr lut 25, 2015 06:27
autor: raflip
Koloru żółtego

Re: Ma ktoś dostęp do Tlenek ceru

: śr lut 25, 2015 09:37
autor: Miki76
ok dzięki