Lakier czy Folia. bez znaku zapytania
Każdy materiał ma swoją rozszerzalność liniową.
W przypadku lakieru mamy możliwość uzyskania powłoki jednolitej.
W przypadku folii zawsze musi być łączenie. Jak zrobimy na styk dokładnie jak nie wiem co. Folia i tak ma prawo się skurczyć i pracować na łączeniach.
Dodatkowo prze łączenie na styk - to drzwi dla wilgoci.
Różnice temperatur na karoserii zima lato to - ( -30 d0 + 75 stC ) goły człowiek nie wytrzymie

a co dopiero folia...
Sam myślę oklejać czy lakierować ???
-- Pt lut 27, 2015 21:42 --
Ktoś zapytał :
odpowiadam dla wszystkich:
Żadna opalarka !!!
Masz Żonę to masz suszarkę do włosów... większa temperatura zabija i folię i podkład - czyli plastikowe elementy.
Pytaj o folie termokurczliwe !!! jest wiele pseudo folii.
metoda kładzenia na sucho !!!
Klamki nie są metalowe , więc można pokusić się o metodę na mokro, ale blacha koniecznie na sucho... bez doświadczenia i totalnej precyzji - mogę powiedzieć powodzenia. - nie ujmując...
To naprawdę nie wygląda tak jak na ulicy, oklejone autko czy tramwaj w logo i reklamę...
Wszystkie tego typu oklejenia to max na 6-12m-cy.
Jak jakieś pytania walcie śmiało, pomogę, odpowiem, !!!

abym tylko ogarną temat
Znalazłem coś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=SFkZDVer-yM
żadna instrukcja, niczego nie reklamuje, nie mam nic wspólnego z tą firmą.
Filmik pokazuje w jakich warunkach należy oklejać i jaki musi być lakier - lepszy niż nówka !