Strona 1 z 2
Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 16:58
autor: Eljot
Z
Adamfx zbieramy części do moda.
Zdjęcie specjalnie rozmyte! proszę nie regulować monitorów!
Mamy nadzieję, że dotrze i druga najważniejsza część układanki.
Jeżeli się uda w weekend będziemy modzić!

Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 17:20
autor: magic
Widzę że już odbojniki są brakuje tylko kulek i ... Życzę powodzenia w ustalonym okrzyku
Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 19:50
autor: JEDARO
etam taki mod jak będzie się jeszcze zamykać to będzie git

Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 21:40
autor: Eljot
JEDARO pisze:etam taki mod jak będzie się jeszcze zamykać to będzie git

Od czegoś trzeba zacząć!
A jak tam postępy u Ciebie?

Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 21:52
autor: Adamfx
Taki, czy nie taki ale mod wielu kombinowało i co wyszło ?, więc my mamy nadzieję, że się nam w końcu uda.

Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 22:02
autor: magic
Napewno wiecie że kluczem do sukcesu są siłowniki. Trzymam kciuki.
Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 22:43
autor: jeżu
magic pisze:Napewno wiecie że kluczem do sukcesu są siłowniki. Trzymam kciuki.
a jak U Ciebie Maciej... ?
Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 22:50
autor: magic
Stoję w martwym punkcie... Ciężko uzbierać pare groszy

Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 22:56
autor: jeżu
Zobaczymy jak pójdzie kolegom.. Trzymam

Re: Szykowanie się do moda
: śr cze 17, 2015 23:11
autor: magic
Eljot i Adamfx może zrobicie odrazu manuala dla potomnych ???
Re: Szykowanie się do moda
: czw cze 18, 2015 01:24
autor: spacewalker
a o klapie to zdaje się jest juz temat
Re: Szykowanie się do moda
: czw cze 18, 2015 06:30
autor: Eljot
magic pisze:Eljot i Adamfx może zrobicie odrazu manuala dla potomnych ???
Oczywiście!
spacewalker pisze:a o klapie to zdaje się jest juz temat
Niestety jako Moderator usunąłeś go.
spacewalker to cały czas drążony ten sam temat, był o otwierającej się samoczynnie klapie.
spacewalker sorki!!!!
Nie zrozumiałem....
Rzeczywiście jest temat o modzie, a tu chciałem tylko zameldować przygotowania do moda...
Głupio mi...

Re: Szykowanie się do moda
: czw cze 18, 2015 07:07
autor: JEDARO
są przecież na necie gotowe rozwiązania jeśli dobrze pamiętam wachu wrzucał linki na forum

Re: Szykowanie się do moda
: czw cze 18, 2015 09:39
autor: wachu
tak ale chyba za ponad 100 eur
a większa satysfakcja zrobić samemu i taniej

Re: Szykowanie się do moda
: czw cze 18, 2015 09:55
autor: Maciej_F
jeżu pisze:magic pisze:Napewno wiecie że kluczem do sukcesu są siłowniki. Trzymam kciuki.
a jak U Ciebie Maciej... ?
U mnie z pełnym sukcesem
otwiera się na pilota zamyka automatycznie , pełen bajer .
jest jeden haczyk .

to Alhambra II