Strona 1 z 2

Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 16:58
autor: Eljot
Z Adamfx zbieramy części do moda.
Zdjęcie specjalnie rozmyte! proszę nie regulować monitorów! :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Mamy nadzieję, że dotrze i druga najważniejsza część układanki.
Jeżeli się uda w weekend będziemy modzić!

Image

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 17:20
autor: magic
Widzę że już odbojniki są brakuje tylko kulek i ... Życzę powodzenia w ustalonym okrzyku

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 19:50
autor: JEDARO
etam taki mod jak będzie się jeszcze zamykać to będzie git :P

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 21:40
autor: Eljot
JEDARO pisze:etam taki mod jak będzie się jeszcze zamykać to będzie git :P
Od czegoś trzeba zacząć!
:haha:
A jak tam postępy u Ciebie?
:uklon:

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 21:52
autor: Adamfx
Taki, czy nie taki ale mod wielu kombinowało i co wyszło ?, więc my mamy nadzieję, że się nam w końcu uda. :)

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 22:02
autor: magic
Napewno wiecie że kluczem do sukcesu są siłowniki. Trzymam kciuki.

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 22:43
autor: jeżu
magic pisze:Napewno wiecie że kluczem do sukcesu są siłowniki. Trzymam kciuki.
a jak U Ciebie Maciej... ?

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 22:50
autor: magic
Stoję w martwym punkcie... Ciężko uzbierać pare groszy ;)

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 22:56
autor: jeżu
Zobaczymy jak pójdzie kolegom.. Trzymam :super:

Re: Szykowanie się do moda

: śr cze 17, 2015 23:11
autor: magic
Eljot i Adamfx może zrobicie odrazu manuala dla potomnych ???

Re: Szykowanie się do moda

: czw cze 18, 2015 01:24
autor: spacewalker
a o klapie to zdaje się jest juz temat

Re: Szykowanie się do moda

: czw cze 18, 2015 06:30
autor: Eljot
magic pisze:Eljot i Adamfx może zrobicie odrazu manuala dla potomnych ???
Oczywiście!
spacewalker pisze:a o klapie to zdaje się jest juz temat
Niestety jako Moderator usunąłeś go.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

spacewalker to cały czas drążony ten sam temat, był o otwierającej się samoczynnie klapie.
:uklon:

spacewalker sorki!!!!
Nie zrozumiałem....
Rzeczywiście jest temat o modzie, a tu chciałem tylko zameldować przygotowania do moda...
Głupio mi...
:oops: :oops: :oops:

Re: Szykowanie się do moda

: czw cze 18, 2015 07:07
autor: JEDARO
są przecież na necie gotowe rozwiązania jeśli dobrze pamiętam wachu wrzucał linki na forum ;)

Re: Szykowanie się do moda

: czw cze 18, 2015 09:39
autor: wachu
tak ale chyba za ponad 100 eur

a większa satysfakcja zrobić samemu i taniej :super:

Re: Szykowanie się do moda

: czw cze 18, 2015 09:55
autor: Maciej_F
jeżu pisze:
magic pisze:Napewno wiecie że kluczem do sukcesu są siłowniki. Trzymam kciuki.
a jak U Ciebie Maciej... ?
U mnie z pełnym sukcesem :lol: :lol:
otwiera się na pilota zamyka automatycznie , pełen bajer .
jest jeden haczyk .

:hahaha: to Alhambra II