Strona 1 z 1

Kiedyś było lepiej.

: czw cze 25, 2015 18:40
autor: piotrh4

Re: Kiedyś było lepiej.

: czw cze 25, 2015 19:44
autor: Piotr_W
Bo było :) i teraz te czasy fajnie się wspomina :P Kiedyś na święta czekałeś za bananem teraz minimum xbox :P