Strona 1 z 2
WOT ktoś gra może?
: czw lip 30, 2015 17:57
autor: Piotr_W
jak w temacie

ktoś gra może w world of tanks ?
Re: WOT ktoś gra może?
: czw lip 30, 2015 18:00
autor: bogus5marcin
tak ale na xbox one
Re: WOT ktoś gra może?
: czw lip 30, 2015 18:04
autor: Piotr_W
a na xbox to raczej płatne ?
Re: WOT ktoś gra może?
: czw lip 30, 2015 18:45
autor: Tomasz_W-wa
Tak ja monce, ale od niedawna, mam chyba rozegranych z 500 czy 600 bitew. Rozwijam Niemieckie czołki.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Re: WOT ktoś gra może?
: czw lip 30, 2015 18:51
autor: marcyb3
prawie trzy lata jestem na WOT ,ale od 4 miesięcy rzadko gram, trzeba się dziećmi zająć

Re: WOT ktoś gra może?
: czw lip 30, 2015 18:55
autor: Piotr_W
No ja około 2,5 roku jak coś to dawajcie Nicki z gry to dodam do znajomych

i też ostatnio miałem 3 miesięczną przerwę prawie .
Tomek tylko Niemców ciągniesz?? polecam kilka linii sobie pociągnąć i różne typy czołgów by zobaczyć czym Ci się najlepiej gra .
Re: WOT ktoś gra może?
: czw lip 30, 2015 20:12
autor: marcyb3
mój nick jest taki sam jak na forum

Re: WOT ktoś gra może?
: sob sie 01, 2015 13:25
autor: niko02
Ja też

niko02855
Re: WOT ktoś gra może?
: sob sie 01, 2015 13:35
autor: Piotr_W
No proszę fajnie spotkać klubowiczów i w grach

jak będę na wot to puszczę wam zaproszenie do znajomych może uda nam się wspólnie zagrać

Re: WOT ktoś gra może?
: sob sie 01, 2015 20:22
autor: d3v0
d3v092 <--- brak czasu na granie ostatnio . ok 4k bitw.
Re: WOT ktoś gra może?
: ndz sie 02, 2015 16:38
autor: Piotr_W
Niko02 a Ty na pewno masz taki nick w grze? Bo nie znajduje mi Ciebie . No chyba że też na xbox grasz
Re: WOT ktoś gra może?
: wt sie 04, 2015 08:17
autor: niko02
Tak, xbox. Dzisiaj przysiadam, bo żonę wywiozłem na tydzień.
Re: WOT ktoś gra może?
: wt sie 04, 2015 21:13
autor: wkpwojtek
PC wkpwojtek
Re: WOT ktoś gra może?
: wt sie 04, 2015 21:41
autor: Jacekp54
Ja kiedyś tam grałem, teraz miałem dosyć dłuuugą przerwę. Ale jakby się znalazło paru klubowiczów to nic nie stoi na przeszkodzie żeby powrócić.
Mam 1700 bitew i własny Klan, a nick taki jak na forum (Jacekp54)
Re: WOT ktoś gra może?
: śr sie 05, 2015 04:55
autor: Piotr_W
No 1700 to chyba trochę mało jak na klan

ja mam coś ok 19000
