Strona 1 z 1

Udział w konkursie prośba o wsparcie

: pn wrz 28, 2015 21:05
autor: MaciejG
Witam. Proszę o polubienia dla drużyny siatkarskiej w której trenuje mój syn zdjęcie bierze udział w konkursie. Z góry dzięki.Bardzo proszę o polubienie zdjęcia z linka: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Re: Udział w konkursie prośba o wsparcie

: pn wrz 28, 2015 21:20
autor: Adamfx
nie otwiera się strona :(

Re: Udział w konkursie prośba o wsparcie

: pn wrz 28, 2015 21:41
autor: macszl
A właśnie chciałem polubić. Nie hula