Strona 1 z 1
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: pn paź 05, 2015 11:39
autor: Polew
Kolego
Tylko Jacatouran,jest najlepszy.Polecam!
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: pn paź 05, 2015 11:47
autor: Miki76
ja też ci mogę polecić kolegę JacaTouran zna się na rzeczy
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: pn paź 05, 2015 12:06
autor: JacaTouran
Halef pisze:No i pech trafił na mnie. A mianowicie gwizd, trzask-prask i po turbinie

I pytanie do was drodzy forumowicze. Gdzie najlepiej regenerować turbiny w Bydgoszczy? Trochę się dowiadywałem w około ale wszyscy raczej wymontowują turbiny i wysyłają. Co radzicie? z góry dziękuje. Pozdrawiam
Przyślij mi turbo , albo przyprowadź maszynę to zrobimy komplet i będzie dopieszczone jak trzeba, a i przy okazji resztę podzespołów dokładnie posprawdzam .
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: pn paź 05, 2015 21:03
autor: morfeusz33
[quote="Polew"]Kolego
Tylko Jacatouran,jest najlepszy.Polecam
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: pn paź 05, 2015 21:06
autor: Eljot
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: pn paź 05, 2015 21:47
autor: radek19
Jak Koledzy wyżej też polecam Jacka. Zrobi turbo raz i konkretnie bez jakiś poprawek i będziesz zadowolony. Ja śmigam na turbince zrobionej w Łowiczu i jest

Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: pn paź 05, 2015 21:51
autor: JacaTouran
radek19 pisze:Jak Koledzy wyżej też polecam Jacka. Zrobi turbo raz i konkretnie bez jakiś poprawek i będziesz zadowolony. Ja śmigam na turbince zrobionej w Łowiczu i jest

i na chipsie
Dzięki Pany za uznanie

Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: pn paź 05, 2015 22:08
autor: wkpwojtek
Ja też robiłem u Jacka, minął rok od naprawy i wszystko w jak najlepszym porządku.
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz
: śr paź 07, 2015 22:53
autor: JacaTouran
wkpwojtek pisze:Ja też robiłem u Jacka, minął rok od naprawy i wszystko w jak najlepszym porządku.
Temat prosty, ma być igła i jest igła.
Turbinami w firmie zajmuje się osobiście i nie ma miejsca na lipe .
Zapraszam

Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz.
: czw maja 25, 2017 18:47
autor: turek
Z czego jest ta turbinka ?
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz.
: czw maja 25, 2017 19:44
autor: wesol
bkc bxe bjb itp. Generlanie do 105 konnych. GT1649V
Re: Regeneracja turbin Bydgoszcz.
: czw maja 25, 2017 21:16
autor: JacaTouran
Od 105ps bez dpfu