Strona 1 z 2
Moda na mody
: pn lis 16, 2015 01:48
autor: Ziomek
Tak sobie myślę, co by tu jeszcze zmodyfikować. Samochodu nie chcę zmieniać, żony tym bardziej nie. Może napiszecie co wg Was warto zmodzić. Ale tak na ostro. Mnie na ten przykład kręci zamiana radia z panelem klimatronic. A co?
Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 09:33
autor: spacewalker
Panel + radio ...... na ostro???
eeee..... motor + 4WD to jest mod na ostro
Panel z radiem to na sniadanie
Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 10:13
autor: żółwik
spacewalker pisze:Panel + radio ...... na ostro???
eeee..... motor + 4WD to jest mod na ostro
Panel z radiem to na sniadanie
Oj ...
ale ekonomiczniej chyba już Yeti 4x4 kupić . To prawie touran tyle że "bez" bagażnika .
Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 10:39
autor: niko02
żółwik pisze:To prawie touran tyle że "bez" bagażnika .
To prawda, miałem jako zastępcze i nawet wózka nie szło włożyć, a w touranie wchodzi rozłożony z gondolą

Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 11:11
autor: PIOTREL
Serio Yeti ma taki mały bagażnik? Zastanawiałem się nad czymś takim. Przynajmniej przeszło mi przez myśl. Skoda nie wypuszcza swojego "Tourana".
Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 11:24
autor: Zyndram
Jeden z modów
Ziomek pisze:Ale tak na ostro.
to tylko to mi się kojarzy
-- 16 lis 2015, o 10:31 --
A właściwie to mi jeszcze jeden przyszedł do głowy, również na ostro

Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 11:37
autor: swimmer
PIOTREL pisze:Serio Yeti ma taki mały bagażnik? Zastanawiałem się nad czymś takim. Przynajmniej przeszło mi przez myśl. Skoda nie wypuszcza swojego "Tourana".
dla mnie osobiście yeti to taki kompromis z którego wyszło nieporozumienie...
brzydki, nadmuchany z zewnątrz, ciasny w środku, bagaznik 400litrów, po co to komu? no ale o gustach sie nie dyskutuje
-- Pn lis 16, 2015 10:39 --
a na ostre mody inspiracji szukaj tutaj:
http://www.touranklub.pl/forum/viewtopi ... hilit=tfsi
Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 14:09
autor: Ziomek
O tak, 4x4 to było by coś, ale to za wysokie progi na moje nogi. Biorę kostki, tylko poszukam w innym niż róż kolorze;)
Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 15:13
autor: WROC1975
swimmer pisze:PIOTREL pisze:Serio Yeti ma taki mały bagażnik? Zastanawiałem się nad czymś takim. Przynajmniej przeszło mi przez myśl. Skoda nie wypuszcza swojego "Tourana".
dla mnie osobiście yeti to taki kompromis z którego wyszło nieporozumienie...
brzydki, nadmuchany z zewnątrz, ciasny w środku, bagaznik 400litrów, po co to komu? no ale o gustach sie nie dyskutuje
-- Pn lis 16, 2015 10:39 --
a na ostre mody inspiracji szukaj tutaj:
http://www.touranklub.pl/forum/viewtopi ... hilit=tfsi
dokładnie to samo chodziło mi po głowie - 400KM

Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 17:33
autor: rzutnik
Odnośnie modów dużo jest w manualach forumowiczów. W sprawach "grubszych" jak zwykle ograniczeniem jest kasa. W pewnych kwestiach dochodzi jeszcze brak informacji czyli kilka razy kasa na poczet testowania. Dodatkowo dochodzi jeszcze ciągły brak czasu.
Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 17:46
autor: Rafalgd1
eeee..... motor + 4WD to jest mod na ostro
jeden z naszych kolegów już jest po takim modzie i śmiga takim Turaskiem

Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 19:34
autor: Eljot
Zacznij "chromić" środeczek, zmień gałkę biegów, "pedały" osłony na progi i zderzak pod klapą....
Na spokojnie a zawsze do przodu i ładnie się będzie oglądać.

Re: Moda na mody
: pn lis 16, 2015 22:34
autor: Ziomek
Elegancka rada. Póki co składane lusterka czekają na montaż. Nakładki na pedały oraz czarna folia na progi. Qrcze modzenie jest zaraźliwe;)
-- Cz lis 26, 2015 22:53 --
Wracając do tematu. Dziś rozmawiałem z forumowiczem w kwestii 4x4. Hm, rozumiem, że wymiana silnika diesel-benzyna, skrzyni manual-automat to już tematy do ogarnięcia. Czyli tylko czekać, jak napęd haldexa będzie można montować. Liczę na dziś 20 kilo pln.
Re: Moda na mody
: pn gru 21, 2015 10:46
autor: Zyndram
pozwolę sobie odgrzać kotleta
Jak tam ostre mody idą. Dzieje się coś?
Re: Moda na mody
: ndz sty 10, 2016 13:31
autor: hippo
Zyndram pisze:pozwolę sobie odgrzać kotleta
Jak tam ostre mody idą. Dzieje się coś?
pewnie żone zmienił
