Strona 1 z 1

ogrzewanie lusterek

: czw lis 15, 2018 06:35
autor: kryszar20
Witam, mam pytanie, na która ikone mam ustawić sobie pokrętło aby działało ogrzewanie lusterek i czy jeśli mam ten panel z jednej strony od kierowcy to czy tyczy sie to tylko strony kierowcy lusterka???? Proszę o pomoc :)

Re: ogrzewanie lusterek

: czw lis 15, 2018 06:48
autor: wesol
Jak masz ustawione jak na fotce to grzeją oba szkła cały czas.

Re: ogrzewanie lusterek

: czw lis 15, 2018 09:22
autor: gordon
kryszar20 pisze:Witam, mam pytanie, na która ikone mam ustawić sobie pokrętło aby działało ogrzewanie lusterek i czy jeśli mam ten panel z jednej strony od kierowcy to czy tyczy sie to tylko strony kierowcy lusterka???? Proszę o pomoc :)
Grzeją się obydwa, ale tylko kiedy jest uruchomiony silnik.

Re: ogrzewanie lusterek

: czw lis 15, 2018 09:53
autor: spacewalker
wesol pisze:Jak masz ustawione jak na fotce to grzeją oba szkła cały czas.
taa, chyba w oplu
lusterka grzeją kilka min, potem przerwa, potem znowu

Re: ogrzewanie lusterek

: czw lis 15, 2018 10:33
autor: wesol
Ale nie wyłącza się tak tradycyjnie jak było że po 15 minutach off.

Re: ogrzewanie lusterek

: czw lis 15, 2018 10:51
autor: kryszar20
Dzięki za info :)