Strona 1 z 1
ogrzewanie lusterek
: czw lis 15, 2018 06:35
autor: kryszar20
Witam, mam pytanie, na która ikone mam ustawić sobie pokrętło aby działało ogrzewanie lusterek i czy jeśli mam ten panel z jednej strony od kierowcy to czy tyczy sie to tylko strony kierowcy lusterka???? Proszę o pomoc

Re: ogrzewanie lusterek
: czw lis 15, 2018 06:48
autor: wesol
Jak masz ustawione jak na fotce to grzeją oba szkła cały czas.
Re: ogrzewanie lusterek
: czw lis 15, 2018 09:22
autor: gordon
kryszar20 pisze:Witam, mam pytanie, na która ikone mam ustawić sobie pokrętło aby działało ogrzewanie lusterek i czy jeśli mam ten panel z jednej strony od kierowcy to czy tyczy sie to tylko strony kierowcy lusterka???? Proszę o pomoc

Grzeją się obydwa, ale tylko kiedy jest uruchomiony silnik.
Re: ogrzewanie lusterek
: czw lis 15, 2018 09:53
autor: spacewalker
wesol pisze:Jak masz ustawione jak na fotce to grzeją oba szkła cały czas.
taa, chyba w oplu
lusterka grzeją kilka min, potem przerwa, potem znowu
Re: ogrzewanie lusterek
: czw lis 15, 2018 10:33
autor: wesol
Ale nie wyłącza się tak tradycyjnie jak było że po 15 minutach off.
Re: ogrzewanie lusterek
: czw lis 15, 2018 10:51
autor: kryszar20
Dzięki za info
